Trenutno po strani brska 10 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

1583 Glasov Dobro jutro, ura je 1.30, prijetno spanje še naprej! @--,--- Med priljubljene Glasuj
4122 Glasov Če je SREČA kapljica vode, če je ZDRAVJE žarek sonca, in če je LJUBEZEN čudovit svet, ti želim vsega za CEL PLANET. Lepe praznike in srečno novo leto! Med priljubljene Glasuj
1625 Glasov Ližem te slastno...vse okoli in okoli...a mi jo boš se kdaj dala..LIZIKO CHUPA CHUPS Med priljubljene Glasuj
2976 Glasov Kaj je prdec? Prdec je zadnji krik dreka pred svobodo!!! Med priljubljene Glasuj
1648 Glasov Poklici in me strasno napiči! Med priljubljene Glasuj
2917 Glasov Učiti se na napakah, ki so jih storili drugi je ravno tako, kot bi bil sit od kosila, ki ga je pojedel nekdo drug! Med priljubljene Glasuj
15108 Glasov Ugodno prodam malo rabljen zvecilni gumi, prevozenih 150.000 zob, generalno obnovljen. Mozna menjava za 5 kg domacega usesnega masla! Med priljubljene Glasuj
5090 Glasov Pipi vprasa Melhijada: Kaj je to pedofilija? Melhijad: Nic lazjega, pojdi z mano. Med priljubljene Glasuj
2462 Glasov Kako veš da moški načrtuje prihodnost? Ko namesto enga zaboja pira kupi dva!!! Med priljubljene Glasuj
2111 Glasov ko si biu majhen, si biu tako grd, da si mogel biti v inkubatorju z zatemnjenimi šipami ! Med priljubljene Glasuj
2056 Glasov Če obstaja biser na Zemlji,potem je ta v tvojih očeh.Če obstaja sreča.potem so to trenutki s tabi in če obstaja žalost je to čas ko te ni. Med priljubljene Glasuj
2012 Glasov Prav ne morem,ceprav ne vem, ce smem, ker pa tako cutim, da je ze skrajni cas, da te vprasam, pa se bojim odgovora,vprasanje pa se glasi: KAKO SI? Med priljubljene Glasuj

2047 Glasov Povedala bi ti, kako strah me je, pa bi se mi posmehoval. Povedala bi ti, kako rada te imam, pa bi le dejal, da najstnic ne boš pestoval... Med priljubljene Glasuj
2231 Glasov Pedri, topli bratci in gey-i, če želite zastonj fuka pokličite 113 - MINISTERSTVO ZA NOTRANJE ZADEVE ! Med priljubljene Glasuj
1827 Glasov Naši politiki se iz zgodovine niso ničesar naučili. Kot posrani hlapci bodo spet dovolili, da bodo tuji vojaki v škornjih po naši zemlji hodili. Med priljubljene Glasuj
1808 Glasov Odpeljiiiiii meeeee pa naj boooo kar hoočeeee-če le maš avtoooo! Med priljubljene Glasuj
2965 Glasov Spomnim se poljuba, sladkega kot med. Spomnim se dekleta, ki ji Lidija je ime. Spomnim se njenih toplih rok in trenutka..., ki ga pozabil ne bom. Med priljubljene Glasuj
2712 Glasov Kako lahko spremeniš blondinkino mnenje? Naročiš ji še eno pivo Med priljubljene Glasuj
3626 Glasov Lep božični večer v krogu družine in še lepše Božično jutro vam želimo. Med priljubljene Glasuj
1583 Glasov Tako te mam rada, vse mi pomeniš, zate bi nardila vse, vedno ti bom zvesta,......... JA, ČE VERJAMEŠ V BOŽIČKA Med priljubljene Glasuj
1813 Glasov Ko sem te spoznala sem se zaljubila, sedaj sem te brezveze izgubila, z besedo LJUBIM TE, te bom nazaj dobila, najino zvezo obnovila. Sweety i love u. Med priljubljene Glasuj
2173 Glasov Nekaj je na tebi, kar me praivlači. Morda je to pogled, morda nasmeh, morda je duša, ki se zarcali v tvojih očeh! Ne vem, vem le to da pogrešam te zelo! :) Med priljubljene Glasuj
1806 Glasov Ko bos ti umru bos oci zapru. Na tvoj spomenik ti bomo napisali: TUKAJ POCIVA STRICEK KI SO GA POKOPALE KURBE IN CVICEK Med priljubljene Glasuj
3754 Glasov Želim ti lepe sladke sanje in naj angelček spusti se vanje. In da potem prihodnje jutro spet, zaplaval boš v novi svet. *** Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004