Trenutno po strani brska 1 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

1394 Glasov Kdaj je pomrlo največ Bosancev? .Ko so dobili elektriko in so od veselja začeli poljubljat žice. Med priljubljene Glasuj
2080 Glasov :):):):) ti štirje smeški prinašajo srečo.Zato pošlji še te smeške štirim osebam in čez štiri dni te bo nekdo poljubil, štiri leta nesreče, če to prekineš! Med priljubljene Glasuj
2300 Glasov Zakaj se reče nedelja? Ker ni treba delat! No pa pejd ti mojmu šefu to povedat! Med priljubljene Glasuj
2271 Glasov Mozak pride do trfike kjer prodaja blondinka in hoce 3 kondome. Blondinka pa vprasa za tu ali za sabo? Med priljubljene Glasuj
2001 Glasov Sedaj me tolaži le še to, da si deliva isto nebo, iste zvezde, ki naju čuvajo in te mi pazijo. Med priljubljene Glasuj
1686 Glasov Ko te zagledam in se zamislim vate, si mislim, da si najlepši črv sredi solate. Med priljubljene Glasuj
5659 Glasov ce bi bili moski res tako dobri ljubimci kot trdijo, se zenske ne be utegnile niti pocesati! Med priljubljene Glasuj
1957 Glasov Kaksna je razlika med zeno in teroristom? Z teroristom se je mozno pogajati!! Med priljubljene Glasuj
4142 Glasov Brzo tece Misisipi,u kolibi nesto skripi,to je Robin Hood,jebe babe kao lud! Pored njega mali Jon gura kurac u beton! Med priljubljene Glasuj
3653 Glasov V miru in ljubezni naj v novem letu, sreča nežno te objame, prinese dneve brez viharjev in trpljenja, izpolni dobre ti želje in napolni z ljubeznijo srce. Med priljubljene Glasuj
1499 Glasov A greš z amno fu...fu...fu...fu...fu...fu...fu...fu...fu....................fuzbal špilat? Med priljubljene Glasuj
3076 Glasov Primem ga v roke, ponesem k ustom, medtem pa se moje roke potijo. Pocasi zacnem z obcutkom pritiskat nanj.........IN TE POKLICEM Med priljubljene Glasuj

1726 Glasov Gre Mujo po obali pa vid enga ko se utapla. Pa pride reševalec mim pa reče: Ja ka pa ti kr stojiš? Pa mu reče Mujo: Aja sej res, usedu bi se lahk! Med priljubljene Glasuj
1759 Glasov A prideš za božič k nam? Veš bomo jaslce delal pa rabmo osla! Med priljubljene Glasuj
2000 Glasov Vidim tebe in sebe dalec od vseh,slisi se zvrgolenje ptic,vonj pokosene trave,sonce greje najini razgreti telesi,a midva se naprej pobirava krompir. Med priljubljene Glasuj
1785 Glasov Zakaj policaji fukajo zunaj na balkonu. Zato ker jim zunaj pride Med priljubljene Glasuj
2290 Glasov Crnogorski radio: "Dobro jutro Crna Gora, ura je tri popoldan..." Med priljubljene Glasuj
2983 Glasov Sedemnajsti bataljon ki ga vidla vec ne bom ki je ril po moji riti kakor prase po koriti, ki je tresel moje joske kakor medved suhe hruske. Med priljubljene Glasuj
1456 Glasov Kakšen je črnc ki pade v Mrtvo morje? MOKER! Med priljubljene Glasuj
2678 Glasov Tvoj nasmeh me očara,tvoj pogled me omamlja,tvoja beseda me dvigne v nebo,tvoja bližina mi pomeni vse to!Moja želja pa je,da najdem pot do tvojega srca!!!! Med priljubljene Glasuj
2794 Glasov Hej srcek! Pravzaprav bi si zasluzila Nobelovo nagrado saj sem nasla smisel mojega zivljenja - TEBE!!!!! Med priljubljene Glasuj
2091 Glasov Zakaj se sperma ne prodaja v prahu??? Zato ker se bi za vsako zensko kadilo Med priljubljene Glasuj
2128 Glasov Kaj stori blondinka, ko se zjutraj zbudi? Vstane, se obleče in gre domov. Med priljubljene Glasuj
2128 Glasov Mujo: Veš Haso, sem slišu, da je atomska bomba vredna miljon dolarjev. Haso: Jooo kak bi blo fajn, če bi mi ena padla na dvorišče. Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004