|
Trenutno po strani brska 1 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo
V bazi podatkov se nahaja 2252 šal
|
|
|
1394
Glasov
|
Kdaj je pomrlo največ Bosancev? .Ko so dobili elektriko in so od veselja začeli poljubljat žice.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2080
Glasov
|
:):):):) ti štirje smeški prinašajo srečo.Zato pošlji še te smeške štirim osebam in čez štiri dni te bo nekdo poljubil, štiri leta nesreče, če to prekineš!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2300
Glasov
|
Zakaj se reče nedelja? Ker ni treba delat! No pa pejd ti mojmu šefu to povedat!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2271
Glasov
|
Mozak pride do trfike kjer prodaja blondinka in hoce 3 kondome. Blondinka pa vprasa za tu ali za sabo?
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2001
Glasov
|
Sedaj me tolaži le še to, da si deliva isto nebo, iste zvezde, ki naju čuvajo in te mi pazijo.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1686
Glasov
|
Ko te zagledam in se zamislim vate, si mislim, da si najlepši črv sredi solate.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
5659
Glasov
|
ce bi bili moski res tako dobri ljubimci kot trdijo, se zenske ne be utegnile niti pocesati!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1957
Glasov
|
Kaksna je razlika med zeno in teroristom? Z teroristom se je mozno pogajati!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
4142
Glasov
|
Brzo tece Misisipi,u kolibi nesto skripi,to je Robin Hood,jebe babe kao lud! Pored njega mali Jon gura kurac u beton!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3653
Glasov
|
V miru in ljubezni naj v novem letu, sreča nežno te objame, prinese dneve brez viharjev in trpljenja, izpolni dobre ti želje in napolni z ljubeznijo srce.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1499
Glasov
|
A greš z amno fu...fu...fu...fu...fu...fu...fu...fu...fu....................fuzbal špilat?
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3076
Glasov
|
Primem ga v roke, ponesem k ustom, medtem pa se moje roke potijo. Pocasi zacnem z obcutkom pritiskat nanj.........IN TE POKLICEM
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1726
Glasov
|
Gre Mujo po obali pa vid enga ko se utapla. Pa pride reševalec mim pa reče: Ja ka pa ti kr stojiš? Pa mu reče Mujo: Aja sej res, usedu bi se lahk!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1759
Glasov
|
A prideš za božič k nam? Veš bomo jaslce delal pa rabmo osla!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2000
Glasov
|
Vidim tebe in sebe dalec od vseh,slisi se zvrgolenje ptic,vonj pokosene trave,sonce greje najini razgreti
telesi,a midva se naprej pobirava krompir.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1785
Glasov
|
Zakaj policaji fukajo zunaj na balkonu. Zato ker jim zunaj pride
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2290
Glasov
|
Crnogorski radio: "Dobro jutro Crna Gora, ura je tri popoldan..."
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2983
Glasov
|
Sedemnajsti bataljon ki ga vidla vec ne bom ki je ril po moji riti kakor prase po koriti, ki je tresel moje joske kakor medved suhe hruske.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1456
Glasov
|
Kakšen je črnc ki pade v Mrtvo morje?
MOKER!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2678
Glasov
|
Tvoj nasmeh me očara,tvoj pogled me omamlja,tvoja beseda me dvigne v nebo,tvoja bližina mi pomeni vse to!Moja želja pa je,da najdem pot do tvojega srca!!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2794
Glasov
|
Hej srcek! Pravzaprav bi si zasluzila Nobelovo nagrado saj sem nasla smisel mojega zivljenja - TEBE!!!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2091
Glasov
|
Zakaj se sperma ne prodaja v prahu??? Zato ker se bi za vsako zensko kadilo
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2128
Glasov
|
Kaj stori blondinka, ko se zjutraj zbudi?
Vstane, se obleče in gre domov.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2128
Glasov
|
Mujo: Veš Haso, sem slišu, da je atomska bomba vredna miljon dolarjev.
Haso: Jooo kak bi blo fajn, če bi mi ena padla na dvorišče.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
|
© GAJBA Network 1999-2004
|
|
|
|
|
|