Trenutno po strani brska 1 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

2412 Glasov Pedofil:Puncka (5let) ti dam bombon ce mi luliko pokazes? Puncka:Dj ti men celo vrecko pa ti ga pofafam. Med priljubljene Glasuj
2223 Glasov Hare "krusna", hare "rama", najboljsa je domaca salama! Med priljubljene Glasuj
1713 Glasov Ti je dolgcas? Te nihce ne mara? Se nihce noce druzit s tabo? Se te vsi izogibajo? Potem me poklici, sem glih pri volji, da te poslem v p... m....! Med priljubljene Glasuj
2568 Glasov SAMO ZATE! Ta sms me stane 16 SIT+ DDV+ 3 min pisanja + 40 sek, da sem ga poslala in ko vse sešteješ, SAMO NE RECI, DA NIČ NE MISLIM NATE Med priljubljene Glasuj
2592 Glasov Glej jo luno kako veselo se smeji, bodi faca in nasmehni se še ti.. Skrij se pod oddejo čez glavo se pokrij in naj ti sladke sanje preženejo skrbi!!! Nočko Med priljubljene Glasuj
2448 Glasov Zakaj bosanc lovi ribe v dezju pod mostom? Ce pride kaksna riba slucajno pod streho. Med priljubljene Glasuj
2222 Glasov Spomni se name, ko noč te objame, pošlji mi sanje, ko utoneš vanje in takrat vedela bom, zakaj umrl bi zanje! Med priljubljene Glasuj
1960 Glasov Ljubezen je največja čarovnija kar jih je...Če znaš ugotoviti, kako dela v tvojo korist in ne proti tebi, sam postaneš velik čarovnik! Lepo čaraj! Med priljubljene Glasuj
1758 Glasov Kadar misliš da si sam, da nihče te nima rad, vedi da se motiš!Kadar žalost te mori,pride solza ti v oči,kadar vidiš le temo,vedi da s tabo je nekdo!* Med priljubljene Glasuj
1389 Glasov Ti si moja ljubezen - prava bolezen. Ti si moja tableta a jaz le tvoja tapeta! Med priljubljene Glasuj
1993 Glasov Tale sms ni namenjen vm, zato ga ne smete prebrt. če pa ste ga slučajno že se z glavo zaletavite u zid, dokler ga ne pozabite!!! Med priljubljene Glasuj
2520 Glasov "Zmotiti se je clovesko" je rekla zelva in zlezla iz celade. Med priljubljene Glasuj

2511 Glasov Pustit ču te u stan, al u sobu ne...pustit ču te u sobu,al u krevet ne...pustit ču te na krevet, al na sebe ne...ma pustit ču te na sebe, al sa SEBE NE! Med priljubljene Glasuj
2536 Glasov Poljubčkov tisoč in sto, pozdravčkov prav tako, pošilja ti nekdo, ki ljubi te močno!!! Med priljubljene Glasuj
2636 Glasov Kaj pomeni, ce je na nihalnih vratih razbita sipa ? Blondinka ni nasla kljuke. Med priljubljene Glasuj
1902 Glasov Veš kaj bo pisalo na tvojem nagrobniku?? Odg.Steklenica ti si kriva, da moja duša tu počiva! NA ZDRAVJE!!! Med priljubljene Glasuj
1995 Glasov Špela <--- TI...ki biser mojega si obstoja, ki si popolnost v mojem življenju, ki pomeniš mi VSE...rad te imam zelo...toliko da LJUBIM TE!!! Med priljubljene Glasuj
2154 Glasov Prejmi poljubček od nekoga, ki vedno bolj misli nate, ki brez misli nate ne zaspi in se brez misli nate ne zbudi! Med priljubljene Glasuj
2714 Glasov Zakaj blondinka nosi zabo na ramenu? Zato ker poslusa reggi. Med priljubljene Glasuj
2144 Glasov Zakaj ga Slovenci pijemo? Zato ker smo radi na tekocem. Med priljubljene Glasuj
2257 Glasov Kot prvo pri dekletu ni važna notranja ali zunanja lepota, ampak to da NI NEUMNA. Toda vsaka, ki te noče je neumna!!! Med priljubljene Glasuj
2113 Glasov Lepo je pisati poet, še lepše pa moj izrek: ljubim te za cel planet! Med priljubljene Glasuj
2424 Glasov Ej............a te zanima kaj delam.........te res.........no, kle mislm nate kt budala, pa čakam da pridš k men in mi daš lupčka...no..prid..čakam:))) Med priljubljene Glasuj
1874 Glasov Sebastjan Cimerotič: "Rad bi se zahvalil staršem, predvsem mami in očetu." Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004