Trenutno po strani brska 11 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

1885 Glasov Janezek,zakaj ti oce pise domaco nalogo? -Ja,mami nima cajta,dedek pa ne more. Med priljubljene Glasuj
3214 Glasov Lep-a si kot kislo zelje crkni pa bo spet veselje Med priljubljene Glasuj
2384 Glasov Kaj reče blodinkina leva noga desni nogi?" "Nič,ker se še nista srečali." Med priljubljene Glasuj
2164 Glasov Komunalno podjetje SNAGA vas obvesca,da bomo danes ob 17.00 uri pobirali smeti.Prosimo,da se postavite na dogovorjeno mesto! Med priljubljene Glasuj
1586 Glasov Vedno sem te ljubila in se te ljubim. Zate bi dala vse, vse tisto, kar imam in kar še svojemu lastnemu možu ne dam. Med priljubljene Glasuj
2909 Glasov Gabrijel!Vedi, da v mojem srcu vedno boš! Prosim sporoči mi kaj ti je! tvoja Miška kdor ga pozna, naj mu pove, pa vedite, on iz Žirov je doma!!!MIŠKA Med priljubljene Glasuj
1648 Glasov Dve mravlji gresta po dezju in ena rece, jaz imam pa vodo ze do kolen, druga pa, moj brat je pa v vojski. Med priljubljene Glasuj
1910 Glasov Kakšna je razlika med znakom in policajem? odg.: znak je zabit v tla, policaj pa v glavo. Med priljubljene Glasuj
2691 Glasov Danes se po svetu zelo hitro širi virus, ki mu pravimo NASMEH :) Ga že vidim na tvojem obrazu - okužil te je nekdo, ki se je pravkar spomnil nate! Med priljubljene Glasuj
1954 Glasov Če ti fant reče ljubim te,mu ponudi aspirin ,da se reši bolečin. Med priljubljene Glasuj
2672 Glasov Dragi moj v sanjah vidim te! Vidim tvoj naravni čar, vidim tvoje lepe oči, slišim tvoj šaljivi glas! Zakaj? Zato, ker še vedno vroče ljubim te! Tvoja ljubi Med priljubljene Glasuj
1773 Glasov Vaja dela vajenca...mojstri se že rodimo! Med priljubljene Glasuj

1949 Glasov Pjani Fonze naroci natakarju:caj prosim!Natakar:z rumom ali brez? Fonze:brez caja! Med priljubljene Glasuj
1516 Glasov Lepe pozdraveiz planin in daljave, kjer se pasejo koze in krave, da bi te hudič uzel, da ne bi za mano več norel! Med priljubljene Glasuj
2512 Glasov Nikoli mi ne reces, da me ljubis? Z mano hodis, se pogovarjas, me stiskas, a nikoli ne reces, da me ljubis! Zdaj pa zares: Ljubis kateri drugi mobitel?? Med priljubljene Glasuj
6027 Glasov So dnevi, so leta in pomladi, ko se imamo preprosto radi. So trenutki, ko je treba na novo zaceti in so trenutki, ko je treba nekoga preprosto objeti. Med priljubljene Glasuj
1523 Glasov A veš, kako se reče čokoladi, ki ima hemeroide? - Čokolada z lešniki!! Med priljubljene Glasuj
2223 Glasov Hare "krusna", hare "rama", najboljsa je domaca salama! Med priljubljene Glasuj
2949 Glasov Le enkrat se rodiš,le enkrat živiš,le enkrat ljubiš,a veckrat trpiš,zato ne obupaj-v lepše dni upaj,saj ko mine temna noč,pride spet nov dan cvetoč!=) Med priljubljene Glasuj
2332 Glasov Ljudje smo angeli z eno samo perutjo.Če želimo zleteti,se moramo objeti! Med priljubljene Glasuj
2125 Glasov Zašto črnogorac kad se najede jagnjetine gurne kost u guzicu? Kad legne, da ga pas odvuče u hladovinu. Med priljubljene Glasuj
1973 Glasov To jutro je nekaj tako čarobnega...spominja me nate! Sonce ves čas izžareva toploto...kot ti in dežne kapljice žarijo...kot tvoje oči! Med priljubljene Glasuj
1858 Glasov Zakaj imajo blondinke v torbici dva zepa? ODGOVOR:V enem imajo koruzo,v drugem pa potrdilo da ni kura. Med priljubljene Glasuj
2588 Glasov Če si žalostn se ne smej,če me ne ljubiš mi to povej...a nikar ne prevaraj mojega ranjenega srca,srca ki te neskončno rado ima. Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004