|
Trenutno po strani brska 2 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo
V bazi podatkov se nahaja 2252 šal
|
|
|
2025
Glasov
|
Naša največja veličina ni v tem, da nikoli ne pademo, temveč da se vsakokrat, ko pademo, tudi poberemo.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2250
Glasov
|
Kva je zeleno in se zaletava u steno? ESMERALDA
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2650
Glasov
|
Ti si moje sonce ob katerem se zbudim in moja prva zvezda ob kateri zaspim. Vem,da nekoč te ob meni ne bo, zato zdaj povem ti da ljubim te močno!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2614
Glasov
|
Rad imam tebe, še rajši pa sebe, zato se mi jebe za tebe!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2378
Glasov
|
Grenak okus slabe ljubezni ostane se dolgo potem, ko je sladek okus dobre ljubezni že pozabljen.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2366
Glasov
|
Prodam kravo metal šekaste barve, hi-fi vimeni, niskoprofilni parkli, cena 2000 mark, možna zamenjava s kravo ki to bere.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1808
Glasov
|
Odpeljiiiiii meeeee pa naj boooo kar hoočeeee-če le maš avtoooo!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2662
Glasov
|
Kaj narediš, da žena še eno uro po sexu kriči? Ko ti pride, ga obrišeš v zaveso
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2268
Glasov
|
Ko slon zagleda golega belca ob potoku, se zgrozi in reče: ja bogi revež, kako boš pa ti vodo pil?
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2026
Glasov
|
Ko sem te prvic videla-zaljubila sem se, tvoja eleganca ocarala me je, ko sem v tvoji blizini vzburjas me: zelim si te moj dragi Renault!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2365
Glasov
|
b Krki objeta, od zvezdic zadeta, gledava drug drugega in veva kaj se nama obeta! Misliva da živiva v svetu sanj,a živiva v resničnem svetu ki nama je znan
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2329
Glasov
|
Miška, ti si tk dobra, da bi se še s tvojmu psu poročil, sam da bi pršu u familijo. ;)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3161
Glasov
|
Ljubezni z denarjem se ne da kupiti-zaradi denarja pa se jo zlahka da izgubiti!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1877
Glasov
|
Folk, a vm neki povem...ne me ubit..........................................sam dedka mraza NI!!!!:(((((
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2115
Glasov
|
V sanje se ti potiho prikradem, jezero poljubov ti ukradem, nato pa kot angel potiho zbežim, potiho, da te ne zbudim...:-)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2299
Glasov
|
O kuhanju. Marš kot table! Ko te jebe. Šta si rekao?? NEMA KREDE!!! 3 DEL
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1900
Glasov
|
Ne igrajte se, dragi Amerikanci, nisu vam krivi Afganistanci. Ovo je bila samo proba, pozdrav iz Haaga - čika Sloba!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1788
Glasov
|
Na nekaterih koncertih je taka gneca, da morajo dirigenti cel vecer stati!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2709
Glasov
|
Zakaj imajo policaji Lade Nive?
Zato, ker se s temi avtomobili vozijo tudi ruski osvajalci vesolja.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2448
Glasov
|
Zakaj bosanc lovi ribe v dezju pod mostom? Ce pride kaksna riba slucajno pod streho.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2521
Glasov
|
Q: Cesa je obtozen crnc v JAR ko ga bel voznik zbije, crnca pa vrze 20m stran??? A: Pobega s kraja nesrece
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1992
Glasov
|
Kaj je najvecja zelja vsakega policaja ? Da si kupi privat krizisce in da gre koncno na svoje.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2331
Glasov
|
Kaj je to groza? Če napneš želetko od zemlje do lune in se po nagi riti dol spustiš.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2210
Glasov
|
Gre Sebastian po cesti,pa vid enga geja pa mu reče: Reci,da si za!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
|
© GAJBA Network 1999-2004
|
|
|
|
|
|