|
Trenutno po strani brska 1 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo
V bazi podatkov se nahaja 2252 šal
|
|
|
3184
Glasov
|
Lačen kruha, žejen vode - potreben sexa in svobode!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1667
Glasov
|
Kakšna je razlika med penisom in potnim listom? Potni list se da podaljšat, penis pa ne!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2556
Glasov
|
Ko zjutraj zbudis se, in dan je zaspan, naj soncek v srcku polepsa ti dan!!!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2048
Glasov
|
Zakaj blondinka ne doji otrok? Zato ker jo pece, ko da mleko gret.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1680
Glasov
|
Misel nate mi para gate…….
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2740
Glasov
|
Zakaj so moški večji od žensk?Zato ker plevel hitreje raste kot rožice!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2774
Glasov
|
Matermerazfukakmikdopošljetakosporočilokgamormpol6kratprebrtprednmipotegnekvasplohpišeampakpapoltud jstuživamkgapošlemnaprejpaseenabudalajebeznjim.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2568
Glasov
|
Ker smo izvedeli, da mora vasa partnerka imeti med spolnim odnosom vrecko na glavi, vas prosimo za uporabo okolju prijaznih vreck. Hvala za razumevanje
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1809
Glasov
|
Čakam te......................Kje se obiraš?................mam že mokro........pridi hitro................ ne da se mi več stati na dežju!!!!!!!!!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2210
Glasov
|
Kako Japonci recejo blondinki, ki ima vec kot 40 let ? TAKURAHIRA
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2246
Glasov
|
Vse kar mi življenje lepega nudi-si ti.Vse kar sanjam vse noči-si ti.Vse kar sem kdaj hotela-si ti.Vse kar me dela močno-si ti.Vse za kar živim-si ti! M.M.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2719
Glasov
|
Ko zaprejo se tvoje oči, naj sanjajo najlepše stvari in ko jutro te zbudi, vedi da v mojih mislih si le ti!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1393
Glasov
|
Tinček pride iz šole domov pa pokaže mami spričevalo.MAMA:Kaj iz vedenja maš pa nezadostno? Kaj bo pa oči reku k pride iz zapora
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2529
Glasov
|
Se srečata dva planeta. A: Sem bil pri doktorju pravi da mam hud virus HOMO SAPIENS B: Eh js sn ga tut mel, ne skrbi - hitro mine!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1984
Glasov
|
Zakaj štorklja stoji na eni nogi? Ker če dvigne še drugo, potem pade.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2174
Glasov
|
Kaj je moski, ki je brez las na celu? Fukac; Kaj je,ce je brez las na temenu? Mislec; Kaj pa ce je cisto brez las? Misli da je dober fukac!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2307
Glasov
|
Kadar tebe ni zaprem oči.
Vidim tvoj obraz,
Čutim tvojo dlan
Takrat si moja misel ti!
by xy
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
4703
Glasov
|
Želim ti srečno novo leto, veliko uspehov in še veš ljubezni. Naj bo vsako novo jutro polno upanja in lepih trenutkov. Anja B :)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1976
Glasov
|
Jes te še vedno ljubim!!!!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2371
Glasov
|
Naj ti samo sporočim, da sem v bolnici. Nič ni hudega. Imam kamen v ledvici, rano na dvanajsterniku in TEBE V SRCU!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2039
Glasov
|
Mladenič mladenki: "Ti povem nekaj lepega?" - Dej! - "Kurac mi stoji!"
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1793
Glasov
|
Ti si ena velika prasica!!!! Reče pujsek mamici!:-))))
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1986
Glasov
|
Je ozka je roza, ko jo odpreš je čisto bela..moja labela!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2092
Glasov
|
Oprosti, ampak moram ti že končno povedati, kaj se govori za tvojim hrbtom .................... ......................... u kaka ritka!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
|
© GAJBA Network 1999-2004
|
|
|
|
|
|