Trenutno po strani brska 6 obiskovalcev
Po strani brskate 2 sekunde

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

1926 Glasov Kaj je natisnjeno na zadnjih dveh staneh v priročniku za Yugo?....vozni red vlakov in avtobusov. Med priljubljene Glasuj
1697 Glasov Janezek vpraša sošolca: "Ej a prideš dons k nam, veš šah špilamo, pa nam en kmet manjka!?" Med priljubljene Glasuj
2362 Glasov V: kaj bi bilo ce bi se "juznaki izselil iz Slovenije O:na Jesenicah bi imel vsak Slovenc svoj blok Med priljubljene Glasuj
2467 Glasov Tukaj si v mojih mislih in mojem srcu. Tukaj si,z mano in v meni, in za vedno boš ostal, pa čeprav si daleč stran!! Angel Med priljubljene Glasuj
3161 Glasov Sex je revolucija, kjer trpijo in krvavijo samo nedolžni. Med priljubljene Glasuj
1895 Glasov Zakaj imajo gorenjci toliko hribov in gora? Ker so vse k sebi grabili. Med priljubljene Glasuj
1726 Glasov Kak dela blondinka marmelado??Olupi krofe. Med priljubljene Glasuj
2810 Glasov Run,run, take your gun, shoot the teacher, have some fun. Med priljubljene Glasuj
1937 Glasov Kaj dobis ce zmuckas 10 pedrov pol pa jih das na tla ??? TOPLI POD!!!!!! Med priljubljene Glasuj
2040 Glasov Zakaj Mujo meče zele v tank? Da bi nahranu gosence! Med priljubljene Glasuj
1982 Glasov Medvedek*moj*R*A*D*A***T*E***I*M*A*M***tvoja*medvedka*** Med priljubljene Glasuj
1995 Glasov Špela <--- TI...ki biser mojega si obstoja, ki si popolnost v mojem življenju, ki pomeniš mi VSE...rad te imam zelo...toliko da LJUBIM TE!!! Med priljubljene Glasuj

2034 Glasov By the way, before I go, I want to say, I love you so!! * Med priljubljene Glasuj
1998 Glasov Se spomniš,ko sva bila še majhna sva se peljala z vlakom.Sedela sva skupaj.Jaz sem skozi okno pokazal rit,ti pa glavo.Spraševali so naju,če sva dvojčka!? Med priljubljene Glasuj
2193 Glasov 4g nežnih dotikov, 3g poljubov, 1trdo banano in 2 jajci, vse to skrbno mešati v postelji in čez 9 mesecev servirati babici v naročje. Med priljubljene Glasuj
3132 Glasov Spomni se name, ko noč te objame, pošlji mi sanje, ko utoneš vanje in takrat vedela bom zakaj umrl bi zanje! Med priljubljene Glasuj
1933 Glasov If somebody hurts my heart, I won´t cry, I will just say:"FUCK YOU AND DIE"! Med priljubljene Glasuj
1647 Glasov Zakaj lulek ni naredil osnovne šole?ker ima luknjo v glavi. zakaj ni naredil srednje šole?ker je prveč šprical. zakaj ne more delati? KER OSEM UR NE STOJI! Med priljubljene Glasuj
1851 Glasov Otišao Haso da polaže vozački izpit, vrača se kuči i njega sav radaznao Huso pita:jel jarane,jesi li položio?Ne znam dok ne dođu inštruktori iz bolnice. Med priljubljene Glasuj
2300 Glasov Zakaj se reče nedelja? Ker ni treba delat! No pa pejd ti mojmu šefu to povedat! Med priljubljene Glasuj
1967 Glasov Resnično in iskreno si želim da bi bil z mano v pojstli brez luči in da skupaj zlezeva pod odejo, da ti pokažem.........svojo novo uro ki se sveti v temi Med priljubljene Glasuj
1974 Glasov Zakaj petelin zjutraj kikirika...... ker čez dan ne pride do besede Med priljubljene Glasuj
2622 Glasov Kako je dolenc prešvercal slone cez mejo? Na vsako stran slona je privezal eno štruco, na carini pa je rekel: Kaj vas briga, kaj mam v sendviču. Med priljubljene Glasuj
4703 Glasov Želim ti srečno novo leto, veliko uspehov in še veš ljubezni. Naj bo vsako novo jutro polno upanja in lepih trenutkov. Anja B :) Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004