|
2740
Glasov
|
Svetle zvezde so mi priča, bledi mesec dobro ve, da edino tebe ljubi, moje ranjeno srce.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2354
Glasov
|
Sonce v očeh, Misel o lepih stvareh, Roka oblita s krvjo, Točno ob polnoči me več ne bo.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2670
Glasov
|
LOVE is love, I love my love, my love are you, so I love you!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1828
Glasov
|
Veš kakšen je gorenski šnops?
2 dcl vode, pa z lopato po hrbtu, da zapeče ;)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2480
Glasov
|
Mali ježek gre zvecer po puscavi. Nato se zaleti v kaktus, in vprasa: Mama, si ti?
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2155
Glasov
|
Ko bom umrla, me posušite, zavijte v joint in me pokadite. By *PUSHA*
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2005
Glasov
|
So trenutki, ko nekoga tako pogrešaš, da ga želiš potegniti iz svojih sanj in ga objeti v resničnosti......majčyka**
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2034
Glasov
|
By the way, before I go, I want to say, I love you so!! *
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2869
Glasov
|
Nekateri pravijo,
da je poljub greh,
a če ne bi bilo zakonito,
ga odvetniki ne bi dovolili,
če ne bi bilo skromno,
ga s cvetjem deklet nebi delil
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2371
Glasov
|
Naj ti samo sporočim, da sem v bolnici. Nič ni hudega. Imam kamen v ledvici, rano na dvanajsterniku in TEBE V SRCU!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1488
Glasov
|
Prežihov Voranc: Mati, solzice! Mama: Bejž no Voranc, spet si ga pil!!! :)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1919
Glasov
|
Pozabi na dneve, pozabi noči, pozabi ljubezen ki več ne gori, pozabi poljube, njegove strasti, pozabi besede bile so laži.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3038
Glasov
|
Ti si tukaj, jaz pa tam, kako naj ti poljubčka dam ??
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2361
Glasov
|
Hotel/a sem ti poslati nekaj lepega,unikatnega,sexi,prijaznega.... Ampak presneto v ta majhen ekranček se pač ne morem spraviti.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1513
Glasov
|
Sodeluj tudi ti pri svetovnem dnevu za umske bolezni. Iz solidarnosti poslji sms petim umsko zaostalim prijateljem, prav tako kot sem to storil jaz!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1861
Glasov
|
This time I'm sure about what I feel & I'm gonna say to you...
I l o v e yoghurt!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1779
Glasov
|
Zakaj blondinka vedno uporablja en in isti vložek? Zato, ker na njem piše Always.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1858
Glasov
|
Moški so zelo naivna bitja. 1. Mislijo, da so pametni,ker imajo dve glavi, 2. Mislijo,da so nežni, ker sedijo na jajcih, 3. Mislijo, da je tole --- 20cm
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2745
Glasov
|
Tvoja ljubezen me greje, tvojo telo me ogreje, tvoja bližina me zmede, ker srce ljubi samo tebe!!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1984
Glasov
|
Kva je razlika med menstruacijo in štipendijo? NI JE! Dobis jo 1x na mesec, maš jo 1 tedn, pol se pa lohk jebeš.. :)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
4431
Glasov
|
Obvescamo vas da ne kupujte kaset japonske skupine TDK ker so baje vse prazne.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2399
Glasov
|
Čokolada?Ne!Haribo bonboni?NEE!Cvetlični med?Kje pa!Jagodni sladoled?Ni šans!Ja smola,probavam in probavam,pa šs vedno ne najdem nič slajšega od tebe!Neni
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1555
Glasov
|
Pisemo iz centra Mobitel d.d. Ugotovljeno je bilo, da uporabljate ukraden telefonski aparat s serijsko st.:4480/98/543. Zato bo uporaba aparata zablokirana
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1769
Glasov
|
Kaj dobimo, če blodinko obrnemo na glavo? Črnolasko, ki ji smrdi iz ust !
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
|
© GAJBA Network 1999-2004
|
|
|
|