|
Trenutno po strani brska 1 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo
V bazi podatkov se nahaja 2252 šal
|
|
|
1721
Glasov
|
Ne pogrešam tvojih oči,ker jih sanjam.Ne pogrešam tvojega dotika,ker ga čutim.Pač pa pogrešam tebe, ker te ljubim.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
4186
Glasov
|
VILI!!! Lep pozdrav, saj veš čigav, saj veš od kod, pa priden bod!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2429
Glasov
|
Ne vem, kaj bi naredila, najraje bi te kar ubila - tako močno sem se vate zaljubila.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1985
Glasov
|
Kater tip v Romuniji ima največjega? SCURO POPESKU
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1996
Glasov
|
Stanje na avtobusu! Danes zjutraj je bila taksna guzva, da je tudi sofer stal!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2650
Glasov
|
Ti si moje sonce ob katerem se zbudim in moja prva zvezda ob kateri zaspim. Vem,da nekoč te ob meni ne bo, zato zdaj povem ti da ljubim te močno!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1889
Glasov
|
Ljubiti ne pomeni gledati drug drugega, ampak skupaj gledati v isto smer!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2222
Glasov
|
Poljubčkov tisoč in sto, pozdravčkov prav tako, pošilja ti nekdo, ki ljubi te zvesto.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3973
Glasov
|
Stoje sem jo prosil, sede mi je dala, od zadaj sem jo obliznil, spredaj pritisnil, vendar se ni upirala…oh ti moja mala POSTNA ZNAMKA!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2142
Glasov
|
Se pogovarjajo v nebesah. Pa vprasaju Mujota: Zasto si ti tu? Rece Mujo: Pa kupijo sam ficoto i umro zbog lakote!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2220
Glasov
|
Ko luna nebo objame, spomni se ti name. Ko spanec ti zapre oči, sanjaj sanje z mano ti! Tebi, ki te imam neskončno rada.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1801
Glasov
|
Kaj reče Brtney Spears ko se sprdne? Ups I didt again!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1951
Glasov
|
A ves Fata kaj je to penis? Pa znam! To je isto kao kurac, samo sto je puno manji.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2118
Glasov
|
Ko zvečer sonce bo zašlo, ko ti bo hladno, ko ne bo nikogar da te ogreje, takrat se spomni name, ki z Madžarske svercam odeje za pol ceneje.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2374
Glasov
|
Zakaj gre blondinka v kot, kadar jo zebe? Zato, ker ima kot 90 stopinj.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3284
Glasov
|
Zakaj ima blondinka na zaslon svojega vibra call GSM-a napisano "NE DOTIKAJ SE TIPK"? Ker bi dala vse za neodgovorjeni klic!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2135
Glasov
|
Pozor! Iščem fanta s katerim sem preživela vročo noč, zato prosim se vsi fantje slečete, ker ga prepoznam le po njegovem tiču!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2493
Glasov
|
Kdor boji se ljubezni,ta nikoli ni ljubil.Ljubiti pomeni deliti sreco se z nekom,pri tem pa ne izgubiti svobode.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1926
Glasov
|
Kaj je natisnjeno na zadnjih dveh staneh v priročniku za Yugo?....vozni red vlakov in avtobusov.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2035
Glasov
|
Kaj imata skupnega jederska elektrarna in zenska?..Investicija je draga,cez 10 let pa ne ves kam bi, ne z eno,ne z drugo!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2039
Glasov
|
S tvojo Evo nebo nič, ker me ona ljubi kot hudič!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2549
Glasov
|
Kaj je martincek? Krokodil, ki je bil v reji na Gorenjskem.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2883
Glasov
|
Dve besedi imam, komu naj ju dam, tebi dragi ....... ker te rada imam!!!!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3009
Glasov
|
Dobrodosel v moji sobi. Pocuti se kot na smetiscu.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
|
© GAJBA Network 1999-2004
|
|
|
|
|
|