Trenutno po strani brska 1 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

1721 Glasov Ne pogrešam tvojih oči,ker jih sanjam.Ne pogrešam tvojega dotika,ker ga čutim.Pač pa pogrešam tebe, ker te ljubim. Med priljubljene Glasuj
4186 Glasov VILI!!! Lep pozdrav, saj veš čigav, saj veš od kod, pa priden bod! Med priljubljene Glasuj
2429 Glasov Ne vem, kaj bi naredila, najraje bi te kar ubila - tako močno sem se vate zaljubila. Med priljubljene Glasuj
1985 Glasov Kater tip v Romuniji ima največjega? SCURO POPESKU Med priljubljene Glasuj
1996 Glasov Stanje na avtobusu! Danes zjutraj je bila taksna guzva, da je tudi sofer stal! Med priljubljene Glasuj
2650 Glasov Ti si moje sonce ob katerem se zbudim in moja prva zvezda ob kateri zaspim. Vem,da nekoč te ob meni ne bo, zato zdaj povem ti da ljubim te močno! Med priljubljene Glasuj
1889 Glasov Ljubiti ne pomeni gledati drug drugega, ampak skupaj gledati v isto smer! Med priljubljene Glasuj
2222 Glasov Poljubčkov tisoč in sto, pozdravčkov prav tako, pošilja ti nekdo, ki ljubi te zvesto. Med priljubljene Glasuj
3973 Glasov Stoje sem jo prosil, sede mi je dala, od zadaj sem jo obliznil, spredaj pritisnil, vendar se ni upirala…oh ti moja mala POSTNA ZNAMKA! Med priljubljene Glasuj
2142 Glasov Se pogovarjajo v nebesah. Pa vprasaju Mujota: Zasto si ti tu? Rece Mujo: Pa kupijo sam ficoto i umro zbog lakote! Med priljubljene Glasuj
2220 Glasov Ko luna nebo objame, spomni se ti name. Ko spanec ti zapre oči, sanjaj sanje z mano ti! Tebi, ki te imam neskončno rada. Med priljubljene Glasuj
1801 Glasov Kaj reče Brtney Spears ko se sprdne? Ups I didt again! Med priljubljene Glasuj

1951 Glasov A ves Fata kaj je to penis? Pa znam! To je isto kao kurac, samo sto je puno manji. Med priljubljene Glasuj
2118 Glasov Ko zvečer sonce bo zašlo, ko ti bo hladno, ko ne bo nikogar da te ogreje, takrat se spomni name, ki z Madžarske svercam odeje za pol ceneje. Med priljubljene Glasuj
2374 Glasov Zakaj gre blondinka v kot, kadar jo zebe? Zato, ker ima kot 90 stopinj. Med priljubljene Glasuj
3284 Glasov Zakaj ima blondinka na zaslon svojega vibra call GSM-a napisano "NE DOTIKAJ SE TIPK"? Ker bi dala vse za neodgovorjeni klic! Med priljubljene Glasuj
2135 Glasov Pozor! Iščem fanta s katerim sem preživela vročo noč, zato prosim se vsi fantje slečete, ker ga prepoznam le po njegovem tiču!!! Med priljubljene Glasuj
2493 Glasov Kdor boji se ljubezni,ta nikoli ni ljubil.Ljubiti pomeni deliti sreco se z nekom,pri tem pa ne izgubiti svobode. Med priljubljene Glasuj
1926 Glasov Kaj je natisnjeno na zadnjih dveh staneh v priročniku za Yugo?....vozni red vlakov in avtobusov. Med priljubljene Glasuj
2035 Glasov Kaj imata skupnega jederska elektrarna in zenska?..Investicija je draga,cez 10 let pa ne ves kam bi, ne z eno,ne z drugo!! Med priljubljene Glasuj
2039 Glasov S tvojo Evo nebo nič, ker me ona ljubi kot hudič!!! Med priljubljene Glasuj
2549 Glasov Kaj je martincek? Krokodil, ki je bil v reji na Gorenjskem. Med priljubljene Glasuj
2883 Glasov Dve besedi imam, komu naj ju dam, tebi dragi ....... ker te rada imam!!!!!! Med priljubljene Glasuj
3009 Glasov Dobrodosel v moji sobi. Pocuti se kot na smetiscu. Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004