Trenutno po strani brska 3 obiskovalcev
Po strani brskate 4 sekunde

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

1934 Glasov SMS INFO: Razmere na moskih! Moski so povsod normalno prevozni, razen na centralnem predelu, kjer je obcasno velika nevarnost naleta! Med priljubljene Glasuj
2185 Glasov A bi ti hodila z mano??? A dej no! .... V trgovino po mleko... Med priljubljene Glasuj
2540 Glasov Dok` si ziv, me na to stevilko ne bos dobil.Ce pa pogresas me, da se ti vrti, poklici 113! Med priljubljene Glasuj
3485 Glasov Ce mi ne posles sms cez 25sek. od tega je 15 ze mimo in ce ga ne dobim cez 10sek. mi dolgujes 100 strasnih poljubov in 10 ur norega sexa...NI TI RATALO! Med priljubljene Glasuj
1795 Glasov Učiteljica stopi v razred in reče : ,, Janezek kako se sklanja dedek ? " Janezek pa odgovori : ,, Brez kozmodiska zelo težko . " Med priljubljene Glasuj
2613 Glasov Blondinka je šla po ulici s prašičkom pod pazduho. Mimoidoči vpraša: Odkod pa to? Dobitek na srečelovu!" je rekel pujs. Med priljubljene Glasuj
1897 Glasov Kaj bi bilo, če bi otroke prodajali v trgovini? Ti bi bil se vedno v trgovini. Med priljubljene Glasuj
1877 Glasov Kaj imata skupnega Michael Jackson in McDonalds? Oba rada tlačita meso med 12 let stara hlebčka. Med priljubljene Glasuj
2444 Glasov Zakaj si blondinke ne vodijo seznama vseh svojih bivših ljubimcev? Ker za to skrbi Telekom Med priljubljene Glasuj
2334 Glasov Zaradi majhne napake, lahko zgubiš osebo, ki jo ljubiš! Med priljubljene Glasuj
2142 Glasov ZA PAMETNE Kaj lahko zadržiš ne da bi uporabljal roke? Dih. Med priljubljene Glasuj
1973 Glasov To jutro je nekaj tako čarobnega...spominja me nate! Sonce ves čas izžareva toploto...kot ti in dežne kapljice žarijo...kot tvoje oči! Med priljubljene Glasuj

2409 Glasov Do krajev, kamor se splača iti ni dobenih bližnjic......... Med priljubljene Glasuj
2065 Glasov Očka,kaj so idioti? So to živali?Ne ,sinko. To so ljudje kot ti in jaz. Med priljubljene Glasuj
3709 Glasov Rdeč nosek,svetleče oči, jelenček Rudolf po zraku leti, v saneh, ki jih vleče božiček sedi, lepo te pozdravlja in ti vesel Božič želi!! Med priljubljene Glasuj
1851 Glasov Pride Mel GIbson v LJ pa gre k eni babi pa ji rece: Jaz sem Mel Gibson! Pa mu ona rece: Pa jaz sem mela longeto, pa kaj je to kej tacga?? Med priljubljene Glasuj
2115 Glasov Osamljena zvezdica sredi neba pošilja ti 1000 poljubčkov z neba. Mehka sapa iz teme noči naj te popelje na sanjske poti!Sladke sanje! Med priljubljene Glasuj
1703 Glasov Ali uporabljate Siluet 40? Ne? No, sej se vam vid!!!!! Med priljubljene Glasuj
1963 Glasov Rada bi bila metulj,pa veš zakaj? Zato,da bi odletela tja,kamor bi me vodilo srce.In kje bi se ustavila? Pri tebi,ker si smisel mojega življenja! Med priljubljene Glasuj
2419 Glasov Če bi me danes zjutraj veter vprašal,kaj si najbolj želim,bi ga prosil le eno: naj te zame poišče, te nežno objame in ponese v moj objem za vedno! Med priljubljene Glasuj
2465 Glasov Uroš! Zavrnil si me ko sem te ljubila, odklonil si me ko sem te prosila, a vseeno te nikoli ne bom pozabila!! ****** Med priljubljene Glasuj
2012 Glasov Prav ne morem,ceprav ne vem, ce smem, ker pa tako cutim, da je ze skrajni cas, da te vprasam, pa se bojim odgovora,vprasanje pa se glasi: KAKO SI? Med priljubljene Glasuj
2178 Glasov Ko angel odpre okno v nebesih, me sprašuje: "Kaj si želiš za danes?" Jaz mu odgovorim: "Dragi angel prosim čuvaj osebo,ki bere ta SMS! Med priljubljene Glasuj
2322 Glasov Kaksna je razlika med mobitelom in blondinko? Blondinke tudi v kleti dobro vlečejo. Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004