Trenutno po strani brska 4 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

2575 Glasov Last Nite I wanted 2 write u a letter but all I cud write was . . "noh ss!W ! . . It didnt make sense untill I Read it UPSIDE DOWN!! Med priljubljene Glasuj
2398 Glasov Ko je Bog ustvaril sijaj,je podaril soncu največ,malo manjšega zvezdam,a najlepšega tvojim očem! Med priljubljene Glasuj
2715 Glasov Ni mi mar, če sonce več ne bo sijalo, ni mi mar če dež ne bo več padal, ni mi mar če zvezde na nebu vse ugasnejo, mar mi je, če jaz ne bom več s tabo! Med priljubljene Glasuj
2768 Glasov Kaj je zeleno pa se ne vidi? Odg.: Solata za vogalom. Med priljubljene Glasuj
2116 Glasov Prejmi lepe pozdrave, od tistega teleta, ki za tabo leta, od tiste krave, ki ne je trave! Med priljubljene Glasuj
2025 Glasov Mož je sredi noči dobil poželenje po seksu in zbudil svojo ženo. Ta pa mu je zaspano rekla: In zato me budiš? Saj veš kako se dela! Med priljubljene Glasuj
2189 Glasov Gledam te, zelim si te, vzamem te. Del tebe je v mojih ustih. Lizem z obcutkom. Nikoli te nimam dovolj. Ljubim tvoj beli tok…...ALPSKO MLEKO Med priljubljene Glasuj
2565 Glasov Kdaj so moski najbolj pametni: pred seksom, med seksom ali po seksu? Med seksom Zakaj?? Ker so prikljuceni na inteligenco! Med priljubljene Glasuj
1806 Glasov Krava je na drevesu štrikala, pa prleti po zraku zlata ribica in jo vidi krava pa reče svašta! Med priljubljene Glasuj
2740 Glasov Zakaj so moški večji od žensk?Zato ker plevel hitreje raste kot rožice! Med priljubljene Glasuj
2346 Glasov Lepa je narava se lepša je zabava, le to me žalosti, ker tebe tukaj ni. Med priljubljene Glasuj
2065 Glasov A:Zakaj je Robin Hood ropal samo bogate? B:Ker revezi niso nicesar imeli Med priljubljene Glasuj

2194 Glasov Življenje je najlepša stvar, ki nam je dana, življenje je upanje in to upanje ni nikoli zaman. Čeprav se ti ne uresniči vsaka želja moraš upati naprej!! Med priljubljene Glasuj
2311 Glasov Premisli, če le hočeš videti, pomisli, če se hočeš obrniti in videti...videti, kako te ljubim. Premisli...obrni se! Med priljubljene Glasuj
2975 Glasov Najraje v zivljenju nabijam! Upam, da ti tudi. S tabo bi nabijal do nezavesti! Ce si za, me poklici da se dogovoriva za partijo TENISA. Med priljubljene Glasuj
1773 Glasov Zakaj krava leta za policiskim avtom? Ker sta dva bika notr! Med priljubljene Glasuj
2639 Glasov Najino prijateljstvo je veliko. Kadar ti jočeš, jaz jočem. Kadar se ti smejiš,jaz se smejim. Kadar ti skočiš skozi okno,jaz pogledam dol in spet se smejem. Med priljubljene Glasuj
1687 Glasov Bi rad naredil vozniški izpit po mojih erogenih conah? Med priljubljene Glasuj
3087 Glasov Če lahko bereš tole sporočilo, pomeni da si pismen in da držiš mobitel v roki, res si rojen pod srečno zvezdo....... Med priljubljene Glasuj
6027 Glasov So dnevi, so leta in pomladi, ko se imamo preprosto radi. So trenutki, ko je treba na novo zaceti in so trenutki, ko je treba nekoga preprosto objeti. Med priljubljene Glasuj
2655 Glasov Ljubezen je res lepa stvar in da z nekom jo deliš, prav v tem je čar. A ljubezen lahko tudi mine, zato pazi da ne izgine. Med priljubljene Glasuj
1779 Glasov Sim mami: Mami jaz nimam rad babice! Mama: Ja pol pa jo na robu kroznika pusti. Med priljubljene Glasuj
1854 Glasov I saw you walking down the street.Your eyes,lips and nose...everything looked perfect.I couldn`t help myself and I started singing:WHO LET THE DOGS OUT... Med priljubljene Glasuj
2137 Glasov Ura je polnoč, zaspane so moje oči. Želim ti lahko noč, a na usta poljubček vroč, in ostani vedno moj, ker zate bije srček moj. Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004