Trenutno po strani brska 8 obiskovalcev
Po strani brskate 5 sekund

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

1952 Glasov Kako veš kdaj ženska nima oblečenih spodnjih hlač? Ko vidiš da ma prhljaj na čevljih! Med priljubljene Glasuj
2170 Glasov Slišim tvoj glas,tudi če ne govoriš,vidim tvoj obraz,tudi če pred mano ne stojiš,čutim tvoj dotik,tudi če si kilometre stran,sanjam te ponoči in ko je dan! Med priljubljene Glasuj
2001 Glasov Sedaj me tolaži le še to, da si deliva isto nebo, iste zvezde, ki naju čuvajo in te mi pazijo. Med priljubljene Glasuj
2272 Glasov MOJA LEVA NOGA JE BOZIC, DESNA NOVO LETO. OGLASI SE KAJ MED PRAZNIKI! Med priljubljene Glasuj
2670 Glasov LOVE is love, I love my love, my love are you, so I love you! Med priljubljene Glasuj
1876 Glasov Pravi prijatelj je tisti, ki pride, ko nas ves svet pusti na cedilu. Le čemu potem živimo, če ne zato, da drug drugemu olajšamo življeneje! Med priljubljene Glasuj
2161 Glasov Nekoga moraš imeti,da se nasloniš nanj,saj človek ne more živeti samo od sanj.Podnevi sanjam,ponoči ne spim,brez misli na tebe nikdar ne zaspim.* Med priljubljene Glasuj
1506 Glasov A veš zaka so ženske avše?! Zato, ker rečejo av, pol pa še!!! Med priljubljene Glasuj
1847 Glasov Kako bi se ti zdelo, če ponoči na nebu ne bi svetile zvezde. Nerealno. Tak občutek bi imel jaz, če ne bi bilo tebe. Med priljubljene Glasuj
1977 Glasov 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 DOBRO! SUTRA VEŽBAMO A,B,C,D... Med priljubljene Glasuj
3284 Glasov Zakaj ima blondinka na zaslon svojega vibra call GSM-a napisano "NE DOTIKAJ SE TIPK"? Ker bi dala vse za neodgovorjeni klic! Med priljubljene Glasuj
4165 Glasov Rdeč nosek,svetleče oči, jelenček Rudolf po zraku leti, v saneh, ki jih vleče božiček sedi, lepo te pozdravlja in ti vesel Božič želi!! Med priljubljene Glasuj

3485 Glasov Ce mi ne posles sms cez 25sek. od tega je 15 ze mimo in ce ga ne dobim cez 10sek. mi dolgujes 100 strasnih poljubov in 10 ur norega sexa...NI TI RATALO! Med priljubljene Glasuj
1832 Glasov Dober prijatelj te pricaka odprtih rok,dobra prijateljica pa razsirjenih nog! Med priljubljene Glasuj
2022 Glasov Kaj ima programer, ki za sabo vleče balo slame ? Extended Memory. Med priljubljene Glasuj
1636 Glasov POMLAD........... pticki to delajo, metuljcki to delajo, pikapoke to delajo, cebelice to delajo......bi tudi midva?? Pozabi! Ljudje ne znamo leteti!! Med priljubljene Glasuj
2056 Glasov Če obstaja biser na Zemlji,potem je ta v tvojih očeh.Če obstaja sreča.potem so to trenutki s tabi in če obstaja žalost je to čas ko te ni. Med priljubljene Glasuj
4897 Glasov Včeraj je moja babi praznovala rojstni dan. Izbrala si je pesem od Anje Rupel: Odsla bom se to noč. Med priljubljene Glasuj
2184 Glasov Učitelj vpraša Janezka naj pove eno rimo.Janezek;u vodi stoji Jurca in voda mu sega do kolen.In kje je tu rima vpraša učitelj.Rima pa bo ko bo PLIMA. Med priljubljene Glasuj
1954 Glasov Kaj tam v grmu poskakuje, Bedanc Pehto nateguje,jo poiše jo nabriše ter na ritko ji napiše -bodi dobra ti z menoj, jaz sem biv edini tvoj. Med priljubljene Glasuj
1876 Glasov URŠKA,ne pozabi me!!vem,da je tisto kar je blo med nama res nekaj posebnega,vendar se je nekaj zgodilo,kar je vse uničilo..ljubim te še vedno!!! Med priljubljene Glasuj
1517 Glasov Spoštovani uporabnik. Žal vas moramo obvestiti, da je vaš GSM okužen z virusom Martin. Da odpravite virus takoj ugasnite GSM in ruknite 2 deci. Med priljubljene Glasuj
1995 Glasov Špela <--- TI...ki biser mojega si obstoja, ki si popolnost v mojem življenju, ki pomeniš mi VSE...rad te imam zelo...toliko da LJUBIM TE!!! Med priljubljene Glasuj
1986 Glasov Jaz sem vesoljcek, zivim v tvojem telefonu in to kar ravnokar pritiskas so moja jajca. Sodec po nasmesku ti ugaja! Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004