Trenutno po strani brska 1 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

1495 Glasov Kej je zeleno, pa se u steno se zaletava? Ja ESMERALDA no! Med priljubljene Glasuj
2000 Glasov Kaj naj ti rečem v slovo,vem, da bolelo me bo, a vendar nekaj rada bi ti rekla, čeprav vem, da grenka solza bo po licu tekla!!! Med priljubljene Glasuj
1986 Glasov Jaz sem vesoljcek, zivim v tvojem telefonu in to kar ravnokar pritiskas so moja jajca. Sodec po nasmesku ti ugaja! Med priljubljene Glasuj
4609 Glasov Vprasa Pipi Melhijata: "Melhi, kaj je to pedofilija? -"Pridi z mano, pa ti bom pokazal!" Med priljubljene Glasuj
3369 Glasov Ljubi ga kakor on tebe, zajebi ga preden on tebe! Med priljubljene Glasuj
2127 Glasov "Kako ti je ime?" "Mujo." "Pa prezime?" "Pa pre zime i posle zime!" Med priljubljene Glasuj
2167 Glasov la- la- la- la- l a-la- la- la- la- kwa bereš, poj!!!!! Med priljubljene Glasuj
2031 Glasov Zakaj blondinka polaga obkladek na rob mize ? Ker ji je zdravnik rekel, da naj da obkladek tja, kamor se je udarila. Med priljubljene Glasuj
2125 Glasov Ne, ne morem se več upirati, mamijo me tvoje oči, in ne morem več ti skrivati to, po čem srce hrepeni, kar si želi. In to si ti. by:Nika Med priljubljene Glasuj
2275 Glasov Draga moja ti spominjaš me na noja, ko pogledam te s profila vidim sliko krokodila. Med priljubljene Glasuj
2476 Glasov Kako prepoznaš črnca in belca za pisoarjem? Ko končeta, ga belec otrese, črnc pa obrca. Med priljubljene Glasuj
2833 Glasov Edinstvena posebnost človeških bitij je, da delajo za dobro drugih, ne le za lastno dobro-v tem sta lepota in bistvo človeka!! Med priljubljene Glasuj

2883 Glasov Spavam jer sanjam te, budim se jer trebam te, govorim jer želim te, tugujem rej boli me, živim jer VOLIM TE, umirem jer NEMAM TE... Med priljubljene Glasuj
1900 Glasov Ne igrajte se, dragi Amerikanci, nisu vam krivi Afganistanci. Ovo je bila samo proba, pozdrav iz Haaga - čika Sloba! Med priljubljene Glasuj
2923 Glasov Zakaj ima policaj v avtu sekiro? Da seka ovinke. Med priljubljene Glasuj
2071 Glasov Sladke sanje ti želim! :* Med priljubljene Glasuj
2758 Glasov Lovska zveza Slovenije sporoca, da je sezona lova na divje svinje koncana, zato se lahko sedaj gibljete neomejeno. Med priljubljene Glasuj
1709 Glasov Zakaj je čevapčić bosanska jed? Zato, ker se piše na -ić! Med priljubljene Glasuj
2415 Glasov Življenje je boj, le malo je sreče. V boju poguma nikdar ne izgubi, nikoli ne vdaj se in vedno le misli, da utriplje nekje srce, ki te ljubi. Med priljubljene Glasuj
1750 Glasov V čem sta si podobni plača in menstruacija? Obe trajata sam en teden, potem pa je spet jebeno! Med priljubljene Glasuj
2112 Glasov Kdo ima 6 glav in 6 nog? SESTRE Med priljubljene Glasuj
1830 Glasov Hrvat pravi:sanjal sam Ljubljana sva u ruševinah.Slovenc: Jaz pa Zagreb ful zrihtan pa ena zastava je visela na spomeniku? Koja? Ne vem ne razumem cirilice Med priljubljene Glasuj
2322 Glasov Rada bi bila sončnižzarek, ki bi se nežno ovil okoli tebe in te prebudila z strastnim poljubom!!! Med priljubljene Glasuj
2313 Glasov Prva blondinka vpraša drugo:"Kaj je bližje?Luna ali London?" "Alo",ji odgovori druga,"kaj London vidiš od tukaj?" Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004