|
Trenutno po strani brska 2 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo
V bazi podatkov se nahaja 2252 šal
|
|
|
3339
Glasov
|
Zgodovina je veda mrtvih, ki muči žive.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1865
Glasov
|
Gre blondinka po mestu,pa vidi da na ulični luči piše,da oddajajo sobe,pa začne trkat. Trka do zvečer,pa pride mim policaj,pa pravi ti kr trki sej so doma.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1924
Glasov
|
ZARADI TEBE IMAM NENEHNE GLAVOBOLE, A KO SEM SPOZNAL TVOJE CARE SEM SE SPRIJAZNIL. HVALA TI CVICEK!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2428
Glasov
|
Full lepo je, če zveš, da te ma en rad!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2161
Glasov
|
Hej, hej, kdor ni skregan ni Slovenc, hej, hej, hej
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2128
Glasov
|
Kaj stori blondinka, ko se zjutraj zbudi?
Vstane, se obleče in gre domov.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2975
Glasov
|
Najraje v zivljenju nabijam! Upam, da ti tudi. S tabo bi nabijal do nezavesti! Ce si za, me poklici da se dogovoriva za partijo TENISA.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1866
Glasov
|
Kaj se zgodi ce policaj muho poje??? ODG. Vec pameti v trebuhu, kot v glavi
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3299
Glasov
|
send this message to 1 person u love,to 1 person u hate,to 1 person u like and to 1 person u wanna fuck..and think about why i\'m sended to you.. :P
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1775
Glasov
|
Ljubim te kakor krava seno, a ko je krava enkrat sita, nima več APETITA!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2347
Glasov
|
Ko mi je hladno-se spomnim na tvoj objem.Ko potrebujem tolažbo-čutim tvoj poljub.Ko potrebujem nekaj lepega-so to tvoje oči.Najlepše pa je,ko si ob meni TI
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2130
Glasov
|
OGLAS:traži se mala izgubljena ljubav,zaspala u noći,ostala u magli sjećanja,pošteni nalaznik moli se da ju vrati jer njezin vlasnik još za njom pati!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2664
Glasov
|
Samotna deželna cesta, križišče. Moški in blondinka sta se zaletela. Kdo je bil kriv?
Blondinka, ki se je preveč oddaljila od štedilnika in postelje.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2031
Glasov
|
Zakaj blondinka polaga obkladek na rob mize ? Ker ji je zdravnik rekel, da naj da obkladek tja, kamor se je udarila.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2940
Glasov
|
Toliko je lepih stvari pa ne veš zanje.Toliko je lepih trnutkov pa so le sanje!Toliko je lepih dni,ki beže neznano kam.Toliko je ljudi pa si vedno sam!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2400
Glasov
|
Tako si lep, da bi te z užitkom pojedela - moj bombonček.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3304
Glasov
|
Mesnica Josko Sekira vam sporoca, da bomo v petek ob 16.00 zaklali vec prascev. VABLJENI!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2038
Glasov
|
Kako se reče postelji po japonsko: TUKIFUKI
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2201
Glasov
|
"Dragi? A sem fejst al grda?" "Oboje." "Kako to misliš?" "Fejst grda!"
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3129
Glasov
|
Zakaj se svinja ne more voziti s kolesom??- Zato, ker ima prekratke noge!;> Zakaj se pa policaj ne more??? -Ker je SVINJA ;>>>>>>
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1238
Glasov
|
Če me ljubiš-mi povej.
Če me ne maraš-me ne glej
Ker tvoj pogled me zaboli, ker vem, da drugo ljubiš ti.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1667
Glasov
|
Kako si moški predstavljajo predigro?........Prosijo pol ure.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2162
Glasov
|
By the way, before you go, I want you say, I love you so.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3310
Glasov
|
Res dober prodajalec je tisti, ki pripravi svojo zeno do tega, da ji je resnicno zal za punco, ki je v njegovem avtu izgubila modrc in gate.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
|
© GAJBA Network 1999-2004
|
|
|
|
|
|