Trenutno po strani brska 3 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

1973 Glasov To jutro je nekaj tako čarobnega...spominja me nate! Sonce ves čas izžareva toploto...kot ti in dežne kapljice žarijo...kot tvoje oči! Med priljubljene Glasuj
2478 Glasov Javljamo se vam iz domace lekarne. Na trziscu se je pojavila tabletka viagra light,katera kurca ne dvigne do konca, daje pa prijeten videz v kopalkah. Med priljubljene Glasuj
2639 Glasov Zakaj imajo nekatere ženske obrobljene ustnice s črno? Ker imajo črni pas iz fafanja :) Med priljubljene Glasuj
2849 Glasov Ko si se rodila,si jokala,vsi okoli tebe pa so se smejali.Življenje živi tako,da boš umrla z nasmehom in bodo jokali vsi okoli tebe. Med priljubljene Glasuj
2209 Glasov Kdo je izumil triatlon?-CIGANI Ko se grejo kopat pridejo pes, nazaj pa s kolesom Med priljubljene Glasuj
1875 Glasov I lost my teddy bear! Would you sleep with me instead!?! Med priljubljene Glasuj
2194 Glasov Dvomim, da so zvezde ogenj, dvomim, da se sonce giblje, dvomim, da je resnica laž, toda nikdar ne dvomim da ljubim te jaz!!! Med priljubljene Glasuj
1965 Glasov Kkaj naj ti rečem, kaj naj ti dam, da mi boš reku: rad te imam? Med priljubljene Glasuj
3147 Glasov L-jubezen O-hranja V-ecno E-nergijo Med priljubljene Glasuj
1620 Glasov Love is shit and i`m in it Med priljubljene Glasuj
1930 Glasov Zakaj policaj ustreli v masino, ko se mu pokvari avto ??? - Zato, da konji ne trpijo !!! Med priljubljene Glasuj
1819 Glasov Toliko lepih trenutkov, pa so le sanje, toliko lepih dni pa grdo vstran,ogromno je ljudi a nihče ni kakor ti. Med priljubljene Glasuj

2815 Glasov Ne ljubim solze, a jokam zaradi tebe, ne ljubim pijače, a pijem zaradi tebe, ne ljubim življenja, a živim zaradi tebe, ne ljubim sebe, a zato LJUBIM TEBE! Med priljubljene Glasuj
1988 Glasov Kdo ve, kaj je to PRDOMIR? To je kratica za PRvi DOmaci MIkroRacunalnik. Med priljubljene Glasuj
1857 Glasov Kaj je U.F.O??....Umsko Fuknjena Oseba!!! Med priljubljene Glasuj
2551 Glasov Zakaj imajo japonci tako visoko raven inteligence? Ker nimajo blondink. Med priljubljene Glasuj
1771 Glasov Kje so tisti cejti, ko sma se ljubila v špajzi na paradajzi Med priljubljene Glasuj
2085 Glasov L LJ LJU LJUB LJUBI LJUBIM LJUBIM T LJUBIM TV Med priljubljene Glasuj
2037 Glasov Kažeš, da sam djete i da neznam kako boli......vidjet češ jednog dana da i djete zna da voli Med priljubljene Glasuj
2639 Glasov Najino prijateljstvo je veliko. Kadar ti jočeš, jaz jočem. Kadar se ti smejiš,jaz se smejim. Kadar ti skočiš skozi okno,jaz pogledam dol in spet se smejem. Med priljubljene Glasuj
2368 Glasov Grega-Tvoje oči so kot sonce na nebu!Tvoje telo je kot zameten list rdeče vrtnice! Ti si kot angel v snu... Pogrešam te... Tvoja Mateja Med priljubljene Glasuj
2769 Glasov Ja nisam pesnik slomljenog srca, tuznog lica i cvetnog maja. Ja sam pesnik sto voli, da drka, meni inspiracija dolazi iz jaja! Med priljubljene Glasuj
1975 Glasov Se menita 2 pedofila:Reče prvi: sn basal zadnic eno 7 letno, pa mi je ušla. Pa reče drugi: Vidiš, kaj pa bašeš take, ko že hodijo:)) Med priljubljene Glasuj
2170 Glasov Kaj je to? Je zmerom pod streho in je vedno mokro? odg.:JEZIK Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004