Trenutno po strani brska 3 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

3004 Glasov Lenoba je huda in mocno nalezljiva bolezen ! Med priljubljene Glasuj
12925 Glasov Je v celoti noter?" me je vprasal. "Da" sem vzdihnila."Boli?" je hotel vedeti."Ne" sem zasepetala in tako le prodala se en PAR CEVLJEV! Med priljubljene Glasuj
1685 Glasov Če imaš slučajno kdaj občutek,da te hočem na vsak način spraviti v posteljo,se močno motiš................................,zadostovala bi mi navadna miza! Med priljubljene Glasuj
2757 Glasov Vse odhaja kakor tiha reka, le spomioni zvesto spremljajo človeka!!! Med priljubljene Glasuj
2246 Glasov Vse kar mi življenje lepega nudi-si ti.Vse kar sanjam vse noči-si ti.Vse kar sem kdaj hotela-si ti.Vse kar me dela močno-si ti.Vse za kar živim-si ti! M.M. Med priljubljene Glasuj
2307 Glasov Kadar tebe ni zaprem oči. Vidim tvoj obraz, Čutim tvojo dlan Takrat si moja misel ti! by xy Med priljubljene Glasuj
1745 Glasov Brala sm da kajenje škodi zdravju. Odločila sm se da ne bom več barala. Med priljubljene Glasuj
2198 Glasov Ko po svetu boš hodila, tuji jezik govorila, se še spomni kdaj na mene , da mi __________je ime Med priljubljene Glasuj
1867 Glasov Bere mož knjigo v postelji s svojo ženo.Z roko zdrsne med ženino mednožje, da jo vzburi.Ona ga vpraša:Želiš sexat?On:Ne,samo prst bi omočil,da obrnem list. Med priljubljene Glasuj
1838 Glasov Zakaj blondinka shranjuje superge v kletko na dvorišču? Ker na supergah piše: PUMA Med priljubljene Glasuj
1800 Glasov Kaj je umetnost? Umetnost je, da se slečeš do nagega, pa daš roke v žep. :) Med priljubljene Glasuj
2057 Glasov Zakaj imjo policaji pec na sredini sobe ? Zato, da imajo centralno. Med priljubljene Glasuj

1693 Glasov Ko mi stara mama je umrla, se iz groba je zadrla: pijte pivo laško,vsak dan eno flaško, lahko pa tudi štiri, če to dopuščajo finančni viri!!!! Med priljubljene Glasuj
2058 Glasov A veš, da je bela milka navadna čokolada, ampak je prebledela od zavisti ker je zvedela da si ti slajši od nje:) Med priljubljene Glasuj
1965 Glasov Kkaj naj ti rečem, kaj naj ti dam, da mi boš reku: rad te imam? Med priljubljene Glasuj
2995 Glasov Pojdite k vragu. Spet mi je slo 25 SIT v nic. Med priljubljene Glasuj
19567 Glasov Lepa si kot slika. Samo da je na sliki prometna nesreca. Med priljubljene Glasuj
2578 Glasov Pošiljam ti poljubček vroč, ki naj te greje celo noč! Med priljubljene Glasuj
2816 Glasov I have two eyes to see you, two arms to hold you and two libs to kiss you!!! Med priljubljene Glasuj
2366 Glasov "Ati, ati, kje je Afrika?" "Ne vem, sine, mamica je pospravljala." Med priljubljene Glasuj
2656 Glasov Draga varal sem tebe, a v resnici prevaral sebe in zdaj njo zapuščam in tebe izgubljam. Med priljubljene Glasuj
2169 Glasov Last night i asked my angel to look after you, but he came back very fast, i asked \"why\"? He smiles and says \"angels dont look after each other. Med priljubljene Glasuj
2227 Glasov Samo ljudje z odprtim srcem prejmejo ljubezen,samo ljudje ki radi poslusajo prejmejo modrost in samo dobri tipi dobijo SMS od mene!! Med priljubljene Glasuj
1697 Glasov .......MINISTERSTVO se napise brez E-ja :)) Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004