|
Trenutno po strani brska 10 obiskovalcev
Po strani brskate 3 sekunde
V bazi podatkov se nahaja 2252 šal
|
|
|
1806
Glasov
|
Ko bos ti umru bos oci zapru. Na tvoj spomenik ti bomo napisali: TUKAJ POCIVA STRICEK KI SO GA POKOPALE KURBE IN CVICEK
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1880
Glasov
|
Kako vemo, da je korenje zdravo za vid?....ker nikol še nuben ni vidu zajca z očali.....:)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2060
Glasov
|
Kozmeticni salon lepa vida vam sporoca, da vam odpade terapija depiliranja nog, ker nam ni uspelo dobiti kombajna.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2609
Glasov
|
Ce si zelis dodatnega zasluzka, gres lahko honorarno na njivo kot gnoj lezat!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1488
Glasov
|
Prežihov Voranc: Mati, solzice! Mama: Bejž no Voranc, spet si ga pil!!! :)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3248
Glasov
|
* ( . + * . ` + LAHKO ` + * . * NOC! * . + ) + * CMOK CMOK
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2489
Glasov
|
Zal vase slike niso primerne za objavo v nasi reviji TOP SEKRET. Poiskusajte pri reviji MOJ PES.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2191
Glasov
|
ČEtoPREBERŠmiDOLGUJEŠobjemČEizbrišešMIdolguješPOLJUBčeSHRANIŠmi DOLGUJEŠzmenekČEmeIGNORIRAŠmiDOLGUJEŠvseAčeMItekstVRNEŠsiMOJA!KAJ BOŠ TOREJ NAREDILA? :)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2267
Glasov
|
Tri besede so preveč, ena je premalo, dve povedo to,da ljubim te močno
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2407
Glasov
|
Lep si...to vidim, dober...to vem, ljubiš...to slutim, a koga...ne vem?!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2709
Glasov
|
Zakaj imajo policaji Lade Nive?
Zato, ker se s temi avtomobili vozijo tudi ruski osvajalci vesolja.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2319
Glasov
|
We dont need no education-we dont need no thought control-no dark sarcasm in the clasroom teacher leave us kids alone-
HEY TEACHER LEAVE US KIDS ALONE
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2127
Glasov
|
Kakšna je razlika med kuro in blodinko? Kura je pr mir na jajcih, blodinka pa ne!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1788
Glasov
|
Mož pride domov in udari po mizi in reče: kdo je tu gospodar? Žena ga enkrat okoli ušes in on v jok: A tudi vprašat nesmem?!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1897
Glasov
|
Zakaj je bog izumil akohol? Da grde zenske ne bi ostale device!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1937
Glasov
|
Zakaj mladi pujski gledajo v tla?zato ker se zavedo da je njihova mat prasica.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2113
Glasov
|
Jaz sem tvoj mobi iz tvojega žepa..jajca ti tako smrdijo..mislim da so ti crknila!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1995
Glasov
|
Ko od časa do časa se nimaš kam dati, spomni se name, začni se smejati!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1840
Glasov
|
Kaj je aids?ajde idemo da seksamo
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1819
Glasov
|
Kako se po novem imenuje skupina BEPOP? BIBIP!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
4803
Glasov
|
Momir Bulatovic izgubil na zadnjih Crnogorskih voltvah? Zato, ker jim je obljubil 30.000 novih delovnih mest.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2748
Glasov
|
Če bi ujela zlato ribico, ki izpolni 3 želje, bi si zaželela, da nikoli ne mine: Tvoj nasmeh,tvoj pogled, tvoj poljub ˇlove youˇ
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1858
Glasov
|
You and me forever, be friends together, now and forever
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2862
Glasov
|
Veš kaj čuim do tebe: hudič bi temu rekel peklensko trpljenje, angeli bi temu rekli nebeško veselje, ljudje pa bi temu preprosto rekli ljubezen!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
|
© GAJBA Network 1999-2004
|
|
|
|
|
|