Trenutno po strani brska 10 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

1908 Glasov Srečata se prijatelja. Ti, ali je tvoja žena res še nedolžna? Ne vem. Eni pravijo da je, drugi pa da ni več! Med priljubljene Glasuj
3149 Glasov Človek, ki bi se odpovedal preteklosti, bi se odpovedal svojim koreninam, človek, ki bi se odpovedal prihodnosti, pa bi se odpovedal svoji rasti! Med priljubljene Glasuj
3249 Glasov Želim ti lepe sanje, naj te modri oblaček ponese vanje, ko pa zjutraj sonček te zbudi, vedi, da si moj bombonček ti! :* Med priljubljene Glasuj
3039 Glasov I kill people for money,but you are my friend,i kill you for free Med priljubljene Glasuj
2668 Glasov Sex je naše geslo, kdor ne sexa ta je teslo, ko bo komu rit razneslo, bomo spremenili geslo. by:urša Med priljubljene Glasuj
2413 Glasov Kaj pomeni, če si blondinka z obema dlanema zatiska ušesa? Zadržati želi svoje mnenje zase Med priljubljene Glasuj
1869 Glasov Prvi simptomi AIDSa sta vroc zadah na vratu in bolecina v riti. Med priljubljene Glasuj
1547 Glasov Kako dajo Kitajcu ime? Spustijo pločevinko po stopnicah, pa zapisujejo :) Med priljubljene Glasuj
2591 Glasov Ne bom ti več govoril,bodi to kar si,da že preveč je drugih,klasičnih ljudi!Ne bom ponavljal kot že tolikokrat tvoja drugačnost je zaklad!!! Med priljubljene Glasuj
2007 Glasov Pride smrkla z zabave, pa jo tastara upraša: Kok se počutiš?Smrkla:Tko k sončnica! Tastara: Zakaj pa? Smrkla: Ker sem polna semen :))) Med priljubljene Glasuj
1873 Glasov Kako se začnejo recepti v gorenjskih kuharskih knjigah? "Sposodi si..." Med priljubljene Glasuj
2366 Glasov "Ati, ati, kje je Afrika?" "Ne vem, sine, mamica je pospravljala." Med priljubljene Glasuj

3497 Glasov Na svetu je veliko norih ljudi a sranje je, ko zves da si eden izmed njih TI Med priljubljene Glasuj
2312 Glasov Rekel je da se bo vrnil ko bo vrtnica ovenela. P.S. vrtnica je bila plastična. Med priljubljene Glasuj
1647 Glasov Zakaj lulek ni naredil osnovne šole?ker ima luknjo v glavi. zakaj ni naredil srednje šole?ker je prveč šprical. zakaj ne more delati? KER OSEM UR NE STOJI! Med priljubljene Glasuj
1820 Glasov Ko boš mislil da si sam,da nihče te nima rad,da ne čaka te,vedi da motiš se.Ko žalost te mori,ko solza pride ti v oči,vidiš le temo,vedi da s tabo je nekdo Med priljubljene Glasuj
1899 Glasov Če izvem kje si, - - polomim ti vse kosti! Med priljubljene Glasuj
1453 Glasov Kaj dobiš, če križaš blondinko in črnega konja? ......................................................................................... cestno zebro! Med priljubljene Glasuj
2333 Glasov Ko boš nekega dne hodil po cesti in če te nekdo zgrabi in spravi v veliko vrečo-nič se ne boj! To je le Dedek mraz, ki uresničuje mojo veliko željo! Med priljubljene Glasuj
2740 Glasov V: Zakaj se po dvajsetih letih srecnega zakona stonogec sedaj locuje od svoje stonoge ? O: Zato, ker si je stonoga za svoj rojstni dan zazelela najlonke... Med priljubljene Glasuj
1643 Glasov Zakaj bi tvegali mačka? Ostanite pijani! Med priljubljene Glasuj
2367 Glasov Pustim te v stanovanje, v sobo ne...no pustim te v sobo, a v posteljo ne...ok pustim te v pjsteljo, a name ne....ma pustim te nase, a s sebe NEEE!!! Med priljubljene Glasuj
2025 Glasov Gresta prašč pa pes po cest pa začne padat dž. Pa reče prašč: pasje vreme, pa reče pes: ja svinsko lije... Med priljubljene Glasuj
1906 Glasov V vodi stoji Jurca, voda mu sega do kolena. V: Ke je pa klele rima. O: Rima bo ko bo plima! Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004