Trenutno po strani brska 3 obiskovalcev
Po strani brskate 4 sekunde

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

2362 Glasov V: kaj bi bilo ce bi se "juznaki izselil iz Slovenije O:na Jesenicah bi imel vsak Slovenc svoj blok Med priljubljene Glasuj
2300 Glasov If you wanna be a hipi, put you flower in your pipi... Med priljubljene Glasuj
2289 Glasov Nov način sexa med delom: usedeš se na stol, daš noge počasi narazen in gledaš kako se ti delo jebe. by:urša Med priljubljene Glasuj
2812 Glasov ZIVE NAJ VSI NARKOMANI,KI HREPENE DOCAKA GRAM,DA KODER DILER HODI,SEMENA TRAVE SO IN SKANK,DA ROJAK ZADET BO VSAK,DA JOINT BO FRKAL VSAK BEDAK Med priljubljene Glasuj
2592 Glasov Glej jo luno kako veselo se smeji, bodi faca in nasmehni se še ti.. Skrij se pod oddejo čez glavo se pokrij in naj ti sladke sanje preženejo skrbi!!! Nočko Med priljubljene Glasuj
1971 Glasov Med ulicami veter se oglasa, tja nekam v zrak s pogledom se izgubljam, vse misli pa mi tja odnasa, kjer z dotikom tvojim se poljubljam Med priljubljene Glasuj
3147 Glasov L-jubezen O-hranja V-ecno E-nergijo Med priljubljene Glasuj
2417 Glasov Tiho prides v mojo sobo in strastno otipavas mojo nogo in telo, dokler ne najdes najslajse tocke, ki jo zacnes pocasi sesati...In te ubijem PREKLETI KOMAR! Med priljubljene Glasuj
2645 Glasov Kako se zoves? Mujo pa prezime. Pa i pre zime i posle zime... Med priljubljene Glasuj
2346 Glasov Ljubezen je lepa če se ljubita dva, še lepša bi bila če bi se ljubila midva! Med priljubljene Glasuj
2043 Glasov Smileee, you are on candid camera!!! :)) Med priljubljene Glasuj
1703 Glasov Želel sem si rožico pa mi je bog dal cvetličarno,želel sem si vodo pa mi je bog dal reko. Želel sem si pedra, pa mi je bog dal tvojo številko. Med priljubljene Glasuj

1810 Glasov Gredo trava pa LSD in exctasy u Ambasado. Pa reče exctasy, dej gremo notr,trava: ej na easy si ga uzem, pol pa LSD: fak a nismo že not... Med priljubljene Glasuj
2224 Glasov Vrtnica prijateljstva je beseda, ki veže ljudi med seboj, prijateljstvo naj ostane med teboj in menoj. YOU ARE A GOOD FRIEND. Mojca Med priljubljene Glasuj
1540 Glasov Kaj reče Sebastian, ko ga natege pedr? V meni še živi boleč spomin!! Med priljubljene Glasuj
2707 Glasov Živijo, slišal sem da si imel oslovski kašelj?! Vidim da je kašelj odšel osel pa ostal!!! Med priljubljene Glasuj
2113 Glasov Love is a game,a game for two. it`s a game for me & you. Med priljubljene Glasuj
3037 Glasov SMS INFO: Porocilo o prevoznosti!Po Sloveniji so zenske kopne, na izpostavljenih mestih mehke, v notranjosti pa mokre in spolzke ,zato previdno! Med priljubljene Glasuj
1873 Glasov Kako se začnejo recepti v gorenjskih kuharskih knjigah? "Sposodi si..." Med priljubljene Glasuj
2029 Glasov Denis! Jaz ljubim dve stvari, tebe in rože, rože za danes, tebe za vedno! Tvoja Neja Med priljubljene Glasuj
2135 Glasov Pozor! Iščem fanta s katerim sem preživela vročo noč, zato prosim se vsi fantje slečete, ker ga prepoznam le po njegovem tiču!!! Med priljubljene Glasuj
2193 Glasov 4g nežnih dotikov, 3g poljubov, 1trdo banano in 2 jajci, vse to skrbno mešati v postelji in čez 9 mesecev servirati babici v naročje. Med priljubljene Glasuj
2355 Glasov Zakaj se delate norce iz blondink, če jih je pa Bok take ustvaru. Sej one niso nč krive,da so neumne, pa da rade dajo. ČIST UREDU SO SAM IQ JIH JEBE!!!! Med priljubljene Glasuj
2111 Glasov Kako petelini v Oplotnici kikirikajo? \"KA KIR KE RIKU \" Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004