Trenutno po strani brska 2 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

2614 Glasov Glej jo luno,kako veselo se smeji,bodi faca in nasmehni se se ti...Skrij se pod odejo,cez glavo se pokrij,naj sladke sanje ti prezenejo skrbi! Med priljubljene Glasuj
2660 Glasov Friends are special, friends are great, call them a pal, call them a mate, but best friends are the ones that call for absolutely no reason at all. by:urša Med priljubljene Glasuj
1548 Glasov Sječaš li se, kako si me spasio, kad su nas napali pedri? Da nije bilo tebe, jebali bi mene!! Med priljubljene Glasuj
2264 Glasov Če mi podariš eno samo poljsko cvetje, mi bo pomenilo mnogo več, kakor cel travnik tujih rož. Važno je le, da mi ga daš TI! Love U, Nina Med priljubljene Glasuj
2994 Glasov I believe in angels, the kind that heaven sends. I'm sourrounded with angels, but I call them my best friends!! Med priljubljene Glasuj
1798 Glasov Sporocam ti veselo novico, da te bom po enem mesecu prav kmalu spet obiskala! Prosim te, da me spet presenetis z mehko postlano posteljo! Tvoja Rdeča teta. Med priljubljene Glasuj
1585 Glasov Ti plačeš, ja plačem ti se smiješ, ja se smijem te se baciš kroz prozor, a ja se i dalje smijem. Med priljubljene Glasuj
2371 Glasov Če bi z mano ostal, bi ti ne bilo žal, saj ona te ni ljubila, ampak samo srce ranila! Med priljubljene Glasuj
1873 Glasov Kako se začnejo recepti v gorenjskih kuharskih knjigah? "Sposodi si..." Med priljubljene Glasuj
1858 Glasov Moški so zelo naivna bitja. 1. Mislijo, da so pametni,ker imajo dve glavi, 2. Mislijo,da so nežni, ker sedijo na jajcih, 3. Mislijo, da je tole --- 20cm Med priljubljene Glasuj
2815 Glasov Šola je kruh. Živela lakota! Med priljubljene Glasuj
1456 Glasov Kakšen je črnc ki pade v Mrtvo morje? MOKER! Med priljubljene Glasuj

2063 Glasov Če bi ti lahko dal samo eno stvar v življenju,bi bila sposobnost,da vidiš sama sebe skozi moje oči-le tako bi namreč lahko spoznala kako posebna si mi zdiš Med priljubljene Glasuj
2987 Glasov Izpila bi morje, če bi mi kdo zagotovil, da bom na dnu našla kanček ljubezni. Prehodila bi vse poti, če bi vedela,da je nekje steza,kjer bi srečala tebe! Med priljubljene Glasuj
2767 Glasov Trenutek, lepši od jutranje zarje ali sončnega zahoda, ki je globji od najglobjega morja in višji od najvišje gore, je trenutek ko te objame prijatelj. Med priljubljene Glasuj
1480 Glasov Vrtanje po nosu je za nekatere edina priložnost, da gredo vase. Med priljubljene Glasuj
2184 Glasov Prodaja bonbonov je drastično padla, ker so strokovnjaki ugotovili, da ste tipi največji bonbončki na svetu!! Med priljubljene Glasuj
2057 Glasov Bila bi solza, ki bi se rodila v tvojih očeh, živela na tvojem licu in umrla na tvojih ustnicah!! Med priljubljene Glasuj
2490 Glasov Tipi so kot WC skoljke: eni so zasedeni,eni posrani eni pa brez pokrova. Med priljubljene Glasuj
2219 Glasov Pošiljam Ti en pozdrav kar tako, da bi se imela lepo, da ti pri srcu bo toplo, da boš vedela, da vedno misli nate nekdo! Med priljubljene Glasuj
1858 Glasov Zakaj imajo blondinke v torbici dva zepa? ODGOVOR:V enem imajo koruzo,v drugem pa potrdilo da ni kura. Med priljubljene Glasuj
2279 Glasov If the sun refused to shine i would still be loving U! Med priljubljene Glasuj
2283 Glasov Zakaj blondinke na WC nosijo kruh? Da nahranijo WC račko.. Med priljubljene Glasuj
1695 Glasov Zakaj pi*** niso sladke?Zato,da jih lahko ližejo tudi diabetiki. Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004