|
Trenutno po strani brska 2 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo
V bazi podatkov se nahaja 2252 šal
|
|
|
2614
Glasov
|
Glej jo luno,kako veselo se smeji,bodi faca in nasmehni se se ti...Skrij se pod odejo,cez glavo se pokrij,naj sladke sanje ti prezenejo skrbi!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2660
Glasov
|
Friends are special, friends are great, call them a pal, call them a mate, but best friends are the ones that call for absolutely no reason at all. by:urša
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1548
Glasov
|
Sječaš li se, kako si me spasio, kad su nas napali pedri? Da nije bilo tebe, jebali bi mene!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2264
Glasov
|
Če mi podariš eno samo poljsko cvetje, mi bo pomenilo mnogo več, kakor cel travnik tujih rož. Važno je le, da mi ga daš TI! Love U, Nina
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2994
Glasov
|
I believe in angels, the kind that heaven sends. I'm sourrounded with angels, but I call them my best friends!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1798
Glasov
|
Sporocam ti veselo novico, da te bom po enem mesecu prav kmalu spet obiskala! Prosim te, da me spet presenetis z mehko postlano posteljo! Tvoja Rdeča teta.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1585
Glasov
|
Ti plačeš, ja plačem
ti se smiješ, ja se smijem
te se baciš kroz prozor,
a ja se i dalje smijem.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2371
Glasov
|
Če bi z mano ostal, bi ti ne bilo žal, saj ona te ni ljubila, ampak samo srce ranila!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1873
Glasov
|
Kako se začnejo recepti v gorenjskih kuharskih knjigah? "Sposodi si..."
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1858
Glasov
|
Moški so zelo naivna bitja. 1. Mislijo, da so pametni,ker imajo dve glavi, 2. Mislijo,da so nežni, ker sedijo na jajcih, 3. Mislijo, da je tole --- 20cm
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2815
Glasov
|
Šola je kruh. Živela lakota!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1456
Glasov
|
Kakšen je črnc ki pade v Mrtvo morje?
MOKER!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2063
Glasov
|
Če bi ti lahko dal samo eno stvar v življenju,bi bila sposobnost,da vidiš sama sebe skozi moje oči-le tako bi namreč lahko spoznala kako posebna si mi zdiš
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2987
Glasov
|
Izpila bi morje, če bi mi kdo zagotovil, da bom na dnu našla kanček ljubezni. Prehodila bi vse poti, če bi vedela,da je nekje steza,kjer bi srečala tebe!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2767
Glasov
|
Trenutek, lepši od jutranje zarje ali sončnega zahoda, ki je globji od najglobjega morja in višji od najvišje gore, je trenutek ko te objame prijatelj.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1480
Glasov
|
Vrtanje po nosu je za nekatere edina priložnost, da gredo vase.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2184
Glasov
|
Prodaja bonbonov je drastično padla, ker so strokovnjaki ugotovili, da ste tipi največji bonbončki na svetu!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2057
Glasov
|
Bila bi solza, ki bi se rodila v tvojih očeh, živela na tvojem licu in umrla na tvojih ustnicah!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2490
Glasov
|
Tipi so kot WC skoljke: eni so zasedeni,eni posrani eni pa brez pokrova.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2219
Glasov
|
Pošiljam Ti en pozdrav kar tako, da bi se imela lepo, da ti pri srcu bo toplo, da boš vedela, da vedno misli nate nekdo!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1858
Glasov
|
Zakaj imajo blondinke v torbici dva zepa? ODGOVOR:V enem imajo koruzo,v drugem pa potrdilo da ni kura.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2279
Glasov
|
If the sun refused to shine i would still be loving U!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2283
Glasov
|
Zakaj blondinke na WC nosijo kruh? Da nahranijo WC račko..
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1695
Glasov
|
Zakaj pi*** niso sladke?Zato,da jih lahko ližejo tudi diabetiki.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
|
© GAJBA Network 1999-2004
|
|
|
|
|
|