|
Trenutno po strani brska 5 obiskovalcev
Po strani brskate 6 sekund
V bazi podatkov se nahaja 2252 šal
|
|
|
2184
Glasov
|
Zakaj je v vecji gruci policajev vedno en pes?Da je vsaj eden solan.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2091
Glasov
|
Zakaj se sperma ne prodaja v prahu??? Zato ker se bi za vsako zensko kadilo
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1847
Glasov
|
Kako bi se ti zdelo, če ponoči na nebu ne bi svetile zvezde. Nerealno. Tak občutek bi imel jaz, če ne bi bilo tebe.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2790
Glasov
|
Kako si računalničar predstavlja seks.....if($seks=true) zenska + moski + alkohol
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1785
Glasov
|
Zakaj policaji fukajo zunaj na balkonu. Zato ker jim zunaj pride
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1618
Glasov
|
Zakaj moški nimajo celulita? Ker je grdo!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2507
Glasov
|
Ti imaš vse, ti imaš tisto kar jaz iščem, ti imaš vroče telo, kaj šele .....!Tvoji poljubi so kot v sanjah ,ti imaš prelep nasmeh, JAZ PA NAPAČNO ŠTEVILKO!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2053
Glasov
|
Kad ides ulicom ne mrdaj guzicom vec idi pravo pa mi kazi zdravo.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1601
Glasov
|
Mirno morje, dober kavs, ti želi tvoj Mikimaus!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3133
Glasov
|
Življenje je krof nafilan z drekom.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2164
Glasov
|
Blondinki hodita po cesti in ena blondinka reče drugu..veš sem razmišljala..druga ji pa reče,a je bolel?!!:)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2390
Glasov
|
=x3s wi73z= to kodo so si izmislili znanstveniki če jo želiš razvozlati jo preberi v obratni smeri!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2103
Glasov
|
Manager leta "prejsne leto so podjetje pripeljali na rob propada; mi smo letos naredili
korak naprej!"
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2388
Glasov
|
Rave is DEAD, techno is BAD, fuck the rest, ROCK IS THE BEST!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1788
Glasov
|
To je moj zadnji sms.Ugrabili so me vesoljci in se ne nameravam vrniti,saj hočejo nonstop seksat.Naj jim rečem,da ugrabijo še tebe?
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1883
Glasov
|
Zakaj se nune rade vozijo s kolesom? Ker dajo zdic dol:)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2221
Glasov
|
POLICIJA SVETUJE: zmansajmo stevilo prometnih nesrec na nasih cestah , vozimo po plocnikih.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1783
Glasov
|
Poljubi me
Objemi me
Čeprav ni čas zato
In jaz molčim samo
Čeprav ljubim te močno
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2498
Glasov
|
Kdor se zadnji smeje... je pozn dojel!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2147
Glasov
|
Tvoji zobje so kot diamanti... Ne tako lepi, ampak tako redki…..
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2623
Glasov
|
Do uspeha ni dvigala, pot do njega vodi po stopnicah.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2289
Glasov
|
Lepo je verjeti v ptice, ki ponosno visoko letijo, lepo je verjeti v veter, ki ti nežno šepeta pesem srca. Lepo je verjeti v nekoga in v to, da rad te ima!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1650
Glasov
|
Se srečata dve blondinki s kolesom, pa prva vpraša drugo: "Ej, kam pa jo ti brišeš?" Pa odgovori druga: "Jaz jo brišem kr v sedež."
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2070
Glasov
|
Na spomeniku ti bo pisalo !Tu počiva mlad kurbir,bog mu daj večni mir,vse življenje je porival,da bi zdaj lahko počival!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
|
© GAJBA Network 1999-2004
|
|
|
|
|
|