Trenutno po strani brska 5 obiskovalcev
Po strani brskate 6 sekund

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

2184 Glasov Zakaj je v vecji gruci policajev vedno en pes?Da je vsaj eden solan. Med priljubljene Glasuj
2091 Glasov Zakaj se sperma ne prodaja v prahu??? Zato ker se bi za vsako zensko kadilo Med priljubljene Glasuj
1847 Glasov Kako bi se ti zdelo, če ponoči na nebu ne bi svetile zvezde. Nerealno. Tak občutek bi imel jaz, če ne bi bilo tebe. Med priljubljene Glasuj
2790 Glasov Kako si računalničar predstavlja seks.....if($seks=true) zenska + moski + alkohol Med priljubljene Glasuj
1785 Glasov Zakaj policaji fukajo zunaj na balkonu. Zato ker jim zunaj pride Med priljubljene Glasuj
1618 Glasov Zakaj moški nimajo celulita? Ker je grdo! Med priljubljene Glasuj
2507 Glasov Ti imaš vse, ti imaš tisto kar jaz iščem, ti imaš vroče telo, kaj šele .....!Tvoji poljubi so kot v sanjah ,ti imaš prelep nasmeh, JAZ PA NAPAČNO ŠTEVILKO! Med priljubljene Glasuj
2053 Glasov Kad ides ulicom ne mrdaj guzicom vec idi pravo pa mi kazi zdravo. Med priljubljene Glasuj
1601 Glasov Mirno morje, dober kavs, ti želi tvoj Mikimaus! Med priljubljene Glasuj
3133 Glasov Življenje je krof nafilan z drekom. Med priljubljene Glasuj
2164 Glasov Blondinki hodita po cesti in ena blondinka reče drugu..veš sem razmišljala..druga ji pa reče,a je bolel?!!:) Med priljubljene Glasuj
2390 Glasov =x3s wi73z= to kodo so si izmislili znanstveniki če jo želiš razvozlati jo preberi v obratni smeri! Med priljubljene Glasuj

2103 Glasov Manager leta "prejsne leto so podjetje pripeljali na rob propada; mi smo letos naredili korak naprej!" Med priljubljene Glasuj
2388 Glasov Rave is DEAD, techno is BAD, fuck the rest, ROCK IS THE BEST!!! Med priljubljene Glasuj
1788 Glasov To je moj zadnji sms.Ugrabili so me vesoljci in se ne nameravam vrniti,saj hočejo nonstop seksat.Naj jim rečem,da ugrabijo še tebe? Med priljubljene Glasuj
1883 Glasov Zakaj se nune rade vozijo s kolesom? Ker dajo zdic dol:) Med priljubljene Glasuj
2221 Glasov POLICIJA SVETUJE: zmansajmo stevilo prometnih nesrec na nasih cestah , vozimo po plocnikih. Med priljubljene Glasuj
1783 Glasov Poljubi me Objemi me Čeprav ni čas zato In jaz molčim samo Čeprav ljubim te močno Med priljubljene Glasuj
2498 Glasov Kdor se zadnji smeje... je pozn dojel! Med priljubljene Glasuj
2147 Glasov Tvoji zobje so kot diamanti... Ne tako lepi, ampak tako redki….. Med priljubljene Glasuj
2623 Glasov Do uspeha ni dvigala, pot do njega vodi po stopnicah. Med priljubljene Glasuj
2289 Glasov Lepo je verjeti v ptice, ki ponosno visoko letijo, lepo je verjeti v veter, ki ti nežno šepeta pesem srca. Lepo je verjeti v nekoga in v to, da rad te ima! Med priljubljene Glasuj
1650 Glasov Se srečata dve blondinki s kolesom, pa prva vpraša drugo: "Ej, kam pa jo ti brišeš?" Pa odgovori druga: "Jaz jo brišem kr v sedež." Med priljubljene Glasuj
2070 Glasov Na spomeniku ti bo pisalo !Tu počiva mlad kurbir,bog mu daj večni mir,vse življenje je porival,da bi zdaj lahko počival! Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004