Trenutno po strani brska 7 obiskovalcev
Po strani brskate 9 sekund

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

2227 Glasov Poljubi, me nežno, v oči me poglej, ničesar ne reci, s poljubom povej. Med priljubljene Glasuj
3486 Glasov Zakaj je imel Aladin tezave s princesko? Ne ves? Potem pa preberi mjegovo ime nazaj! Med priljubljene Glasuj
1976 Glasov Smrt Toporišiču, svoboda učencem slovenščine! Med priljubljene Glasuj
2774 Glasov Moški so kot zobje. težko jih je dobiti - ko ga imaš, povzroča bolečino, ko ga pa nimaš, pusti luknjo. Med priljubljene Glasuj
2594 Glasov Zakaj blondinka odpre mleko ze v trgovini ? Zato, ker na njem pise: "Odprite tukaj." Med priljubljene Glasuj
1697 Glasov .......MINISTERSTVO se napise brez E-ja :)) Med priljubljene Glasuj
1885 Glasov GREVA FRUCAT ??? Med priljubljene Glasuj
2084 Glasov Ce nisi siguren, da si mau cez les, vpisi se v stranko LDS. Med priljubljene Glasuj
2684 Glasov KAJ POJEJO ZBRANI NA ZABAVI DEDEKU ZA 100-ti ROJSTNI DAN?odg:OSTANI SE MINUTO... Med priljubljene Glasuj
1477 Glasov Sedela sem na verandi in čakala na tvoj randi, ker te ni bilo, sem zapisala tako: JA SAM BOKSAR PRVE KLASE, UBIT ČU TE, JER SI PRASE!!! Med priljubljene Glasuj
1583 Glasov Sreča Haso Mujota pa vi da ma Mujo perje v nosu, pa ga vpraša zakva. Pa Mujo reče, snifov sam koku. ;) Med priljubljene Glasuj
2028 Glasov A sexaš na prvem zmenku ? Ne ? Potem se pa vidiva jutri !!! Med priljubljene Glasuj

1684 Glasov Ti sploh ne veš , kuko bi jaz tebe.... tebi se sploh ne sanja, kako bi jaz tebe.... ti sploh ne veš, kako si jaz tebe želim... PREHITETI Z KOLESOM :D Med priljubljene Glasuj
2378 Glasov Grenak okus slabe ljubezni ostane se dolgo potem, ko je sladek okus dobre ljubezni že pozabljen. Med priljubljene Glasuj
2327 Glasov Wili in Friz prideta na crpalko. Wili si pistolo za tankanje vtakne v rit. Friz:" Wili das ist nicht NORMAL!" Wili:" Ja das ist SUPER!" Med priljubljene Glasuj
1499 Glasov A greš z amno fu...fu...fu...fu...fu...fu...fu...fu...fu....................fuzbal špilat? Med priljubljene Glasuj
2329 Glasov Miška, ti si tk dobra, da bi se še s tvojmu psu poročil, sam da bi pršu u familijo. ;) Med priljubljene Glasuj
2479 Glasov Zakaj pritlikava blondinka pije Substral? -> Da bi se zrasla Med priljubljene Glasuj
2038 Glasov Kako se reče postelji po japonsko: TUKIFUKI Med priljubljene Glasuj
2434 Glasov Ej, jest ti mam nek za povedat.....ej ful si mi ušeč.......................................daj sej joke (al pa ne) :) Med priljubljene Glasuj
2331 Glasov Neskončno misli se mi porodi v glavi. Ljubezen, ki o njej sanjam, tudi podnevi hočem, da je ob meni in mi lajša muke, ki so, če je ni.To je del mene in TI! Med priljubljene Glasuj
1884 Glasov Ti si bolečina, katero ne morem preboleti,ti si plamen, katerega ne morem ugasniti, ti si tisti katerega bom edino mogla ljubiti... Med priljubljene Glasuj
2248 Glasov Raje se trkaj po prsih, ker po glavi preveč doni. Med priljubljene Glasuj
2025 Glasov Jebi se! Ko te vidim, mi gre na bruhanje, ne se mi več prikazat pred oči, odjebi! REČE ZAJČEK KORENČKU IN GA VRŽE V SMETI! Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004