Trenutno po strani brska 1 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

1373 Glasov Could you do me a favour? Put your left hand over your right shoulder, then your right hand over your left shoulder. There! I have just given you a hug! Med priljubljene Glasuj
2986 Glasov Zakaj policaj polozi uro na tla? ..... Zato, da vidi ce ura tece Med priljubljene Glasuj
1639 Glasov Ne pijem, ne prekljinjam in ne kadim. Fak, že spet mi je cik v pivo padel! Med priljubljene Glasuj
2453 Glasov Nihce ni tako trapast in se nor povrhu vsega, da bi prebral celo tole sporocilo. Ampak vedno se najde izjema... Med priljubljene Glasuj
1970 Glasov Kako se pocuti srb po bombnem napadu!! - " Zgreseno " Med priljubljene Glasuj
2419 Glasov Če bi me danes zjutraj veter vprašal,kaj si najbolj želim,bi ga prosil le eno: naj te zame poišče, te nežno objame in ponese v moj objem za vedno! Med priljubljene Glasuj
1971 Glasov Andrej ujame zlatega kita in ta mu reče, da mu izpolni tri želje, če ga izpusti. Ko jebe tri želje, ti greš z mano k zlatarju, mu odgovori Andrej. Med priljubljene Glasuj
1939 Glasov Kdaj gre moški v meno? Ko ima jajca večja od tiča. Med priljubljene Glasuj
3369 Glasov Ljubi ga kakor on tebe, zajebi ga preden on tebe! Med priljubljene Glasuj
2120 Glasov Na skejtu prvak, v šoli junak, v ljubezni pa sem spoznala, da si bedak! Med priljubljene Glasuj
4860 Glasov Ta trenutek ti ne morem podariti nasmeha,nežnega pogleda in toplega objema,zato ti to pošiljam v smsu.Naj te torej za Božič greje misel,da nekdo misli nate Med priljubljene Glasuj
2298 Glasov Ko mi bo hudo, pogledala bom v nebo in mi lažje bo, pogrešam te močno. V rosi jutranji zajokala bom v nebo, naj te angeli nam vrnejo... Med priljubljene Glasuj

1904 Glasov if I could give you just one gift,I wold give you the ability to see yourself as i see you,so you could see how truly special you are. Med priljubljene Glasuj
1466 Glasov Eva Steban, ljubim te in upam, de me boš kdaj uslišala. Če jo kdo pozna, naj ji to sporoči! Primož M. Med priljubljene Glasuj
2479 Glasov Meeschka moja, ljubim tee! Tvoj Mišek Med priljubljene Glasuj
2217 Glasov Na svetu obstajajo dve vrsti ljudi. Tisti, ki znajo steti in tisti, ki tega ne znajo. Med priljubljene Glasuj
2029 Glasov Kaj je potrebno reči blondinki, ki še noče dati? Bova spila pa še enega? Med priljubljene Glasuj
1550 Glasov Policaj upraša policaja: kerga smo dons? Policaj pa odgovori: dons nismo se nobenga. Med priljubljene Glasuj
1741 Glasov Hodita dva norca eden za drugim in prvi pravi drugemu: " Jaz bi rad bil v sredini", drugi mu odvrne "Ne, jaz bom v sredini!!!!" Med priljubljene Glasuj
2179 Glasov Moja ljubezen je kot roža, moja rožca si ti - le kaj sem jaz tebi? Čebela? Med priljubljene Glasuj
2045 Glasov Ker pišem tako malo, ne zameri dragi moj, a veruj, to ti povem, samo ti boš moj. Med priljubljene Glasuj
1496 Glasov Če bi vsi moji prijatelji skočili iz mosta, ne bi skočila z njimi. Bila bi spodaj, da bi jih ujela. Med priljubljene Glasuj
2485 Glasov Se gresta Janezek in Metka zdravnike. Pa metka reče: Janzk, a lahko mal tvojga lulčka primem? Pa janzk reče: marš prasica k vidm da si že svojga utrgala. Med priljubljene Glasuj
2415 Glasov 60% veš, da si mi všeč,70% veš, da bi se rad dobil s tabo, 80%veš, da sem zaljubljen vate, 90%veš, da si želim norega sexa s tabo, a 100% veš, da je to res Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004