|
Trenutno po strani brska 11 obiskovalcev
Po strani brskate 3 sekunde
V bazi podatkov se nahaja 2252 šal
|
|
|
1835
Glasov
|
Tvoje so joški, kot od zetorja podloški, tvoja je rt pa kot od zetorja bt!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2002
Glasov
|
A veš kaj naredi blondinka, ko pride do steklene ograje?Čez spleza, da vidi kaj se na drugi strani dogaja!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3016
Glasov
|
Mujo sreca hasota , ta pa ima polno perja okrog ust pa ga vprasa:E, bre Haso! Sto imas puno perja oko ust? Haso pa: E pa snifao sam koku!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2576
Glasov
|
Oči in sinko porivata avto proti prepadu. Sinko vpraša očija: "Oči zakaj porivava avto proti prepadu?"
Oči: "Tiho bodi,da ne boš mame zbudo."
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2593
Glasov
|
Sem v bolnici.Brez skrbi.Našli so mi kamen v ledvicah,rano na želodcu in tebe v srcu! Anny
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1488
Glasov
|
Prežihov Voranc: Mati, solzice! Mama: Bejž no Voranc, spet si ga pil!!! :)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2495
Glasov
|
Misliti na eno osebo in ziveti med tisocimo ljudmi pomeni ljubiti!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2362
Glasov
|
Zakaj blondinke ne kuhajo pudinga?
Ker v vrečki ni priloženih ostalih sestavin: sladkorja in mleka.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2577
Glasov
|
Rada bi bila solza, ki se rodi v tvojih očeh,potuje po tvojem licu in umre na tvojih ustnicah.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1713
Glasov
|
V Ameriki so ugotovili, da ljudje, ki niso dobri pri posteljnih aktivnostih drzijo mobitel v desni roki! V kateri roki ga drzis ti?
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2285
Glasov
|
Ko moški z žensko govori opolzko to pomeni spolno nadlegovanje ko ženska govori z opolzko z moškim to pomeni 189 SIT na min.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2195
Glasov
|
Ljubim te in ljubila te bom, če je to greh, potem bom prosila Boga, naj mi nikoli ne odpusti grehov.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2907
Glasov
|
Ne maži si jezika z zlobnimi besedami in vsi te bodo imeli radi!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1721
Glasov
|
Ne pogrešam tvojih oči,ker jih sanjam.Ne pogrešam tvojega dotika,ker ga čutim.Pač pa pogrešam tebe, ker te ljubim.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2029
Glasov
|
Kaj je potrebno reči blondinki, ki še noče dati?
Bova spila pa še enega?
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2069
Glasov
|
Ljubila sem te, ljubila te bom, pa čeprav vem, da nikoli tvoja ne bom!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1813
Glasov
|
Ko sem te spoznala sem se zaljubila, sedaj sem te brezveze izgubila, z besedo LJUBIM TE, te bom nazaj dobila, najino zvezo obnovila. Sweety i love u.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
4860
Glasov
|
Ta trenutek ti ne morem podariti nasmeha,nežnega pogleda in toplega objema,zato ti to pošiljam v smsu.Naj te torej za Božič greje misel,da nekdo misli nate
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1710
Glasov
|
Kaj imajo skupnega moški in cigareti?
UPORABIŠ, UŽIVAŠ, ODVRŽEŠ
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1758
Glasov
|
"Kaj je to filozofska ljubezen?" "Ima nekoga, ima stanovanje, ima priložnost, lahko bi, a zakaj bi.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1802
Glasov
|
Se peljejo slepi z ladjo po blejskem jezeru na otok. Pa se veslaču zlom veslo, pa reče: "No, zdej smo pa tam.." ... pa grejo vsi slepi v vodo :)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1895
Glasov
|
Zakaj ribe ne igrajo tenisa? Zato da se ne ulovijo v mrezo
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1896
Glasov
|
Ljubezen je največja čarovnija kar jih je...če znaš ugotoviti kako dela v tvojo korist in ne proti tebi, sam postaneš velik čarovnik...lepo čaraj...*
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2419
Glasov
|
Če bi me danes zjutraj veter vprašal,kaj si najbolj želim,bi ga prosil le eno: naj te zame poišče, te nežno objame in ponese v moj objem za vedno!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
|
© GAJBA Network 1999-2004
|
|
|
|
|
|