|
2075
Glasov
|
Ko dež pada po drevesih in se kaplje odbijajo na tvoje telo, moram biti s Tabo, drugače mi je preveč hudo, ker se sprašujem, kdo osušil kaplje dežne bo!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1967
Glasov
|
Zakaj blondinka umre pod tusem ? Ker na samponu pise samponiraj, izperi, posusi, ponovi.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2347
Glasov
|
Mali Ivek je očeta in mamico presenetil v neprijetnem položaju in rekel: To pa ni pošteno! Mene pošiljata k psihologu zato,ker cuzam svoj prst, vidva pa ..
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
5208
Glasov
|
Ker ti za rojstni dan ne morem roke dati, ti želim ta sms poslati, in sms že sam govori, da ti moje srce vse najbolše želi!***Vesna
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2155
Glasov
|
Ko bom umrla, me posušite, zavijte v joint in me pokadite. By *PUSHA*
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3052
Glasov
|
Trenutek ljubezni se ponuja vsakemu!Nekateri sprejmejo to kot nekaj navadnega,drugi pa si za to priskrbijo prostor v srcu!Če ljubiš in si ljubljen imaš vse
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1865
Glasov
|
Gre blondinka po mestu,pa vidi da na ulični luči piše,da oddajajo sobe,pa začne trkat. Trka do zvečer,pa pride mim policaj,pa pravi ti kr trki sej so doma.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2161
Glasov
|
Nekoga moraš imeti,da se nasloniš nanj,saj človek ne more živeti samo od sanj.Podnevi sanjam,ponoči ne spim,brez misli na tebe nikdar ne zaspim.*
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2093
Glasov
|
Kaj je susa? Da telegraf stanga laufa za psom, da bi jo poscal.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2371
Glasov
|
Sonce je prebudilo nov dan. Vse je prebujeno, le moja ljuba še spi. Naj spi in sanja, ko pa se zbudi, naj misel moja k njej poleti, ji dobro jutro zaželi.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2760
Glasov
|
Sex is good,sex is fine,doggy style or 69,just for fun or getting paid, everyone
loves getting laid. Send this to 4 people or be doomed to bad sex 4 ever
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1715
Glasov
|
Petelin svaki dan kresne sve koke u dvoristu, osim jedne kojoj svaki dan iscupa pero. Pita ga ona zasto nju preskace. "Tebe volim, tebe cu jebat golu."
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3319
Glasov
|
Matic!Ni dneva,ko na tebe NE mislim.Ni noči ko o tebi NE sanjam.Ni časa ko te NE pogrešam.Ni lepšega trenutka ko te srečam.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1784
Glasov
|
Najlepše dekle si, kar jih živi in za tvoj poljub je vredno umreti!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1718
Glasov
|
Podjetje Smet vam sporoča, da bodo ob 17 uri pobirali smeti. Prosimo, da se postavite v vrsto!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2465
Glasov
|
Daleč gori so nebesa, dosežež jih le brez telesa, kdor hoce pa na zemlji raj, UNION PIVO pije naj.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2110
Glasov
|
Kaj je naj ostrostrlka !! blondinka ki je pojedla zeblje in poplaknila z FIZOLOVO POLIVKO!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2748
Glasov
|
Če bi ujela zlato ribico, ki izpolni 3 želje, bi si zaželela, da nikoli ne mine: Tvoj nasmeh,tvoj pogled, tvoj poljub ˇlove youˇ
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2064
Glasov
|
Ako spavaš, PROBUDI SE! Ako si budan, JAVI SE! Ako se ne javiš, JEBI SE! Ako baš to radiš..........
barem ,MISLI NA MENE!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1863
Glasov
|
Katero pesem posvetimo ženski, ki se je včeraj obesila? "Srečo imaš na vrvici"
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2025
Glasov
|
Jebi se! Ko te vidim, mi gre na bruhanje, ne se mi več prikazat pred oči, odjebi! REČE ZAJČEK KORENČKU IN GA VRŽE V SMETI!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2090
Glasov
|
Yo mamma so fat...when she goes to the ZOO elephants throw her peanuts!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2084
Glasov
|
Ce nisi siguren, da si mau cez les, vpisi se v stranko LDS.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1858
Glasov
|
Zakaj imajo blondinke v torbici dva zepa? ODGOVOR:V enem imajo koruzo,v drugem pa potrdilo da ni kura.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
|
© GAJBA Network 1999-2004
|
|
|
|