|
Trenutno po strani brska 8 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo
V bazi podatkov se nahaja 2252 šal
|
|
|
2053
Glasov
|
Q: kaj dobiš če križaš slona in muho? A: nobelovo nagrado
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1959
Glasov
|
Omrezje vasega mobitela je spremenjeno.Prilagojeno je vasemu spolnemu zivljenju.Manj kot seksate,ceneje telefonirate CESTITAMO!TELEFONIRATE ZASTONJ! :)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2246
Glasov
|
Vse kar mi življenje lepega nudi-si ti.Vse kar sanjam vse noči-si ti.Vse kar sem kdaj hotela-si ti.Vse kar me dela močno-si ti.Vse za kar živim-si ti! M.M.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1776
Glasov
|
moja želja je in bo ostala da bi kuga te pobrala!!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1866
Glasov
|
Ali ves, kako se po cesko rece avtomobilu? Odg.: poplehkani mopedku :)))
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1834
Glasov
|
Ne ustraši se če te bo sredi noči pričel prijazen, okrogel možiček trpati v vrečo Božičku sem pisala da si za darilo želim 100Kg teletine in svinjsko glavo
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1870
Glasov
|
Kekec:Mojca,a das ležat?
Mojca:Ne dam!
Kekec:Fuck off, a kaplice sem ti pa lahko zrihtal!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
4246
Glasov
|
Trgovina kondom sporoca, da je uvedla prodajo rabljenih kondomov po ugodni ceni. Najdete jih pod napisom "Varno not pa vun."
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2022
Glasov
|
Ko gres na Bloke, dobis drek v roke! Ko pa gres iz Blok, ti pa se to vzamejo iz rok!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2185
Glasov
|
A bi ti hodila z mano???
A dej no! .... V trgovino po mleko...
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2230
Glasov
|
Ko vidim te in se zagledam vate, si mislim, da si najlepsi crv sredi solate!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1851
Glasov
|
Pride Mel GIbson v LJ pa gre k eni babi pa ji rece: Jaz sem Mel Gibson! Pa mu ona rece: Pa jaz sem mela longeto, pa kaj je to kej tacga??
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
6446
Glasov
|
Sadomazo Patrioti Slovenije vam sporocajo, da je ogled slovenske nogometne reprezentance na SP, tik za domacim golom, prostih se nekaj kart.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3618
Glasov
|
A ves kdaj bodo moski vredni 1000 SIT? Odg. Ko Bodo jajca po 500 SIT.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2426
Glasov
|
Ne znam ti napisati lepo pesem, ker nisem poet, ne znam ti zapeti, ker nisem pevka, znam pa ti zaželeti srečo v življenju, ker sem nekdo ki ti to želi!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1750
Glasov
|
V čem sta si podobni plača in menstruacija? Obe trajata sam en teden, potem pa je spet jebeno!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2298
Glasov
|
Ko mi bo hudo, pogledala bom v nebo in mi lažje bo, pogrešam te močno. V rosi jutranji zajokala bom v nebo, naj te angeli nam vrnejo...
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1988
Glasov
|
Trefalt Mito: "Kaj je to? V peto meri pa v nos udari." Janez Belina: "Je to mogoce prdec?" Mito: "Ne, morem verjeti, odgovor je pravilen."
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2321
Glasov
|
Kad jedes cokoladu kras seti se i mene da mi malo das.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2290
Glasov
|
60% veš, da te sanjam, 70% veš, da sem zaljubljena v tebe, 80% veš, da si želim divjega sexa s teboj,90% veš da te ljubim, a 100% veš, da te samo zezam :)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1977
Glasov
|
V najini ljubezni vso sladkost, sem v sebi čuvala to skrivnost. Na tihem nosim zdaj, tudi bolečine in bridkost!! ..... .....
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2058
Glasov
|
Sta bla Mujo in Haso! Pa Mujo reče: ej Haso, petardo maš v riti!Pa Haso:JA IN?!by:anya z domžal
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2476
Glasov
|
Zakaj Gorenjec stoka,kadar sexsa? Zato,ker se mu prazni mosnja.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2704
Glasov
|
Ta sijaj...ta nasmeh...to lepo telo...kaksna inteligenca..ta nedotknjen obraz..te prelepe oci..Dovolj o meni,kako pa ti?
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
|
© GAJBA Network 1999-2004
|
|
|
|
|
|