Trenutno po strani brska 1 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

2046 Glasov Pošiljam Ti en pozdrav, kar tako,da bi se imel lepo, da ti pri srcu bo toplo, da vedno misli nate nekdo !! Med priljubljene Glasuj
1750 Glasov GREŠ U ŠOLO-drama DOBIŠ ENA-komedija PRIDEŠ DOMOV-tragedija Med priljubljene Glasuj
1580 Glasov Zakaj je nastal prvi potres v Črni Gori? Zato ker je prijel Črnogorc za lopato, pa se mu je zemlja začela smejat!!! Med priljubljene Glasuj
2285 Glasov Na radio sem poslusal,da so policaji nasli grdo truplo,brez mozganov in zelo malim kurcem.A si se ziv? Med priljubljene Glasuj
2331 Glasov Kaj je to groza? Če napneš želetko od zemlje do lune in se po nagi riti dol spustiš. Med priljubljene Glasuj
2405 Glasov Ponoči, ko skozi okno strmim, vidim zvezdo, ki pade z neba, moja edina želja je ta: vrni se k meni, kot zvezda z neba. Med priljubljene Glasuj
3873 Glasov Ljubezen je kot ptica,kot angel z neba,ljubezen je kot čudež,želja brez meja...Želim ti srčkasto valentinovo. Med priljubljene Glasuj
1802 Glasov Se peljejo slepi z ladjo po blejskem jezeru na otok. Pa se veslaču zlom veslo, pa reče: "No, zdej smo pa tam.." ... pa grejo vsi slepi v vodo :) Med priljubljene Glasuj
2469 Glasov Zakaj nilski konji fukajo v vodi? Ker se 150-kilska pizda sicer tezko navlazi! Med priljubljene Glasuj
2588 Glasov Če si žalostn se ne smej,če me ne ljubiš mi to povej...a nikar ne prevaraj mojega ranjenega srca,srca ki te neskončno rado ima. Med priljubljene Glasuj
2362 Glasov V: kaj bi bilo ce bi se "juznaki izselil iz Slovenije O:na Jesenicah bi imel vsak Slovenc svoj blok Med priljubljene Glasuj
1988 Glasov Kdo ve, kaj je to PRDOMIR? To je kratica za PRvi DOmaci MIkroRacunalnik. Med priljubljene Glasuj

2467 Glasov Tukaj si v mojih mislih in mojem srcu. Tukaj si,z mano in v meni, in za vedno boš ostal, pa čeprav si daleč stran!! Angel Med priljubljene Glasuj
2859 Glasov Pickina dlaka naredi cloveka siromaka!!! Med priljubljene Glasuj
1840 Glasov Odkril sm, da je na tem svetu dekle, ki pomeni mi vse! Lepa prijazna in zabavna! Najlepše je pa to, da ljubim jo! Med priljubljene Glasuj
1476 Glasov Kateri jogurt najraje je Severina? Fukatov Fucktisima Med priljubljene Glasuj
2112 Glasov Kaj ima 180 nog pa nobene dlake? Sprednja vrsta na koncertu skupine N Sync Med priljubljene Glasuj
2653 Glasov Ti si zame kot lepe sanje,ker vedno verjamem vanje,ker vedno verjamem v srečo,kot na nebu v zvezdico svetlečo,da objel bi me še kdaj-prosim vrni se nazaj! Med priljubljene Glasuj
2146 Glasov Luna je videla, js pa ne, kako si poljubljal drugo dekle. Med priljubljene Glasuj
1632 Glasov Kako se reče po madžarsko pokopališče? ODG: Trugakamp Med priljubljene Glasuj
2095 Glasov Gre kura po cesti, pa jo povozi 5 tonski tovornjak. Pa se pobere pa reče, ufff kak petelin! Med priljubljene Glasuj
2283 Glasov ZELIM SI DA... KAJ CE BI JAZ IN TI... NO, CE BI MIDVA ENKRAT... SAJ NI TREBA, DA KDO IZVE... LAHKO BI TAKO NA SKRIVAJ... PISALA MIKLAVZU! :) Med priljubljene Glasuj
2313 Glasov Prva blondinka vpraša drugo:"Kaj je bližje?Luna ali London?" "Alo",ji odgovori druga,"kaj London vidiš od tukaj?" Med priljubljene Glasuj
2218 Glasov A to kej boli, če si neumn? Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004