Trenutno po strani brska 4 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

2056 Glasov Če obstaja biser na Zemlji,potem je ta v tvojih očeh.Če obstaja sreča.potem so to trenutki s tabi in če obstaja žalost je to čas ko te ni. Med priljubljene Glasuj
2198 Glasov Ko po svetu boš hodila, tuji jezik govorila, se še spomni kdaj na mene , da mi __________je ime Med priljubljene Glasuj
1634 Glasov Če si lep, se vedno najde nekdo, ki je lepši. Če pa si grd, pa ti ni para. Med priljubljene Glasuj
3044 Glasov Zakaj ustnice, če te ne smem poljubiti, čemu roke, če te ne smem objeti, zakaj srce, če te ne smem ljubiti, zakaj življenje, če brez tebe ne morem živeti. Med priljubljene Glasuj
2031 Glasov Zakaj blondinka polaga obkladek na rob mize ? Ker ji je zdravnik rekel, da naj da obkladek tja, kamor se je udarila. Med priljubljene Glasuj
2407 Glasov Lep si...to vidim, dober...to vem, ljubiš...to slutim, a koga...ne vem?! Med priljubljene Glasuj
2201 Glasov "Dragi? A sem fejst al grda?" "Oboje." "Kako to misliš?" "Fejst grda!" Med priljubljene Glasuj
2045 Glasov Ker pišem tako malo, ne zameri dragi moj, a veruj, to ti povem, samo ti boš moj. Med priljubljene Glasuj
1648 Glasov Dve mravlji gresta po dezju in ena rece, jaz imam pa vodo ze do kolen, druga pa, moj brat je pa v vojski. Med priljubljene Glasuj
1697 Glasov Janezek vpraša sošolca: "Ej a prideš dons k nam, veš šah špilamo, pa nam en kmet manjka!?" Med priljubljene Glasuj
2025 Glasov Jebi se! Ko te vidim, mi gre na bruhanje, ne se mi več prikazat pred oči, odjebi! REČE ZAJČEK KORENČKU IN GA VRŽE V SMETI! Med priljubljene Glasuj
1788 Glasov To je moj zadnji sms.Ugrabili so me vesoljci in se ne nameravam vrniti,saj hočejo nonstop seksat.Naj jim rečem,da ugrabijo še tebe? Med priljubljene Glasuj

2217 Glasov Na svetu obstajajo dve vrsti ljudi. Tisti, ki znajo steti in tisti, ki tega ne znajo. Med priljubljene Glasuj
1913 Glasov Povabila si me k sebi,poljub si mi dala, dal sem ti ga v roke takoj si ga dala v usta, strastno si ga obdelovala z jezikom in nato rekla hvala za sladoled. Med priljubljene Glasuj
2689 Glasov Florjan se je hotel obesit, pa se mu je vrv strgala pa bi se kmal ubil! Med priljubljene Glasuj
2313 Glasov Zakaj je vecljudi kot opic? Ker je lazje sexat v postelji kot na drevesu!!! Med priljubljene Glasuj
2012 Glasov Prav ne morem,ceprav ne vem, ce smem, ker pa tako cutim, da je ze skrajni cas, da te vprasam, pa se bojim odgovora,vprasanje pa se glasi: KAKO SI? Med priljubljene Glasuj
2128 Glasov Mujo: Veš Haso, sem slišu, da je atomska bomba vredna miljon dolarjev. Haso: Jooo kak bi blo fajn, če bi mi ena padla na dvorišče. Med priljubljene Glasuj
1610 Glasov Ostane mi le slika pusta,kako vtaknem ti ga v usta,v očeh so solze dokler ga tvoj jezik molze, a ko po grlu bela pena steče občutiš kako PLAVI ORBIT PEČE! Med priljubljene Glasuj
2417 Glasov Tiho prides v mojo sobo in strastno otipavas mojo nogo in telo, dokler ne najdes najslajse tocke, ki jo zacnes pocasi sesati...In te ubijem PREKLETI KOMAR! Med priljubljene Glasuj
2415 Glasov Življenje je boj, le malo je sreče. V boju poguma nikdar ne izgubi, nikoli ne vdaj se in vedno le misli, da utriplje nekje srce, ki te ljubi. Med priljubljene Glasuj
2302 Glasov Bliža se pomlad. Ptički bodo to počeli. Metuljčki bodo to počeli. Čebelice bodo to počele. Bova tudi midva? POZABI! Ljudje vendar ne znamo leteti! :) Med priljubljene Glasuj
1992 Glasov Kaj je najvecja zelja vsakega policaja ? Da si kupi privat krizisce in da gre koncno na svoje. Med priljubljene Glasuj
1770 Glasov Zaradi aidsa bomo manj seksali, zaradi norih krav manj jedli, najebali pa smo ga, če se pojavi nora trta! Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004