|
2056
Glasov
|
Če obstaja biser na Zemlji,potem je ta v tvojih očeh.Če obstaja sreča.potem so to trenutki s tabi in če obstaja žalost je to čas ko te ni.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2198
Glasov
|
Ko po svetu boš hodila, tuji jezik govorila, se še spomni kdaj na mene , da mi __________je ime
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1634
Glasov
|
Če si lep, se vedno najde nekdo, ki je lepši. Če pa si grd, pa ti ni para.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3044
Glasov
|
Zakaj ustnice, če te ne smem poljubiti, čemu roke, če te ne smem objeti, zakaj srce, če te ne smem ljubiti, zakaj življenje, če brez tebe ne morem živeti.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2031
Glasov
|
Zakaj blondinka polaga obkladek na rob mize ? Ker ji je zdravnik rekel, da naj da obkladek tja, kamor se je udarila.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2407
Glasov
|
Lep si...to vidim, dober...to vem, ljubiš...to slutim, a koga...ne vem?!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2201
Glasov
|
"Dragi? A sem fejst al grda?" "Oboje." "Kako to misliš?" "Fejst grda!"
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2045
Glasov
|
Ker pišem tako malo, ne zameri dragi moj, a veruj, to ti povem, samo ti boš moj.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1648
Glasov
|
Dve mravlji gresta po dezju in ena rece, jaz imam pa vodo ze do kolen, druga pa, moj brat je pa v vojski.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1697
Glasov
|
Janezek vpraša sošolca: "Ej a prideš dons k nam, veš šah špilamo, pa nam en kmet manjka!?"
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2025
Glasov
|
Jebi se! Ko te vidim, mi gre na bruhanje, ne se mi več prikazat pred oči, odjebi! REČE ZAJČEK KORENČKU IN GA VRŽE V SMETI!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1788
Glasov
|
To je moj zadnji sms.Ugrabili so me vesoljci in se ne nameravam vrniti,saj hočejo nonstop seksat.Naj jim rečem,da ugrabijo še tebe?
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2217
Glasov
|
Na svetu obstajajo dve vrsti ljudi. Tisti, ki znajo steti in tisti, ki tega ne znajo.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1913
Glasov
|
Povabila si me k sebi,poljub si mi dala, dal sem ti ga v roke takoj si ga dala v usta, strastno si ga obdelovala z jezikom in nato rekla hvala za sladoled.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2689
Glasov
|
Florjan se je hotel obesit, pa se mu je vrv strgala pa bi se kmal ubil!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2313
Glasov
|
Zakaj je vecljudi kot opic? Ker je lazje sexat v postelji kot na drevesu!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2012
Glasov
|
Prav ne morem,ceprav
ne vem, ce smem, ker pa tako cutim, da
je ze skrajni cas, da te vprasam, pa
se bojim odgovora,vprasanje pa se glasi: KAKO SI?
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2128
Glasov
|
Mujo: Veš Haso, sem slišu, da je atomska bomba vredna miljon dolarjev.
Haso: Jooo kak bi blo fajn, če bi mi ena padla na dvorišče.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1610
Glasov
|
Ostane mi le slika pusta,kako vtaknem ti ga v usta,v očeh so solze dokler ga tvoj jezik molze, a ko po grlu bela pena steče
občutiš kako PLAVI ORBIT PEČE!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2417
Glasov
|
Tiho prides v mojo sobo in strastno otipavas mojo nogo in telo, dokler ne najdes najslajse tocke, ki jo zacnes pocasi sesati...In te ubijem PREKLETI KOMAR!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2415
Glasov
|
Življenje je boj, le malo je sreče. V boju poguma nikdar ne izgubi, nikoli ne vdaj se in vedno le misli, da utriplje nekje srce, ki te ljubi.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2302
Glasov
|
Bliža se pomlad. Ptički bodo to počeli. Metuljčki bodo to počeli. Čebelice bodo to počele. Bova tudi midva? POZABI! Ljudje vendar ne znamo leteti! :)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1992
Glasov
|
Kaj je najvecja zelja vsakega policaja ? Da si kupi privat krizisce in da gre koncno na svoje.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1770
Glasov
|
Zaradi aidsa bomo manj seksali, zaradi norih krav manj jedli, najebali pa smo ga, če se pojavi nora trta!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
|
© GAJBA Network 1999-2004
|
|
|
|