|
Trenutno po strani brska 4 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo
V bazi podatkov se nahaja 2252 šal
|
|
|
2551
Glasov
|
Zakaj imajo japonci tako visoko raven inteligence? Ker nimajo blondink.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2230
Glasov
|
Ko vidim te in se zagledam vate, si mislim, da si najlepsi crv sredi solate!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2428
Glasov
|
Trije statistiki na lovu zagledajo zajca. Prvi: BUM, gre metek previsoko, nameri drugi: BUM, pa gre metek prenizko. Tretji se zadere: "Imamo ga!"
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2266
Glasov
|
I have two eyes to see you. two arms to hold you, two lips to kiss you and two words to say- MISS YOU!! :*
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2018
Glasov
|
Ali veste, kaj pomeni, ce hodijo eden zraven drugega trije energetiki in en policaj ? Tri faze in ena nicla.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2436
Glasov
|
Bog je ustvaril sonce, vroče in žareče, luno,romantično in privlačno,morje globoko in skrivnostno,ustvaril je tebe...
No eno pizdarijo je pa lahko naredil
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2201
Glasov
|
"Dragi? A sem fejst al grda?" "Oboje." "Kako to misliš?" "Fejst grda!"
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3531
Glasov
|
Moj fant ravna z mano kot s psom.... hoče, naj mu bom zvesta.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2034
Glasov
|
Janezek s kolesom drvi po klancu navzdol.Spodaj se policaj zadere: "Ustavi se ! Luči nimaš !"Janezek: "Bejž, bremz tut ne !"
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2883
Glasov
|
Dve besedi imam, komu naj ju dam, tebi dragi ....... ker te rada imam!!!!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1872
Glasov
|
Če ti srce zastoji in močno zaboli, če te stisne v pljučih, če se ti pred očmi zamegli in ti pamet odpove, to ni ljubezen temveč INFARKT!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2313
Glasov
|
Zakaj je vecljudi kot opic? Ker je lazje sexat v postelji kot na drevesu!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2113
Glasov
|
A veste zakaj Bush ne uporablja bancnih kartic? Zato,ker na bankomatu pise Put-in! P.S. Osebno geslo pa je tajno!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1858
Glasov
|
Včeraj sm vidla bjondo z velikim oprsjem. Mela je majco z napisom: I wish this were my brain!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
5049
Glasov
|
Umij si vrat (tvoj vampir)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1725
Glasov
|
Naslovi novih filmov: dva jezdeca gresta peš......in suha krpa na dnu morja
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2120
Glasov
|
Schwarceneger ima najdaljšega, papež ga ma pa ga ne uporablja, Madonna ga pa sploh nima. Kaj je to? ...............................priimek
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3359
Glasov
|
Veliko sreče in lepih sanj naj ti prinese božični dan in novo leto 2003, naj zaživi radosti polno, brez težav in skrbi. Vse to ti iz srca želi ...
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2092
Glasov
|
Oprosti, ampak moram ti že končno povedati, kaj se govori za tvojim hrbtom .................... ......................... u kaka ritka!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2011
Glasov
|
Volim tebe, osmijeh tvoj, više nego život svoj, što te volim nisam kriva, voljet ču te do sam živa!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1873
Glasov
|
Sta bla cigan pa ciganka.Pa je cigan ciganko za foro ustrelu,ona pa fore ni razumela, pa je umrla!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2026
Glasov
|
Pošlji ta SMS vsem, ki jih imaš rad-a, tudi meni, če me imaš in tistim, ki ti veliko pomenijo. Če ga vsaj 3-krat dobiš nazaj, vedi da si dober prijatelj!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2170
Glasov
|
Kaj je to? Je zmerom pod streho in je vedno mokro? odg.:JEZIK
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1932
Glasov
|
S teboj mi je tako lepo, skoraj bolj kot lahko , s tabo upam si vse.........ti si moje srce!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
|
© GAJBA Network 1999-2004
|
|
|
|
|
|