Trenutno po strani brska 9 obiskovalcev
Po strani brskate 4 sekunde

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

2257 Glasov Kot prvo pri dekletu ni važna notranja ali zunanja lepota, ampak to da NI NEUMNA. Toda vsaka, ki te noče je neumna!!! Med priljubljene Glasuj
2235 Glasov Zakaj imajo policaji okrogle hiše? Da jih lopov ne more za vogalom počakat! Med priljubljene Glasuj
1867 Glasov Bere mož knjigo v postelji s svojo ženo.Z roko zdrsne med ženino mednožje, da jo vzburi.Ona ga vpraša:Želiš sexat?On:Ne,samo prst bi omočil,da obrnem list. Med priljubljene Glasuj
2407 Glasov Najhujsi nacin, da nekoga pogresas je, da sedis poleg njega in ves, da ga ne mores imeti. Med priljubljene Glasuj
1766 Glasov Prodam babico, letnik 1928, dobro ohranjeno, dosti dodatne opreme (bergle, proteza, kosmodisk...). PONUDBE POD : 112-Interni Oddelek. Med priljubljene Glasuj
1860 Glasov Ernest! Zavrnil si me, ko sem te ljubila, odklonil si me, ko sem te prosila, a vseeno te nikoli ne bom pozabila!! Med priljubljene Glasuj
1986 Glasov Sama sem v samoti tej, TEBE M.... pogrešam zdaj, k tebi misli zdaj hitijo, le tebe dragi si želijo!! Med priljubljene Glasuj
1801 Glasov Kaj reče Brtney Spears ko se sprdne? Ups I didt again! Med priljubljene Glasuj
2103 Glasov Manager leta "prejsne leto so podjetje pripeljali na rob propada; mi smo letos naredili korak naprej!" Med priljubljene Glasuj
2289 Glasov Lepo je verjeti v ptice, ki ponosno visoko letijo, lepo je verjeti v veter, ki ti nežno šepeta pesem srca. Lepo je verjeti v nekoga in v to, da rad te ima! Med priljubljene Glasuj
1658 Glasov Hoj, nisem te spoznala zadnič k sm bla na kmetiji, smo prasica kupoval... nismo hteli kupit najvecega prasca, sorry, potem so mi povedal da si biv ti....!! Med priljubljene Glasuj
2351 Glasov Kavboj pride v gostilno in vidi dve kelnarci, pa eno ustreli. Pride do druge in ji rece: Kaj je bejbi, kaj pa ti tuki kr sama? Med priljubljene Glasuj

2217 Glasov Izgubil sem vero do ljubezni, vero do prijateljev, vero do boga in vero do življenja. Edino tolažbo sem našel v igli - zdaj štrikam in prav luštno mi je! Med priljubljene Glasuj
2341 Glasov Jaz sem črni panter; eleganten nevaren krut. In ti moja tigrica; zapeljiva nenasitna divja. Skupaj sva elegantno zapeljiva nevarno nenasitna in divje kruta Med priljubljene Glasuj
3796 Glasov Čas ko zvezda se utrne, stare vse poti zagrne, nove z upi tlakovane vir so sreče nasmejane. Čimveč nasmejanih dni v letu 2003 ti želi ______ Med priljubljene Glasuj
2087 Glasov V Černobilu hčerka vpraša mamo: mama al mi raste tretja joška? BOLI ME KURAC Med priljubljene Glasuj
2235 Glasov Gorenjski snops - stanperle vode pa z lajsto po hrbtu, da zapece Med priljubljene Glasuj
2158 Glasov Če obstaja na svetu veselje, so to trenutki, ko sva skupaj. Če obstaja zalost,je to čas,ko te pogrešam.In če obstaja na svetu biser,si to ti**caw srčk**RTM Med priljubljene Glasuj
1779 Glasov Sim mami: Mami jaz nimam rad babice! Mama: Ja pol pa jo na robu kroznika pusti. Med priljubljene Glasuj
2078 Glasov Kaj je ce zbijes nigra in ga vrze 20 metrov dalec? Pobeg s kraja nesrece Med priljubljene Glasuj
2182 Glasov Zakaj brska blondinka s prstom po majonezi? - Ker isce Tomija! Med priljubljene Glasuj
2639 Glasov Pozabi besede, bile so laži, pozabi poljube, ki več jih ni Med priljubljene Glasuj
2185 Glasov Sonce,veter,vožnja vse to me oddaljuje od tebe. Tvoja bljižina je zelo strupena. Priznam! Ampak bolje dober prijatelj kot slabi ljubimec!!!!! Jagoda Med priljubljene Glasuj
2045 Glasov Poglej v nebo... Kaj vidiš? Polno zvezd je kajne? Pa vendar te zvezde meni ne pomenijo nič, ker si ti edina moja mala, a najsvetlejša zvezdica. RTM Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004