Trenutno po strani brska 3 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

1951 Glasov Vem, kaj ti to pomeni, vem da me pogrešaš. Obžalujem, da moram prekiniti stike s tabo. Oprosti, jaz ne morem več tako. Zapuščam te!...TVOJA PAMET. Med priljubljene Glasuj
1940 Glasov Kaj je pogum? Pogum je, če prdnš k maš drisko Med priljubljene Glasuj
1873 Glasov Ded se vrne od zravnika ga žena vpraša JA KAJ JE NAROBE?pravi zravnik je reko da naj te tablete jem do konca živleja.SAJ TO NI KAJ!?ampak dal mi jih je 7! Med priljubljene Glasuj
3221 Glasov Dve nicli gresta po puscavi in vidita v daljavi osmico. Nato ena rece drugi: "Kako se jima da v tej vrocini?" Med priljubljene Glasuj
2223 Glasov Hare "krusna", hare "rama", najboljsa je domaca salama! Med priljubljene Glasuj
2740 Glasov To ni verz ...to sta le dve besedi: pogrešam te!!! in besede štiri: pogrešala te bom vedno!! Med priljubljene Glasuj
1735 Glasov Pusti otvoren prozor, nočas ču se pretvoriti u mrak i doči ču polako u sobo i zavuči ču se pokraj tebe i da te grejem celu noč samo tebe...Volim te! Med priljubljene Glasuj
1777 Glasov So igrali židje in Nemci fuzbal v plinski celici. Zakaj so Židje zmagali? Ker so bli na domačem terenu. Med priljubljene Glasuj
1829 Glasov Idu dva kruha cestom, pa se jedan izmrvi! Med priljubljene Glasuj
1930 Glasov Zakaj policaj ustreli v masino, ko se mu pokvari avto ??? - Zato, da konji ne trpijo !!! Med priljubljene Glasuj
2290 Glasov Crnogorski radio: "Dobro jutro Crna Gora, ura je tri popoldan..." Med priljubljene Glasuj
1870 Glasov Dol za 9-imi vogali Lojze in Marjeta kupila sta praseta, oba sta rada ga imela dokler ga ni zima vzela, zdaj si novega želita in se pote napotita! Med priljubljene Glasuj

2130 Glasov OGLAS:traži se mala izgubljena ljubav,zaspala u noći,ostala u magli sjećanja,pošteni nalaznik moli se da ju vrati jer njezin vlasnik još za njom pati!!! Med priljubljene Glasuj
2646 Glasov V: a veš zakva črnogorc sedi na pločniku pa joka? O: usedu se je na žebelj pa se mu ne da ustat. Med priljubljene Glasuj
2279 Glasov Ker imam jaz tebe,in te ljubim in imaš ti mene in me ljubiš-imava drug drugega in to je tisto kar pove vse o naju!!(LJUBEZEN!!!!:) Angel Med priljubljene Glasuj
2217 Glasov Kakšna je razlika med blondinko in kokoško? Kokoška primiru sedi na jajcih. Med priljubljene Glasuj
1377 Glasov Nikol ne išči nekaj popolnega da to vzljubiš,boš v nevarnosti da umreš brez ljubezni. Vzljubi nekaj kar ni popolno in ga naredi popolnega s svojo ljbeznijo Med priljubljene Glasuj
2419 Glasov Če bi me danes zjutraj veter vprašal,kaj si najbolj želim,bi ga prosil le eno: naj te zame poišče, te nežno objame in ponese v moj objem za vedno! Med priljubljene Glasuj
3531 Glasov Moj fant ravna z mano kot s psom.... hoče, naj mu bom zvesta. Med priljubljene Glasuj
6582 Glasov Si ze videl pizdo pred sexom izgleda vsa roznata mehka in dišeča. Kaj pa po sexu? Si ze videl buldoga, ko je jedel majonezo? Med priljubljene Glasuj
3369 Glasov Ljubi ga kakor on tebe, zajebi ga preden on tebe! Med priljubljene Glasuj
2070 Glasov Si lepa kot slika, samo da je na sliki traktor:) Med priljubljene Glasuj
3250 Glasov Toliko je lepih dni ki ne veš zanje, toliko nežnih trenutkov ki so le sanje, toliko je poti ki vodijo kdo ve kam, toliko je ljudi pa je človek vedno sam !! Med priljubljene Glasuj
1982 Glasov Medvedek*moj*R*A*D*A***T*E***I*M*A*M***tvoja*medvedka*** Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004