|
Trenutno po strani brska 2 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo
V bazi podatkov se nahaja 2252 šal
|
|
|
1900
Glasov
|
Ne igrajte se, dragi Amerikanci, nisu vam krivi Afganistanci. Ovo je bila samo proba, pozdrav iz Haaga - čika Sloba!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3052
Glasov
|
Trenutek ljubezni se ponuja vsakemu!Nekateri sprejmejo to kot nekaj navadnega,drugi pa si za to priskrbijo prostor v srcu!Če ljubiš in si ljubljen imaš vse
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2714
Glasov
|
Spanec ne gospodari nad vekami, niti ljubezen nad strastjo...
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
4006
Glasov
|
Ko te bo srbela, bos trpela, ko te bo pekla, nebos nic rekla, ko te bo zacela zgat, bos mogla dat.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2965
Glasov
|
Spomnim se poljuba, sladkega kot med. Spomnim se dekleta, ki ji Lidija je ime. Spomnim se njenih toplih rok in trenutka..., ki ga pozabil ne bom.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2507
Glasov
|
Ti imaš vse, ti imaš tisto kar jaz iščem, ti imaš vroče telo, kaj šele .....!Tvoji poljubi so kot v sanjah ,ti imaš prelep nasmeh, JAZ PA NAPAČNO ŠTEVILKO!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2540
Glasov
|
Kdaj blondinka ne uporablja vode ko si pere lase?
Kadar uporablja šampon za suhe lase!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2343
Glasov
|
Zakaj imajo ženske 32 kosti več kot moški? Ker ženski možgani delujejo še mehanično.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2213
Glasov
|
Gredi Dzola, Exstazy pa trip v Gaviolija. Pa reče Dzola: Gremo se ga zapušit, pol reče Exstazy: Gremo densat, sam reče Trip: Ke pa smo?
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2775
Glasov
|
Grega, ljubila sm te,ti si to zlorabil,poigral si se z mojimi čustvi..zdaj je vsega konec,zakaj me ne razumeš? Pusti me,da v miru naprej živim!!tvoja mucka
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3134
Glasov
|
Bad sex is better than a god day at work:)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1393
Glasov
|
Tinček pride iz šole domov pa pokaže mami spričevalo.MAMA:Kaj iz vedenja maš pa nezadostno? Kaj bo pa oči reku k pride iz zapora
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2026
Glasov
|
Pošlji ta SMS vsem, ki jih imaš rad-a, tudi meni, če me imaš in tistim, ki ti veliko pomenijo. Če ga vsaj 3-krat dobiš nazaj, vedi da si dober prijatelj!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2434
Glasov
|
Ej, jest ti mam nek za povedat.....ej ful si mi ušeč.......................................daj sej joke (al pa ne) :)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1874
Glasov
|
Sebastjan Cimerotič: "Rad bi se zahvalil staršem, predvsem mami in očetu."
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3197
Glasov
|
ZVESTIM BRALCEM CICIBANA SPOROCAMO, DA JE NOVA STEVILKA ZE V PRODAJI!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3973
Glasov
|
Stoje sem jo prosil, sede mi je dala, od zadaj sem jo obliznil, spredaj pritisnil, vendar se ni upirala…oh ti moja mala POSTNA ZNAMKA!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2749
Glasov
|
Kaj bi bilo, ce bi otroke prodajali v trgovini? Ti bi bil se vedno v trgovini.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1901
Glasov
|
"Dragi, reci mi nekaj sladkega in nežnega." -> "Puding."
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2222
Glasov
|
Poljubčkov tisoč in sto, pozdravčkov prav tako, pošilja ti nekdo, ki ljubi te zvesto.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1897
Glasov
|
Crkni, ker zemlja rabi gnoj, črvi pa družbo!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1788
Glasov
|
Na nekaterih koncertih je taka gneca, da morajo dirigenti cel vecer stati!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2313
Glasov
|
Prva blondinka vpraša drugo:"Kaj je bližje?Luna ali London?" "Alo",ji odgovori druga,"kaj London vidiš od tukaj?"
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1865
Glasov
|
Ali veste kako pravijo ljudožerci nosečnici? - Kinderjajček
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
|
© GAJBA Network 1999-2004
|
|
|
|
|
|