Trenutno po strani brska 2 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

1900 Glasov Ne igrajte se, dragi Amerikanci, nisu vam krivi Afganistanci. Ovo je bila samo proba, pozdrav iz Haaga - čika Sloba! Med priljubljene Glasuj
3052 Glasov Trenutek ljubezni se ponuja vsakemu!Nekateri sprejmejo to kot nekaj navadnega,drugi pa si za to priskrbijo prostor v srcu!Če ljubiš in si ljubljen imaš vse Med priljubljene Glasuj
2714 Glasov Spanec ne gospodari nad vekami, niti ljubezen nad strastjo... Med priljubljene Glasuj
4006 Glasov Ko te bo srbela, bos trpela, ko te bo pekla, nebos nic rekla, ko te bo zacela zgat, bos mogla dat. Med priljubljene Glasuj
2965 Glasov Spomnim se poljuba, sladkega kot med. Spomnim se dekleta, ki ji Lidija je ime. Spomnim se njenih toplih rok in trenutka..., ki ga pozabil ne bom. Med priljubljene Glasuj
2507 Glasov Ti imaš vse, ti imaš tisto kar jaz iščem, ti imaš vroče telo, kaj šele .....!Tvoji poljubi so kot v sanjah ,ti imaš prelep nasmeh, JAZ PA NAPAČNO ŠTEVILKO! Med priljubljene Glasuj
2540 Glasov Kdaj blondinka ne uporablja vode ko si pere lase? Kadar uporablja šampon za suhe lase! Med priljubljene Glasuj
2343 Glasov Zakaj imajo ženske 32 kosti več kot moški? Ker ženski možgani delujejo še mehanično. Med priljubljene Glasuj
2213 Glasov Gredi Dzola, Exstazy pa trip v Gaviolija. Pa reče Dzola: Gremo se ga zapušit, pol reče Exstazy: Gremo densat, sam reče Trip: Ke pa smo? Med priljubljene Glasuj
2775 Glasov Grega, ljubila sm te,ti si to zlorabil,poigral si se z mojimi čustvi..zdaj je vsega konec,zakaj me ne razumeš? Pusti me,da v miru naprej živim!!tvoja mucka Med priljubljene Glasuj
3134 Glasov Bad sex is better than a god day at work:) Med priljubljene Glasuj
1393 Glasov Tinček pride iz šole domov pa pokaže mami spričevalo.MAMA:Kaj iz vedenja maš pa nezadostno? Kaj bo pa oči reku k pride iz zapora Med priljubljene Glasuj

2026 Glasov Pošlji ta SMS vsem, ki jih imaš rad-a, tudi meni, če me imaš in tistim, ki ti veliko pomenijo. Če ga vsaj 3-krat dobiš nazaj, vedi da si dober prijatelj! Med priljubljene Glasuj
2434 Glasov Ej, jest ti mam nek za povedat.....ej ful si mi ušeč.......................................daj sej joke (al pa ne) :) Med priljubljene Glasuj
1874 Glasov Sebastjan Cimerotič: "Rad bi se zahvalil staršem, predvsem mami in očetu." Med priljubljene Glasuj
3197 Glasov ZVESTIM BRALCEM CICIBANA SPOROCAMO, DA JE NOVA STEVILKA ZE V PRODAJI! Med priljubljene Glasuj
3973 Glasov Stoje sem jo prosil, sede mi je dala, od zadaj sem jo obliznil, spredaj pritisnil, vendar se ni upirala…oh ti moja mala POSTNA ZNAMKA! Med priljubljene Glasuj
2749 Glasov Kaj bi bilo, ce bi otroke prodajali v trgovini? Ti bi bil se vedno v trgovini. Med priljubljene Glasuj
1901 Glasov "Dragi, reci mi nekaj sladkega in nežnega." -> "Puding." Med priljubljene Glasuj
2222 Glasov Poljubčkov tisoč in sto, pozdravčkov prav tako, pošilja ti nekdo, ki ljubi te zvesto. Med priljubljene Glasuj
1897 Glasov Crkni, ker zemlja rabi gnoj, črvi pa družbo! Med priljubljene Glasuj
1788 Glasov Na nekaterih koncertih je taka gneca, da morajo dirigenti cel vecer stati! Med priljubljene Glasuj
2313 Glasov Prva blondinka vpraša drugo:"Kaj je bližje?Luna ali London?" "Alo",ji odgovori druga,"kaj London vidiš od tukaj?" Med priljubljene Glasuj
1865 Glasov Ali veste kako pravijo ljudožerci nosečnici? - Kinderjajček Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004