|
Trenutno po strani brska 6 obiskovalcev
Po strani brskate 5 sekund
V bazi podatkov se nahaja 2252 šal
|
|
|
3486
Glasov
|
Zakaj je imel Aladin tezave s princesko? Ne ves? Potem pa preberi mjegovo ime nazaj!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2490
Glasov
|
Tipi so kot WC skoljke: eni so zasedeni,eni posrani eni pa brez pokrova.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2283
Glasov
|
Najdražji v srcu bil si mi ti, zato ostaneš v meni kot svetel neizbrisan spomin.
SPOMIN NAJINE LJUBEZNI! Samo tvoja .....
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2092
Glasov
|
Objemi me, poljubi me. To znaš le ti, z enim dotikom zbujati strasti, čas kar beži in ure so minute, ko si z mano ti. by:Miška
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2544
Glasov
|
Fant in dekle se poljubljata na klopci. Dekle rece fantu zvecilko sem ti ukradla! Ni res to je ostalo od prehlada!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1706
Glasov
|
Zakaj so vse ženske avše ?
Zato ker reče najprej "av" zatem pa "šee!"
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2002
Glasov
|
Berti Vogts: "Mislim, da lahko prvouvrščeno moštvo zmeraj premaga vodilni klub na lestvici."
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2113
Glasov
|
A veste zakaj Bush ne uporablja bancnih kartic? Zato,ker na bankomatu pise Put-in! P.S. Osebno geslo pa je tajno!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1873
Glasov
|
Ti si morje, ki valovi, ti si kot ptič, ki leti, ti si kot zvezda, ki žari, moja ljubezen si ti! LJUBIM TE
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1921
Glasov
|
Jesus loves you...everyone else thinks you are an asshole.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2389
Glasov
|
Mujo na smrtni postelji doktorju:Molim vas napišite, da sam umro od SIDE! Zašto?Tako,da mi niko ne jebe ženu,a oni koji su je več jahali,da umru od straha.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1889
Glasov
|
Dokazano je da homoseksualci koriste palac za čitanje poruka na mobilnom telefonu. Sada je kasno da promeniš prst. P E D E R U !
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2218
Glasov
|
Kakšna je razlika med puncami starimi 8,18 in 28 let? 8-letna gre po pravlci u postlo,18-letno s pravlco spravš u postlo, 28-letna pa je pravlica u postli!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2231
Glasov
|
Pedri, topli bratci in gey-i, če želite zastonj fuka pokličite 113 - MINISTERSTVO ZA NOTRANJE ZADEVE !
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2498
Glasov
|
Mama hčerki:"One boy, one night, one mistake, one child"
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2668
Glasov
|
Sex je naše geslo, kdor ne sexa ta je teslo, ko bo komu rit razneslo, bomo spremenili geslo. by:urša
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2298
Glasov
|
Ko mi bo hudo, pogledala bom v nebo in mi lažje bo, pogrešam te močno. V rosi jutranji zajokala bom v nebo, naj te angeli nam vrnejo...
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2655
Glasov
|
Ljubezen je res lepa stvar in da z nekom jo deliš, prav v tem je čar. A ljubezen lahko tudi mine, zato pazi da ne izgine.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1820
Glasov
|
Ko boš mislil da si sam,da nihče te nima rad,da ne čaka te,vedi da motiš se.Ko žalost te mori,ko solza pride ti v oči,vidiš le temo,vedi da s tabo je nekdo
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3299
Glasov
|
send this message to 1 person u love,to 1 person u hate,to 1 person u like and to 1 person u wanna fuck..and think about why i\'m sended to you.. :P
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1492
Glasov
|
Vse veš, samo tega ne veš, kako mi na jetra greš.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1854
Glasov
|
Bolj ko gledam črnce, manj mi gre v glavo, kakšni so šele njihovi cigani.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3174
Glasov
|
Ljubezen je lepa, ljubezen je vse, če nimaš ljubezni, si vedno nihče.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1819
Glasov
|
Toliko lepih trenutkov, pa so le sanje, toliko lepih dni pa grdo vstran,ogromno je ljudi a nihče ni kakor ti.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
|
© GAJBA Network 1999-2004
|
|
|
|
|
|