Trenutno po strani brska 3 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

3355 Glasov Če ljubiš, ljubi resno, če varaš varaj spretno, kajti ljubljen biti je lepo, varan pa hudo! Med priljubljene Glasuj
2128 Glasov Zakaj imajo blondinke apriori visji glas od moskega? Ker jim lobanja deluje kot rezonator. Med priljubljene Glasuj
1880 Glasov Kako se po madžarsko reče vozniku tovornjaka??? VOLAN MOTAČ Med priljubljene Glasuj
2021 Glasov Elektrika je edina kurba, ki se ne pusti šlatat !!! Med priljubljene Glasuj
2281 Glasov Naj zvezde te poneso v sladke sanje, naj luna ziblje te vanje, misli name, ko zaspiš, da zjutraj z mislijo name se zbudiš =) Med priljubljene Glasuj
2048 Glasov Zakaj blondinka ne doji otrok? Zato ker jo pece, ko da mleko gret. Med priljubljene Glasuj
1738 Glasov Kako lahko povečaš vrednost Yugota za 100%? Naliješ mu poln tank! Med priljubljene Glasuj
2115 Glasov Dok sem bila mala, pišala sem tanko, a sad kurcu hvala, pišam kot centrala. Med priljubljene Glasuj
1735 Glasov Kaj je egoizem? da rebrast kondom pred sexom obrnes navznoter Med priljubljene Glasuj
2583 Glasov Iščem ženo, spodaj neprebodeno!!!! ŠIFRA: Otrok ni ovira. Med priljubljene Glasuj
1870 Glasov Imam 10.000 postrov od Game Over. Pa nobenga ne dam, TUD MI SI MORMO Z NECIM RIT BRISAT Med priljubljene Glasuj
1806 Glasov Ko bos ti umru bos oci zapru. Na tvoj spomenik ti bomo napisali: TUKAJ POCIVA STRICEK KI SO GA POKOPALE KURBE IN CVICEK Med priljubljene Glasuj

2680 Glasov LJUBEZEN je lepa, še lepša si ti, jaz mislim le nate, na tebe vse dni. Med priljubljene Glasuj
3319 Glasov Matic!Ni dneva,ko na tebe NE mislim.Ni noči ko o tebi NE sanjam.Ni časa ko te NE pogrešam.Ni lepšega trenutka ko te srečam. Med priljubljene Glasuj
1701 Glasov Jaz sem sladkor, ti si led, skupaj bova sladoled!!! Med priljubljene Glasuj
1610 Glasov Ostane mi le slika pusta,kako vtaknem ti ga v usta,v očeh so solze dokler ga tvoj jezik molze, a ko po grlu bela pena steče občutiš kako PLAVI ORBIT PEČE! Med priljubljene Glasuj
2103 Glasov Ob sončnem zahodu na obali sva stala,tesno se objela,lepo se imela!!!! Med priljubljene Glasuj
2283 Glasov Si vedno pil, si vedno kadil, zato pa mene nisi dobil!!! Med priljubljene Glasuj
2426 Glasov Ne znam ti napisati lepo pesem, ker nisem poet, ne znam ti zapeti, ker nisem pevka, znam pa ti zaželeti srečo v življenju, ker sem nekdo ki ti to želi! Med priljubljene Glasuj
2401 Glasov Sporocamo vam da je na mobi centru prislo do okvare in bo vas aparat 12 minut vibriral. izkoristite priloznost in si ga vtaknite v rit! Med priljubljene Glasuj
1827 Glasov Naj zvezdica za tebe sije, srček naj ti v ritmu bije, mali angel naj te pazi, ko se spanček k tebi plazi! Sweet dreams Med priljubljene Glasuj
2073 Glasov Lep si že, a zame ne, tvoja lepota je samo domišljija, lepo te pozdravlja tvoja bivša simpatija!!! Med priljubljene Glasuj
1819 Glasov Kako se po novem imenuje skupina BEPOP? BIBIP! Med priljubljene Glasuj
4648 Glasov Kaj je pogum? Odg.:Pogum je, če prdnes ko imas drisko. Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004