|
Trenutno po strani brska 4 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo
V bazi podatkov se nahaja 2252 šal
|
|
|
2105
Glasov
|
Pošlji ta sms eni osebi,ki jo ljubis,eni,ki jo sovražiš,eni,ki jo sovražiš,eni,ki si jo želiš in eni, ki jo imaš rad/a in razmisli zakaj sem ti to poslal/a
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
12925
Glasov
|
Je v celoti noter?" me je vprasal. "Da" sem vzdihnila."Boli?" je hotel vedeti."Ne" sem zasepetala in tako le prodala se en PAR CEVLJEV!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1597
Glasov
|
zakaj imajo spermiji repke?
Da jih ženske lažje potegnejo izza zobov =)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1853
Glasov
|
Nikar ne misli, da te hočem po vsej sili spraviti v posteljo, kuhinjska miza mi zadostuje!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2106
Glasov
|
Zdaj nič več dvomov ni, usojena sva si. Ljubezen zdaj rojena je, ljubim te.......
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2009
Glasov
|
Smreka je vedno zelena,
a misel je le ena.
A misel je le ta,
da se ljubiva midva.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2118
Glasov
|
Kako se reče po madžarsko biciklu? Negrešpeš.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1879
Glasov
|
Življenje ni potica, če pa je, pa ima premalo file.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2147
Glasov
|
Nogi blondinke; Leva: Ali bova danes skupaj spali? Desna: Če ne pride kaj vmes!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2594
Glasov
|
Veš kaj čutim do tebe? Hudič bi temu rekel peklensko trpljenje,angeli bi temu rekli nebeško veselje.Ljudje pa bi temu preprosto rekli LJUBEZEN!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2290
Glasov
|
60% veš, da te sanjam, 70% veš, da sem zaljubljena v tebe, 80% veš, da si želim divjega sexa s teboj,90% veš da te ljubim, a 100% veš, da te samo zezam :)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2166
Glasov
|
Ali veste zakaj je urin rumene in sperma bele barve? Da boste na stara leta vedeli, ali vam je prislo ali uslo.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3596
Glasov
|
Zlatko, zlatko, ko te jebe, Srečko boljši je od tebe!! :-)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2212
Glasov
|
Kaj reče otolog ko pregleduje blondinkino uho?
Pokrijte si z dlanmi drugo uho, da se mi ne bo bleščalo
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1849
Glasov
|
Sladke sanje, naj metulček te popelje vanje, tam naj vrtnice ti celo pot cvetijo in najlepše ptice naj pozdrave ti delijo!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1782
Glasov
|
bucika in šivanka tekmujeta v plavanju. bucika zmaga, šivanka pa se pritoži: to ni pravično, jaz sem imela vodo v ušesu!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1808
Glasov
|
Odpeljiiiiii meeeee pa naj boooo kar hoočeeee-če le maš avtoooo!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1960
Glasov
|
Ljubezen je največja čarovnija kar jih je...Če znaš ugotoviti, kako dela v tvojo korist in ne proti tebi, sam postaneš velik čarovnik! Lepo čaraj!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1672
Glasov
|
A veste, zakaj 3je prašički jokajo? Ker je njihova mati prasica. by;urša
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
19594
Glasov
|
Stisni me nezno, pocasi, bolelo bo, jaz pa bom postal velik, rdec, na visku bolecine bom frsknil iz sebe belo snezinko. Tvoj mozolj
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1658
Glasov
|
Hoj, nisem te spoznala zadnič k sm bla na kmetiji, smo prasica kupoval... nismo hteli kupit najvecega prasca, sorry, potem so mi povedal da si biv ti....!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1814
Glasov
|
Ako nemate para za TV, kupite poster.Jeftinije je samo se slabije čuje!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2540
Glasov
|
Kdaj blondinka ne uporablja vode ko si pere lase?
Kadar uporablja šampon za suhe lase!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1698
Glasov
|
Pride sin u kuhno pa reče mami: "mami mami, oči je prjel žico zdej ga pa že pol ure trese!" mami: " ja madona kok bomo pa štroma plačal?!!"
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
|
© GAJBA Network 1999-2004
|
|
|
|
|
|