Trenutno po strani brska 2 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

2351 Glasov Kavboj pride v gostilno in vidi dve kelnarci, pa eno ustreli. Pride do druge in ji rece: Kaj je bejbi, kaj pa ti tuki kr sama? Med priljubljene Glasuj
1703 Glasov Ali uporabljate Siluet 40? Ne? No, sej se vam vid!!!!! Med priljubljene Glasuj
2650 Glasov Ti si moje sonce ob katerem se zbudim in moja prva zvezda ob kateri zaspim. Vem,da nekoč te ob meni ne bo, zato zdaj povem ti da ljubim te močno! Med priljubljene Glasuj
1805 Glasov Kako se reče po madžarsko davčna uprava? ODG: Žerekeš Med priljubljene Glasuj
3110 Glasov ...življenje je lažje če ne verjameš v pravljice....Tinkara Med priljubljene Glasuj
2157 Glasov Najbolj izzivalno oblecen stajerc - majica z napisom Union Med priljubljene Glasuj
1777 Glasov So igrali židje in Nemci fuzbal v plinski celici. Zakaj so Židje zmagali? Ker so bli na domačem terenu. Med priljubljene Glasuj
1897 Glasov Kaj bi bilo, če bi otroke prodajali v trgovini? Ti bi bil se vedno v trgovini. Med priljubljene Glasuj
2269 Glasov Otišao Haso,da polaže vozački izpit,vrača se kuči i njega sav radaznao Huso pita:jel jarane,jesi li položio?Ne znam dok ne dođu inštruktori iz bolnice. Med priljubljene Glasuj
2174 Glasov Kaj je moski, ki je brez las na celu? Fukac; Kaj je,ce je brez las na temenu? Mislec; Kaj pa ce je cisto brez las? Misli da je dober fukac!! Med priljubljene Glasuj
1929 Glasov Sem šel v Trnov, sem auto razbol, sem pršel domov me fotr ubol! S.B. Med priljubljene Glasuj
1789 Glasov ----+ to je pas sreče.Pošlji to 5 osebam in imel/a boš srečo.Če tega ne pošlješ,ti bodo hlače padle dol in vsi bojo videli tvojo sexi ritko.ha,ha Med priljubljene Glasuj

2266 Glasov I have two eyes to see you. two arms to hold you, two lips to kiss you and two words to say- MISS YOU!! :* Med priljubljene Glasuj
1988 Glasov Kdo ve, kaj je to PRDOMIR? To je kratica za PRvi DOmaci MIkroRacunalnik. Med priljubljene Glasuj
1683 Glasov Ti bi jednom, ja bi više; ti bi glasno, ja bi tiše; ti bi sporo, ja bi brzo; ti bi danju, ja bi noču; ti baš nečeš kad ja hoču! Med priljubljene Glasuj
2281 Glasov Naj zvezde te poneso v sladke sanje, naj luna ziblje te vanje, misli name, ko zaspiš, da zjutraj z mislijo name se zbudiš =) Med priljubljene Glasuj
2228 Glasov Če je poljub dežna kapljica,pošlji mi nevihto.Če je objem sekunda,pošlji mi ure.Če je nasmeh voda,pošlji mi morje.Če je ljubezen oseba, pošlji mi SEBE! Med priljubljene Glasuj
6446 Glasov Sadomazo Patrioti Slovenije vam sporocajo, da je ogled slovenske nogometne reprezentance na SP, tik za domacim golom, prostih se nekaj kart. Med priljubljene Glasuj
2109 Glasov Kadar hodim, kadar stojim, povsod me spremlja tvoj spomin!!! Med priljubljene Glasuj
2374 Glasov Ne pogrešam tvojih oči,ker jih sanjam.Ne pogrešam tvojega dotika,ker ga čutim,pač pa pogrešam tebe, ker te LJUBIM! Med priljubljene Glasuj
2317 Glasov Zakaj imajo policaji v civilu v žepu žlico? Zato, da se lažje pomešajo med folk.. Med priljubljene Glasuj
2815 Glasov Ne ljubim solze, a jokam zaradi tebe, ne ljubim pijače, a pijem zaradi tebe, ne ljubim življenja, a živim zaradi tebe, ne ljubim sebe, a zato LJUBIM TEBE! Med priljubljene Glasuj
2628 Glasov Stisni me nezno , pocasi, bolelo te bo, jaz pa bom postajal velik, rdec, na visku bolecine bom frsknil iz sebe belo snezinko. TVOJ MOZOLJ Med priljubljene Glasuj
2591 Glasov Ne bom ti več govoril,bodi to kar si,da že preveč je drugih,klasičnih ljudi!Ne bom ponavljal kot že tolikokrat tvoja drugačnost je zaklad!!! Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004