|
Trenutno po strani brska 2 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo
V bazi podatkov se nahaja 2252 šal
|
|
|
2351
Glasov
|
Kavboj pride v gostilno in vidi dve kelnarci, pa eno ustreli. Pride do druge in ji rece: Kaj je bejbi, kaj pa ti tuki kr sama?
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1703
Glasov
|
Ali uporabljate Siluet 40? Ne? No, sej se vam vid!!!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2650
Glasov
|
Ti si moje sonce ob katerem se zbudim in moja prva zvezda ob kateri zaspim. Vem,da nekoč te ob meni ne bo, zato zdaj povem ti da ljubim te močno!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1805
Glasov
|
Kako se reče po madžarsko davčna uprava? ODG: Žerekeš
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3110
Glasov
|
...življenje je lažje če ne verjameš v pravljice....Tinkara
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2157
Glasov
|
Najbolj izzivalno oblecen stajerc - majica z napisom Union
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1777
Glasov
|
So igrali židje in Nemci fuzbal v plinski celici. Zakaj so Židje zmagali? Ker so bli na domačem terenu.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1897
Glasov
|
Kaj bi bilo, če bi otroke prodajali v trgovini? Ti bi bil se vedno v trgovini.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2269
Glasov
|
Otišao Haso,da polaže vozački izpit,vrača se kuči i njega sav radaznao Huso pita:jel jarane,jesi li položio?Ne znam dok ne dođu inštruktori iz bolnice.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2174
Glasov
|
Kaj je moski, ki je brez las na celu? Fukac; Kaj je,ce je brez las na temenu? Mislec; Kaj pa ce je cisto brez las? Misli da je dober fukac!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1929
Glasov
|
Sem šel v Trnov, sem auto razbol, sem pršel domov me fotr ubol! S.B.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1789
Glasov
|
----+ to je pas sreče.Pošlji to 5 osebam in imel/a boš srečo.Če tega ne pošlješ,ti bodo hlače padle dol in vsi bojo videli tvojo sexi ritko.ha,ha
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2266
Glasov
|
I have two eyes to see you. two arms to hold you, two lips to kiss you and two words to say- MISS YOU!! :*
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1988
Glasov
|
Kdo ve, kaj je to PRDOMIR?
To je kratica za PRvi DOmaci MIkroRacunalnik.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1683
Glasov
|
Ti bi jednom, ja bi više; ti bi glasno, ja bi tiše; ti bi sporo, ja bi brzo; ti bi danju, ja bi noču; ti baš nečeš kad ja hoču!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2281
Glasov
|
Naj zvezde te poneso v sladke sanje, naj luna ziblje te vanje, misli name, ko zaspiš, da zjutraj z mislijo name se zbudiš =)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2228
Glasov
|
Če je poljub dežna kapljica,pošlji mi nevihto.Če je objem sekunda,pošlji mi ure.Če je nasmeh voda,pošlji mi morje.Če je ljubezen oseba, pošlji mi SEBE!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
6446
Glasov
|
Sadomazo Patrioti Slovenije vam sporocajo, da je ogled slovenske nogometne reprezentance na SP, tik za domacim golom, prostih se nekaj kart.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2109
Glasov
|
Kadar hodim, kadar stojim, povsod me spremlja tvoj spomin!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2374
Glasov
|
Ne pogrešam tvojih oči,ker jih sanjam.Ne pogrešam tvojega dotika,ker ga čutim,pač pa pogrešam tebe, ker te LJUBIM!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2317
Glasov
|
Zakaj imajo policaji v civilu v žepu žlico? Zato, da se lažje pomešajo med folk..
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2815
Glasov
|
Ne ljubim solze, a jokam zaradi tebe, ne ljubim pijače, a pijem zaradi tebe, ne ljubim življenja, a živim zaradi tebe, ne ljubim sebe, a zato LJUBIM TEBE!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2628
Glasov
|
Stisni me nezno , pocasi, bolelo te bo, jaz pa bom postajal velik, rdec, na visku bolecine bom frsknil iz sebe belo snezinko. TVOJ MOZOLJ
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2591
Glasov
|
Ne bom ti več govoril,bodi to kar si,da že preveč je drugih,klasičnih ljudi!Ne bom ponavljal kot že tolikokrat tvoja drugačnost je zaklad!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
|
© GAJBA Network 1999-2004
|
|
|
|
|
|