Trenutno po strani brska 8 obiskovalcev
Po strani brskate 7 sekund

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

2614 Glasov Glej jo luno,kako veselo se smeji,bodi faca in nasmehni se se ti...Skrij se pod odejo,cez glavo se pokrij,naj sladke sanje ti prezenejo skrbi! Med priljubljene Glasuj
2031 Glasov Mujo: Cuo sam, da atomska bomba vredi milijon dolara. Haso: E, da Bog da, da mi jedna padne u dvoriste !!! Med priljubljene Glasuj
2425 Glasov Če že budna je moja ljubljena, naj sonce ji obsije telo, naj nasmešek njen vsem pove, da rada ima vse - tudi mene! Med priljubljene Glasuj
2090 Glasov Zaradi pokvarjenega vozila, kateri je obtical v mednozju, je vaginski predor zaprt.Priporocamo obvoz skozi ritni kanal ali preko prelaza dojkovo. Med priljubljene Glasuj
1899 Glasov Čuj ti si kot šerif Jaka iz revije, vroče sonce v rit mu sije pa ga rukne pa ga cukne pa ga dol s kobile fukne. Med priljubljene Glasuj
1893 Glasov Kaksna je razlika med blondinko in likalno mizo? Pri likalni mizi je potrebno dati noge narazen. Med priljubljene Glasuj
3403 Glasov Zakaj se Mario Galunic nikoli ne oglasi na svoj vibra call GSM? Ker si ga je kupo samo zaradi neodgovorjenih klicov? Med priljubljene Glasuj
1809 Glasov Čakam te......................Kje se obiraš?................mam že mokro........pridi hitro................ ne da se mi več stati na dežju!!!!!!!!!!! Med priljubljene Glasuj
2568 Glasov SAMO ZATE! Ta sms me stane 16 SIT+ DDV+ 3 min pisanja + 40 sek, da sem ga poslala in ko vse sešteješ, SAMO NE RECI, DA NIČ NE MISLIM NATE Med priljubljene Glasuj
2231 Glasov Pedri, topli bratci in gey-i, če želite zastonj fuka pokličite 113 - MINISTERSTVO ZA NOTRANJE ZADEVE ! Med priljubljene Glasuj
2110 Glasov Kaj je naj ostrostrlka !! blondinka ki je pojedla zeblje in poplaknila z FIZOLOVO POLIVKO! Med priljubljene Glasuj
1839 Glasov Nikoli me ni bilo bolj sram,kot takrat,ko sem izgubil nedolžnost,kajti zalotila naju je njena mama!ja,kaj je pa rekla? Beee,beee,beee Med priljubljene Glasuj

3440 Glasov Merjasec si,…………in merjasec bos ostal…… Med priljubljene Glasuj
1847 Glasov Kako bi se ti zdelo, če ponoči na nebu ne bi svetile zvezde. Nerealno. Tak občutek bi imel jaz, če ne bi bilo tebe. Med priljubljene Glasuj
1865 Glasov Što smo se prošli put učili kot pojvesti? O kurcima. Šta si rekao? O turcima.Što smo se prošli put učili kot gospodinstva? O fukanju. Šta si rekao? 2 DEL Med priljubljene Glasuj
2531 Glasov S teboj mi je tako lepo,kot da bi bila utrinek čez zvezdno nebo.Delaj uspešno, znam potrpeti,pokliči, ko boš imel čas in željo z mano spet poleteti! Med priljubljene Glasuj
1697 Glasov Janezek vpraša sošolca: "Ej a prideš dons k nam, veš šah špilamo, pa nam en kmet manjka!?" Med priljubljene Glasuj
2434 Glasov Ej, jest ti mam nek za povedat.....ej ful si mi ušeč.......................................daj sej joke (al pa ne) :) Med priljubljene Glasuj
14940 Glasov Bilo je prvic, rekel mi je da bo nezen. Bolelo je. Zavpila sem ko sem zagledala kri. Pokazal mi ga je, bil je velik moj prvi izpuljeni zobek Med priljubljene Glasuj
2717 Glasov Srečno 92!!!!!!!!Ne bodite presenečeni če bo sporočilo prispelo z krajčo zamudo zaradi napak v tel. Omrežju. Poslano 31.12.1991 Med priljubljene Glasuj
1345 Glasov Nobena stvar na svetu me ne prevzame tako, kot delo: cele ure lahko sedim in ga opazujem. Med priljubljene Glasuj
2738 Glasov Kaj je to,po zraku leti in dela kvak,kvak,kvak? Letalo polno ljubljancanov!!! Med priljubljene Glasuj
1714 Glasov Sine: Jaz verjamem kar vidim. Oče: pravilno! Sine: očka, potem ti varaš mamico. Mamica: Jožeee,ali je to res? Oče: draga ne verjami to, kar slisis! Med priljubljene Glasuj
2331 Glasov Kaj je ženska z arhitektonskega vidika? Popoln objekt z eno napako: zabaviščni prostori so preblizu sanitarij. Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004