Trenutno po strani brska 10 obiskovalcev
Po strani brskate 2 sekunde

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

2544 Glasov Fant in dekle se poljubljata na klopci. Dekle rece fantu zvecilko sem ti ukradla! Ni res to je ostalo od prehlada! Med priljubljene Glasuj
2609 Glasov Ce si zelis dodatnega zasluzka, gres lahko honorarno na njivo kot gnoj lezat!! Med priljubljene Glasuj
2025 Glasov Naša največja veličina ni v tem, da nikoli ne pademo, temveč da se vsakokrat, ko pademo, tudi poberemo. Med priljubljene Glasuj
2005 Glasov Kaj poješ dedeku za 80 let??? -ostani se minuto, ooo Med priljubljene Glasuj
2434 Glasov Sta šla Miša pa Janez fukat, pa da Janez eno roko notr, pa se drugo,pol pa Miša reče: Zaploski!Pa Janez reče, da ne more, pa Miša: Je ozka, a!!! Med priljubljene Glasuj
1843 Glasov V puščavi objeta, od trave zadeta, leševa v krogu indijanskega plemena, živiva v najinem svetu, ki nama je neznan,živiva v svetu sanj. Med priljubljene Glasuj
2546 Glasov Smreka je vedno zelena, moje misel je vedno le ena, sprasuj me zakaj, ce me ljubis se kaj. Med priljubljene Glasuj
2034 Glasov By the way, before I go, I want to say, I love you so!! * Med priljubljene Glasuj
2046 Glasov Kliče Bin Laden Busha: Imam dobro in slabo novico. Bush: Povej slabo! B-L:Predal se bom! Bush: To je dobra, povej še slabo! B-L: Prišel bom z avionom!! Med priljubljene Glasuj
3123 Glasov Ne tvegati, pomeni izgubiti življenje! by: heartbeat Med priljubljene Glasuj
4262 Glasov Zna biti življenje lepo in zna biti grenko, a vedno nas uči, da živeti je lepo. Vse najboljše! Med priljubljene Glasuj
2355 Glasov Send this mesage to one persone you love, one persone you hate, one person you like and one person you wana fuck with and think about why I sent it to you. Med priljubljene Glasuj

2165 Glasov Veliko premalokrat rečem ti jaz, da zame imaš najlepši obraz, da zame imaš najboljše srce, da zame imeš najlepše oči, da ljubim, res ljubim močno jaz te!!! Med priljubljene Glasuj
2278 Glasov Kaj je rdece in okroglo??? Zeleni trikotnik. Med priljubljene Glasuj
1930 Glasov Zakaj policaj ustreli v masino, ko se mu pokvari avto ??? - Zato, da konji ne trpijo !!! Med priljubljene Glasuj
2384 Glasov Kaj reče blodinkina leva noga desni nogi?" "Nič,ker se še nista srečali." Med priljubljene Glasuj
1707 Glasov Oh,ja,Se.Se in se bi rada te cutila v sebi!Se bi rada okusala tvoj zivljenjski sok.Kako tece po mojem grlu.oh.se pa se ti moj energijsko bogat SADNI JOGURT Med priljubljene Glasuj
1943 Glasov Kaj je to?Pet jih je v sobi in le en dela. Štirje uradniki in ventilator. Med priljubljene Glasuj
1995 Glasov Špela <--- TI...ki biser mojega si obstoja, ki si popolnost v mojem življenju, ki pomeniš mi VSE...rad te imam zelo...toliko da LJUBIM TE!!! Med priljubljene Glasuj
1706 Glasov Your ass is as big as elephants ass Med priljubljene Glasuj
2585 Glasov Komaj cakam, da bom spet v tvoji druzbi. S teboj mi je lepo, vedno me pogrejes, tvoj okus me preplavi, tvoj vonj me omami; vedno tvoj BARCAFFE. Med priljubljene Glasuj
1660 Glasov Gre Severina k spovedi in reče: otac grešila sam. Oče ji odgovori: znam, video sam! Med priljubljene Glasuj
2354 Glasov Vroč srček imam, komu naj ga dam? Tebi dragi, ker te rada imam. Med priljubljene Glasuj
2918 Glasov Ali veš, kako naredi blondinka splav? -> Iz lesa! Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004