Trenutno po strani brska 10 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

1979 Glasov Ko boš odšel-poljubi me,vedela bom-zadnjič je,ko boš odšel-ne vračaj se,vedela bom-končano je!!!!! Med priljubljene Glasuj
2073 Glasov Sem po tebi hrepenela, najraje bi te zdaj objela, a kaj ko bom spet porjavela. Kaj je to ? Vroče sonce Med priljubljene Glasuj
2748 Glasov Če bi ujela zlato ribico, ki izpolni 3 želje, bi si zaželela, da nikoli ne mine: Tvoj nasmeh,tvoj pogled, tvoj poljub ˇlove youˇ Med priljubljene Glasuj
3299 Glasov Nesposobni so sposobni onesposobiti sposobne. Med priljubljene Glasuj
1868 Glasov Se pogovarjata 3 in 4 letna punčka. Pa pravi 4 letna: O kurba, sm pustla kondom na radiatorju... Pa vpraša 3 letna: Kaj je to radiator? Med priljubljene Glasuj
1886 Glasov Naucil si me kaditi, kasneje se ljubiti. zdaj znam oboje zaradi tvoje slabe vzgoje. Med priljubljene Glasuj
1885 Glasov GREVA FRUCAT ??? Med priljubljene Glasuj
2110 Glasov Osem črk, dve besedi, enak pomen - ljubim te! Med priljubljene Glasuj
2053 Glasov Kjer je voda-tam nas ni, kjer je vodka-tam smo vsi!!! Med priljubljene Glasuj
2714 Glasov Zakaj blondinka nosi zabo na ramenu? Zato ker poslusa reggi. Med priljubljene Glasuj
1492 Glasov Vse veš, samo tega ne veš, kako mi na jetra greš. Med priljubljene Glasuj
2840 Glasov Zakaj nosi narkoman v narocju kuro?Da snifa koku. Med priljubljene Glasuj

6027 Glasov So dnevi, so leta in pomladi, ko se imamo preprosto radi. So trenutki, ko je treba na novo zaceti in so trenutki, ko je treba nekoga preprosto objeti. Med priljubljene Glasuj
2395 Glasov Kdaj so se Gorenjci naucili plavati? Okrog leta 1300, takrat so namrec zaceli pobirati mostnino. Med priljubljene Glasuj
3058 Glasov Pet in tri je osem, ce uganes kdo sem, dobis poljubov osem, ce ne uganes, pa brez njih ostanes. Med priljubljene Glasuj
2426 Glasov Ne znam ti napisati lepo pesem, ker nisem poet, ne znam ti zapeti, ker nisem pevka, znam pa ti zaželeti srečo v življenju, ker sem nekdo ki ti to želi! Med priljubljene Glasuj
2329 Glasov Miška, ti si tk dobra, da bi se še s tvojmu psu poročil, sam da bi pršu u familijo. ;) Med priljubljene Glasuj
2170 Glasov Kaj je to? Je zmerom pod streho in je vedno mokro? odg.:JEZIK Med priljubljene Glasuj
3568 Glasov Užitek zaradi ljubezni traja le trenutek, žalost zaradi ljubezni pa tudi vse življenje! Med priljubljene Glasuj
1696 Glasov Oprosti mi draga, ker zamujam, ampak moja ura je bila žrtev hrošča 2000! Med priljubljene Glasuj
1721 Glasov Ne pogrešam tvojih oči,ker jih sanjam.Ne pogrešam tvojega dotika,ker ga čutim.Pač pa pogrešam tebe, ker te ljubim. Med priljubljene Glasuj
1776 Glasov moja želja je in bo ostala da bi kuga te pobrala!!!! Med priljubljene Glasuj
1811 Glasov Grejo 3 muhe v gostilno.Pa prva naroči drek pa česen,druga naroči drek pa čebulo,tretja pa pravi da bo samo drek da ji ne bo iz ust smrdelo. Med priljubljene Glasuj
2012 Glasov Prav ne morem,ceprav ne vem, ce smem, ker pa tako cutim, da je ze skrajni cas, da te vprasam, pa se bojim odgovora,vprasanje pa se glasi: KAKO SI? Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004