Trenutno po strani brska 7 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

1493 Glasov Bil si diskreten, vendar si kmalu izgubil predpono -dis!!! Med priljubljene Glasuj
1646 Glasov Črkuje računalničar: a..,b...,c...,č...,d..,e...,f,...g..,h...,t....,t...,p...,w...,w...,w.... Med priljubljene Glasuj
1987 Glasov Ko prideš izpod tuša, da se dotaknem tvojega golega telesa, da ti izpijem vse kapljice, ki drsijo po tvoji koži! (TVOJA BRISAČA) Med priljubljene Glasuj
2670 Glasov Jaz bi ti dal, sploh se ne bi bal, a kaj ko se ti bojis in noge skup drzis! Med priljubljene Glasuj
2077 Glasov Kako se parijo jezi ??? Tako kot ostale zivali : s kropom Med priljubljene Glasuj
2719 Glasov Ko zaprejo se tvoje oči, naj sanjajo najlepše stvari in ko jutro te zbudi, vedi da v mojih mislih si le ti! Med priljubljene Glasuj
2866 Glasov Ce pijes teran, fukas vsak dan.ce pijes merlot,fukas povsod.ce pa smarnico pijes,zensko s kurcem ubijes.Zato fantje pijmo vince,da bomo imeli trde klince! Med priljubljene Glasuj
1721 Glasov Reče Hitler židu:"Joj ti debelinček...Spet si se za metlo skirl..." Med priljubljene Glasuj
2823 Glasov NASMEHNI SE, NEKDO TE LJUBI!!:) Med priljubljene Glasuj
2680 Glasov LJUBEZEN je lepa, še lepša si ti, jaz mislim le nate, na tebe vse dni. Med priljubljene Glasuj
2117 Glasov Spomni se dnevov in tistih noči, ko skupaj sva hodila jaz in ti. Med priljubljene Glasuj
2451 Glasov Bog je najprej naredu moskega pol pa zensko zato ker vsak umetnik naredi najprej skico pol pa umetnino! Med priljubljene Glasuj

1840 Glasov Kaj je aids?ajde idemo da seksamo Med priljubljene Glasuj
2863 Glasov Ljubezen je kot vojna; začneš kadar hočeš, končas kadar moreš. Med priljubljene Glasuj
2173 Glasov Sreča Srečko Katanec Zlatka Zahoviča pa reče: "Zlatko KAPO DOL!" Med priljubljene Glasuj
2313 Glasov Zakaj je vecljudi kot opic? Ker je lazje sexat v postelji kot na drevesu!!! Med priljubljene Glasuj
2247 Glasov Most people walk i n and o u t of your life but only True Friends l e a v e F O O T P R I N T S in Y O U R H e A r T !!! Med priljubljene Glasuj
3895 Glasov Bral sem, da kajenje škodi zdravju. Odlocil sem se, da nebom vec bral. Med priljubljene Glasuj
1744 Glasov Zakaj blondinci ne igrajo več hokeja? Ker so med pomladnim treningom vsi utopili. Med priljubljene Glasuj
2331 Glasov Kaj je to groza? Če napneš želetko od zemlje do lune in se po nagi riti dol spustiš. Med priljubljene Glasuj
2464 Glasov Ko pride golazen, dej noge narazen, pa pičko razpni in fukat začni. Med priljubljene Glasuj
2227 Glasov Pri zenskah obstaja 4 vrste orgazmov:pozitivni-oh da,negativni-oh,ne,misticni-oh bog,lazni-oh dragi. Med priljubljene Glasuj
1885 Glasov Janezek,zakaj ti oce pise domaco nalogo? -Ja,mami nima cajta,dedek pa ne more. Med priljubljene Glasuj
2612 Glasov I've lost my teddy bear, I have bad dreams, I'm afraid of the dark and I even walk in my sleep!...so I was wondering...Would you sleep with me? Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004