Trenutno po strani brska 9 obiskovalcev
Po strani brskate 2 sekunde

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

2563 Glasov Izlazi Bosanac ispod ruševina WTC-ja u New Yorku nakon 7 dana, čisti se i kaže: JEBO VAS ´VAKI AERODROM!!! Med priljubljene Glasuj
1890 Glasov Gre Jure iz Lj v Kr inmu ustavi sofer fickota,..prispeta ze skoraj v Kranj, ko sofer vprasa:Kje te pa dam dol? Jure odgovori:No ja,tud tle v avtu bi se dal Med priljubljene Glasuj
3985 Glasov Vnesi PIN: Vnesi PIN:*Vnesi PIN:**Vnesi PIN:***Vnesi PIN:****PIN NAPAČEN!!! Danes nič sexa!!! Med priljubljene Glasuj
1915 Glasov Ali ste vedeli da: - plave ribajo - koraki vojakajo - fuke babajo - kravalec plavl krava - če hočeš film, televi pržgizijo Med priljubljene Glasuj
2105 Glasov Si lepa k slika,na sliki pa buldožer! Med priljubljene Glasuj
2000 Glasov Kaj naj ti rečem v slovo,vem, da bolelo me bo, a vendar nekaj rada bi ti rekla, čeprav vem, da grenka solza bo po licu tekla!!! Med priljubljene Glasuj
1480 Glasov Vrtanje po nosu je za nekatere edina priložnost, da gredo vase. Med priljubljene Glasuj
4006 Glasov Ko te bo srbela, bos trpela, ko te bo pekla, nebos nic rekla, ko te bo zacela zgat, bos mogla dat. Med priljubljene Glasuj
1701 Glasov A kdo ve kaj se zgodi, če padeta dve sto enki v morje? Naredi se VAL 202. Med priljubljene Glasuj
2909 Glasov Gabrijel!Vedi, da v mojem srcu vedno boš! Prosim sporoči mi kaj ti je! tvoja Miška kdor ga pozna, naj mu pove, pa vedite, on iz Žirov je doma!!!MIŠKA Med priljubljene Glasuj
2118 Glasov Ko zvečer sonce bo zašlo, ko ti bo hladno, ko ne bo nikogar da te ogreje, takrat se spomni name, ki z Madžarske svercam odeje za pol ceneje. Med priljubljene Glasuj
2715 Glasov Ni mi mar, če sonce več ne bo sijalo, ni mi mar če dež ne bo več padal, ni mi mar če zvezde na nebu vse ugasnejo, mar mi je, če jaz ne bom več s tabo! Med priljubljene Glasuj

4648 Glasov Kaj je pogum? Odg.:Pogum je, če prdnes ko imas drisko. Med priljubljene Glasuj
2256 Glasov Spostovani! Sporocamo vam, da ste bili izzrebani za portret meseca. Naprosamo vas, da se javite v urednistvu NARAVNIH KATASTROF! Med priljubljene Glasuj
2113 Glasov Love is a game,a game for two. it`s a game for me & you. Med priljubljene Glasuj
2091 Glasov Zakaj profesorji ne grejo v nebesa??? KER ZMAJI NE LETAJO NAD 2000 METROV!!!! Med priljubljene Glasuj
1988 Glasov Trefalt Mito: "Kaj je to? V peto meri pa v nos udari." Janez Belina: "Je to mogoce prdec?" Mito: "Ne, morem verjeti, odgovor je pravilen." Med priljubljene Glasuj
1798 Glasov Sprejmi lepe pozdrave, od pisane krave, od črnega bika, na koncu pa pika. Med priljubljene Glasuj
2267 Glasov Dont be sad, never cry, I love you, thats why. Dont forget me never and I will be your friend forever!!! Med priljubljene Glasuj
2247 Glasov Čeprav sem vedela, da nisem zate, sem se zaljubila vate!! Ti si moja sreča, ki si jo želim,ti si moja ljubezen po kateri hrepenim!! Med priljubljene Glasuj
2149 Glasov VedELa sEm DA Bo nAJina srEČa enKrAt mInILa.VeDeLasEm dA Te boM neKOč iZGubIlA.nISEM PA VedEla da tE BoM VeČNo lJuBIlA.**** Med priljubljene Glasuj
2923 Glasov Zakaj ima policaj v avtu sekiro? Da seka ovinke. Med priljubljene Glasuj
1994 Glasov A:Kako zelite, naj vas ostrizem gospod? B:Cim hitreje! Med priljubljene Glasuj
1805 Glasov Delo je sladko! a kaj morem če sem sladkorni bolnik!!! Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004