Trenutno po strani brska 8 obiskovalcev
Po strani brskate 4 sekunde

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

1835 Glasov Voli me-voljet ču te! Ljubi me-ljubit ču te! Varaj me-ubit ču te!!! Med priljubljene Glasuj
2080 Glasov Zakaj ima policaj kapo? Zato, ker je vsak kontejner pokrit. Med priljubljene Glasuj
2075 Glasov Ko dež pada po drevesih in se kaplje odbijajo na tvoje telo, moram biti s Tabo, drugače mi je preveč hudo, ker se sprašujem, kdo osušil kaplje dežne bo! Med priljubljene Glasuj
2677 Glasov Oddlek za pogrešane vam sporoča, da vas v tem trenutku nekdo pogreša, prosimo da mu pošljete SMS. Med priljubljene Glasuj
2185 Glasov A sem nora nanj. Toda - ali se pravi biti nor - ljubiti? T. Med priljubljene Glasuj
2060 Glasov Pita profesor maloga Hasota: Koliko godina ima sada čovjek,koji je rođen 1966??? -Ali je muško ali žensko. Med priljubljene Glasuj
1992 Glasov Prejmi pozdrave, ce bistre si glave, ugani cigave. Med priljubljene Glasuj
2200 Glasov Nism vedu, da je tvoja ženska tok debela, ma sm vaju vidu v soboto v kinu in tvoja pička je sedela zraun tebe, zraun mene, MA ZRAUN ČIST VSEH U KINU!! Med priljubljene Glasuj
2662 Glasov Kaj narediš, da žena še eno uro po sexu kriči? Ko ti pride, ga obrišeš v zaveso Med priljubljene Glasuj
2014 Glasov Kaj piše Pameli Anderson pod joški? Made in China. Med priljubljene Glasuj
1495 Glasov Kej je zeleno, pa se u steno se zaletava? Ja ESMERALDA no! Med priljubljene Glasuj
1855 Glasov Si osamljen? Te noben ne mara? Se te izogibajo? Se nimas s kom družit? Pokliči mene, sem pri volji, da te pošljem v pičko materno!! Med priljubljene Glasuj

1775 Glasov Zakaj moški tako radi šepetajo blondinkam v uho? Ker se sliši tako lep odmev!!! Med priljubljene Glasuj
2039 Glasov Počasi, dan za dnem..nekaj posebnega v tebi, stvari ki niso lepe..nihče te ne pozna bolje, tisto kar je v tebi mi daje krila! brezpogojna ljubezen!*CMOK* Med priljubljene Glasuj
1640 Glasov T:"No,Jurček, kaj praviš, koliko sem stara?" J:"Veste, teta, jaz znam šteti samo do sto..." :0) Med priljubljene Glasuj
2376 Glasov Znanstvenik na stolu sedi, si mane oči, skozi očala strmi, a mu preprosto jasno ni, kako narava naredi tako čudovit biser kot si ti!!!! Med priljubljene Glasuj
2594 Glasov Zakaj blondinka odpre mleko ze v trgovini ? Zato, ker na njem pise: "Odprite tukaj." Med priljubljene Glasuj
2219 Glasov Pošiljam Ti en pozdrav kar tako, da bi se imela lepo, da ti pri srcu bo toplo, da boš vedela, da vedno misli nate nekdo! Med priljubljene Glasuj
2448 Glasov Zakaj bosanc lovi ribe v dezju pod mostom? Ce pride kaksna riba slucajno pod streho. Med priljubljene Glasuj
1950 Glasov Kaj naredi pameten dojenček ko se rodi? Odvrže lulčka!!!! Med priljubljene Glasuj
2248 Glasov Naj bo tvoje zivljenje kot toaletni papir. Dolgo in uporabno. Med priljubljene Glasuj
2178 Glasov A imas rad naravo? Da! Jaz je nebi imela, ce bi me takega naredla, kot je tebe! Med priljubljene Glasuj
1680 Glasov Misel nate mi para gate……. Med priljubljene Glasuj
1709 Glasov Zakaj je čevapčić bosanska jed? Zato, ker se piše na -ić! Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004