Trenutno po strani brska 9 obiskovalcev
Po strani brskate 4 sekunde

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

2694 Glasov Poljubček pozdravček skozi rokavček, rokavček obrni poljubček mi vrni. Kaj naj ti dam, poljub imam, dobiš ga zastonj le pridi ponj! Med priljubljene Glasuj
1952 Glasov Kako veš kdaj ženska nima oblečenih spodnjih hlač? Ko vidiš da ma prhljaj na čevljih! Med priljubljene Glasuj
2010 Glasov Pride blondinka v trgovino: B: Kilo kruha prosim ! P: crnega ali belega ? B: Ni vazno, saj sem s kolesom ! Med priljubljene Glasuj
4860 Glasov Ta trenutek ti ne morem podariti nasmeha,nežnega pogleda in toplega objema,zato ti to pošiljam v smsu.Naj te torej za Božič greje misel,da nekdo misli nate Med priljubljene Glasuj
1857 Glasov Fant in punca sedita na klopci v parku pa fant vpraša punco:˝Kaj bi me imela za razbojnika če ti vzamem nedolžnost?˝, punca pa odgovori:˝Ne za čarovnika.˝ Med priljubljene Glasuj
2422 Glasov DA TE VODIM NA MORE-utopit češ se!DA TE VODIM NA SKIJANJE-slomit češ se!DA TE VODIM U DIZNILEND-izgubit češ se!AJMO MI U KREVET-prilagodit češ se! Med priljubljene Glasuj
2400 Glasov Tako si lep, da bi te z užitkom pojedela - moj bombonček. Med priljubljene Glasuj
2256 Glasov Telefon ti zvoni, to te ja budim, daleko si od mene, želim da te ljubim, usnama svojim želim da te razbolim, al nisi pored mene pa ti samo ZAZVONIM! Med priljubljene Glasuj
2832 Glasov Ljubim te, varam te,ker tvoj brat lepši je! Med priljubljene Glasuj
2509 Glasov To sporočilo je bilo poslano iz vesolja pred več milijoni let,z namenom da najde najbolj prijaznega in luškanega človeka na zemlji!S tem je naloga končana. Med priljubljene Glasuj
2759 Glasov Bi bila moja,č e bi bil jaz tvoj?!? Med priljubljene Glasuj
2869 Glasov Vrednost človeka ni v tem, da zna in razume, temveč v tem da ljubi! Med priljubljene Glasuj

4262 Glasov Zna biti življenje lepo in zna biti grenko, a vedno nas uči, da živeti je lepo. Vse najboljše! Med priljubljene Glasuj
1632 Glasov Kako se reče po madžarsko pokopališče? ODG: Trugakamp Med priljubljene Glasuj
1970 Glasov Kako se pocuti srb po bombnem napadu!! - " Zgreseno " Med priljubljene Glasuj
2717 Glasov Srečno 92!!!!!!!!Ne bodite presenečeni če bo sporočilo prispelo z krajčo zamudo zaradi napak v tel. Omrežju. Poslano 31.12.1991 Med priljubljene Glasuj
2289 Glasov Ne samo v spominski knjigi, ki jo čas razje, temveč tudi v srcu mojem živelo bo tvoje ime. Med priljubljene Glasuj
2153 Glasov REČE GLUH:SM SLIŠOV,DA BO VOJNA. SLEP:TO BOMO ŠE VIDELI. HROM:TO BOMO TEKLI(LAUFAL) Med priljubljene Glasuj
1456 Glasov Kakšen je črnc ki pade v Mrtvo morje? MOKER! Med priljubljene Glasuj
5763 Glasov SONCECE SIJE, PRISLA JE POMLAD, VETRCEK BRIJE, IMAM TE RAD... Med priljubljene Glasuj
2420 Glasov Treba je bit posten, ampak ce se delas neumnega, bos sigurno manj najebal. Med priljubljene Glasuj
2415 Glasov 60% veš, da si mi všeč,70% veš, da bi se rad dobil s tabo, 80%veš, da sem zaljubljen vate, 90%veš, da si želim norega sexa s tabo, a 100% veš, da je to res Med priljubljene Glasuj
2025 Glasov Želite kodre obdržati?" je vprašal frizer. "Seveda!" "Šlk!" so se zaslišale škarje, frizer pa je rekel: "Kar v vrečko vam jih bom shranil!" Med priljubljene Glasuj
2568 Glasov SAMO ZATE! Ta sms me stane 16 SIT+ DDV+ 3 min pisanja + 40 sek, da sem ga poslala in ko vse sešteješ, SAMO NE RECI, DA NIČ NE MISLIM NATE Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004