|
Trenutno po strani brska 9 obiskovalcev
Po strani brskate 4 sekunde
V bazi podatkov se nahaja 2252 šal
|
|
|
2694
Glasov
|
Poljubček pozdravček skozi rokavček, rokavček obrni poljubček mi vrni. Kaj naj ti dam, poljub imam, dobiš ga zastonj le pridi ponj!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1952
Glasov
|
Kako veš kdaj ženska nima oblečenih spodnjih hlač?
Ko vidiš da ma prhljaj na čevljih!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2010
Glasov
|
Pride blondinka v trgovino:
B: Kilo kruha prosim !
P: crnega ali belega ?
B: Ni vazno, saj sem s kolesom !
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
4860
Glasov
|
Ta trenutek ti ne morem podariti nasmeha,nežnega pogleda in toplega objema,zato ti to pošiljam v smsu.Naj te torej za Božič greje misel,da nekdo misli nate
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1857
Glasov
|
Fant in punca sedita na klopci v parku pa fant vpraša punco:˝Kaj bi me imela za razbojnika če ti vzamem nedolžnost?˝, punca pa odgovori:˝Ne za čarovnika.˝
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2422
Glasov
|
DA TE VODIM NA MORE-utopit češ se!DA TE VODIM NA SKIJANJE-slomit češ se!DA TE VODIM U DIZNILEND-izgubit češ se!AJMO MI U KREVET-prilagodit češ se!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2400
Glasov
|
Tako si lep, da bi te z užitkom pojedela - moj bombonček.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2256
Glasov
|
Telefon ti zvoni, to te ja budim, daleko si od mene, želim da te ljubim, usnama svojim želim da te razbolim, al nisi pored mene pa ti samo ZAZVONIM!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2832
Glasov
|
Ljubim te, varam te,ker tvoj brat lepši je!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2509
Glasov
|
To sporočilo je bilo poslano iz vesolja pred več milijoni let,z namenom da najde najbolj prijaznega in luškanega človeka na zemlji!S tem je naloga končana.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2759
Glasov
|
Bi bila moja,č e bi bil jaz tvoj?!?
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2869
Glasov
|
Vrednost človeka ni v tem, da zna in razume, temveč v tem da ljubi!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
4262
Glasov
|
Zna biti življenje lepo in zna biti grenko, a vedno nas uči, da živeti je lepo. Vse najboljše!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1632
Glasov
|
Kako se reče po madžarsko pokopališče? ODG: Trugakamp
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1970
Glasov
|
Kako se pocuti srb po bombnem napadu!! - " Zgreseno "
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2717
Glasov
|
Srečno 92!!!!!!!!Ne bodite presenečeni če bo sporočilo prispelo z krajčo zamudo zaradi napak v tel. Omrežju. Poslano 31.12.1991
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2289
Glasov
|
Ne samo v spominski knjigi, ki jo čas razje, temveč tudi v srcu mojem živelo bo tvoje ime.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2153
Glasov
|
REČE GLUH:SM SLIŠOV,DA BO VOJNA.
SLEP:TO BOMO ŠE VIDELI.
HROM:TO BOMO TEKLI(LAUFAL)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1456
Glasov
|
Kakšen je črnc ki pade v Mrtvo morje?
MOKER!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
5763
Glasov
|
SONCECE SIJE, PRISLA JE POMLAD, VETRCEK BRIJE, IMAM TE RAD...
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2420
Glasov
|
Treba je bit posten, ampak ce se delas neumnega, bos sigurno manj najebal.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2415
Glasov
|
60% veš, da si mi všeč,70% veš, da bi se rad dobil s tabo, 80%veš, da sem zaljubljen vate, 90%veš, da si želim norega sexa s tabo, a 100% veš, da je to res
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2025
Glasov
|
Želite kodre obdržati?" je vprašal frizer.
"Seveda!"
"Šlk!" so se zaslišale škarje, frizer pa je rekel: "Kar v vrečko vam jih bom shranil!"
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2568
Glasov
|
SAMO ZATE! Ta sms me stane 16 SIT+ DDV+ 3 min pisanja + 40 sek, da sem ga poslala in ko vse sešteješ, SAMO NE RECI, DA NIČ NE MISLIM NATE
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
|
© GAJBA Network 1999-2004
|
|
|
|
|
|