Trenutno po strani brska 3 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

1899 Glasov Kaj pomeni, če gre črna mačka čez cesto? Da bi rada prišla na drugo stran. Med priljubljene Glasuj
4142 Glasov Brzo tece Misisipi,u kolibi nesto skripi,to je Robin Hood,jebe babe kao lud! Pored njega mali Jon gura kurac u beton! Med priljubljene Glasuj
2005 Glasov Zakaj me nočeš nikoli pogledati? Ljubim te!! Med priljubljene Glasuj
2295 Glasov Včasih me prešine odmev iz davnine,ki nikdar ne potihne. Kot veter ki v večnost burka gladino zdaj v kodrčke zdaj v besne valove. Včasih te tako pogrešam.. Med priljubljene Glasuj
2034 Glasov Nasmešek podariš nekomu:KI GA IMAŠ RAD,KI TI JE VŠEČ,KI SI GA ZASLUŽI,KI TI GA BO VRNIL,KI TI NEKAJ POMENI...zato ti pošiljam en velik nasmešek! =) Med priljubljene Glasuj
2303 Glasov Še vedno čutim isto,še vedno mi tvoje oči pomenijo vse,še vedno čutim ljubezen,ki je ne bo nihče izbrisal.še vedno je v meni upanje... Med priljubljene Glasuj
3248 Glasov Iz urednistva PLAYBOYa vam sporocamo, da ne moremo objaviti vasih slik.Priporocamo vam,da poskusite pri reviji MOJ MALI SVET. Med priljubljene Glasuj
2975 Glasov Najraje v zivljenju nabijam! Upam, da ti tudi. S tabo bi nabijal do nezavesti! Ce si za, me poklici da se dogovoriva za partijo TENISA. Med priljubljene Glasuj
2749 Glasov Nekoč ko ljubil boš,kot ljubim jaz sedaj,nekoc ko cutil bos kot cutim jaz sedaj,takrat spoznal bos,da nisi prav ravnal in jokal boš kot jočem jaz sedaj!!! Med priljubljene Glasuj
2046 Glasov Kliče Bin Laden Busha: Imam dobro in slabo novico. Bush: Povej slabo! B-L:Predal se bom! Bush: To je dobra, povej še slabo! B-L: Prišel bom z avionom!! Med priljubljene Glasuj
1744 Glasov Kaj morajo imeti Zastava vozila na zadnji strani izpita? Avtobusni vozni red! Med priljubljene Glasuj
1777 Glasov So igrali židje in Nemci fuzbal v plinski celici. Zakaj so Židje zmagali? Ker so bli na domačem terenu. Med priljubljene Glasuj

2987 Glasov Izpila bi morje, če bi mi kdo zagotovil, da bom na dnu našla kanček ljubezni. Prehodila bi vse poti, če bi vedela,da je nekje steza,kjer bi srečala tebe! Med priljubljene Glasuj
1975 Glasov Se menita 2 pedofila:Reče prvi: sn basal zadnic eno 7 letno, pa mi je ušla. Pa reče drugi: Vidiš, kaj pa bašeš take, ko že hodijo:)) Med priljubljene Glasuj
2470 Glasov Se jo** pritožujeta ku** da ju vedno samo stiskojo in ščipajo. pa pravi k** mene pa oblečejo v plašč pol me pa vozijo v dvigalu gor in dol dokler ne bruham Med priljubljene Glasuj
1523 Glasov A veš, kako se reče čokoladi, ki ima hemeroide? - Čokolada z lešniki!! Med priljubljene Glasuj
1957 Glasov Kaksna je razlika med zeno in teroristom? Z teroristom se je mozno pogajati!! Med priljubljene Glasuj
2087 Glasov Dva kalkulatorja hodita po mestu in kričita RAČUNAJTE NA NAS! Med priljubljene Glasuj
2290 Glasov Crnogorski radio: "Dobro jutro Crna Gora, ura je tri popoldan..." Med priljubljene Glasuj
2344 Glasov Ni lepšega na svetu,kot poslušati tvoj glas,ni lepšega kot poljubljati tvoj obraz,ni lepšega pogleda iz tvojih oči,ni lepšega kot to,da na svetu si TI... Med priljubljene Glasuj
2188 Glasov Nikoli ne zapusti tistega,ki ga ljubiš,zaradi tistega,ki ti je všeč... Med priljubljene Glasuj
1708 Glasov Kakšna je razlika med blondinko in avtomobilom? Ko daš pri avtu v drugo gre hitreje, pri blondinki si pa bolj umazan! Med priljubljene Glasuj
3662 Glasov Ljubim te.Zajtrka ne jem,ker te ljubim.Kosila ne jem,ker te ljubim.Vecerje ne jem,ker te ljubim.Ponoci ne spim,ker sem lacen. Med priljubljene Glasuj
3835 Glasov Kaj rece ljudozerc k vid enga k laufa: Fast food Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004