Trenutno po strani brska 1 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

1989 Glasov Ves zakaj lulcek ni koncal osnovne sole, ker ima luknjo v glavi zakaj ni koncal srednjo, ker je prevec sprical zakaj ne more delat ker osem ur ne stoji Med priljubljene Glasuj
4703 Glasov Želim ti srečno novo leto, veliko uspehov in še veš ljubezni. Naj bo vsako novo jutro polno upanja in lepih trenutkov. Anja B :) Med priljubljene Glasuj
1889 Glasov Dokazano je da homoseksualci koriste palac za čitanje poruka na mobilnom telefonu. Sada je kasno da promeniš prst. P E D E R U ! Med priljubljene Glasuj
1908 Glasov Jest sem tvoja (*_*) ..................,če ne veš kaj to pomeni, me pokliči nazaj! Med priljubljene Glasuj
1849 Glasov Sladke sanje, naj metulček te popelje vanje, tam naj vrtnice ti celo pot cvetijo in najlepše ptice naj pozdrave ti delijo! Med priljubljene Glasuj
1540 Glasov Kaj reče Sebastian, ko ga natege pedr? V meni še živi boleč spomin!! Med priljubljene Glasuj
1829 Glasov Zakaj delajo samo umetne tice ne pa umetnih pizd? Zato ker se nobeden znanstvenik do sedaj ni najdel tako smrdljivega materijala. Med priljubljene Glasuj
1706 Glasov Your ass is as big as elephants ass Med priljubljene Glasuj
2090 Glasov Yo mamma so fat...when she goes to the ZOO elephants throw her peanuts! Med priljubljene Glasuj
2995 Glasov Pojdite k vragu. Spet mi je slo 25 SIT v nic. Med priljubljene Glasuj
3237 Glasov Sam po parku se sprehajam, iz roke v roko si ga podajam. Oh kako je trd, kako je moker, ta moj deznik! Med priljubljene Glasuj
2137 Glasov Ura je polnoč, zaspane so moje oči. Želim ti lahko noč, a na usta poljubček vroč, in ostani vedno moj, ker zate bije srček moj. Med priljubljene Glasuj

1713 Glasov Kad bi glupost imala noge TI BI BIO STONOGA!!!!! Med priljubljene Glasuj
1913 Glasov Pri tipu se prow vidi, kdaj je potreben, ker se mu poviša nivo NEUMNOSTI!!! Med priljubljene Glasuj
2181 Glasov Pravijo,da smo ljudje na svetu zato,da se ljubimo,potem pa pomislim,zakaj se ne bi tudi midva? Med priljubljene Glasuj
2368 Glasov Sporočam ti, da te Božiček letos ne bo obiskal, saj je slišal, da si bil v tem letu priden in je umrl od smeha. Med priljubljene Glasuj
1902 Glasov Veš kaj bo pisalo na tvojem nagrobniku?? Odg.Steklenica ti si kriva, da moja duša tu počiva! NA ZDRAVJE!!! Med priljubljene Glasuj
2182 Glasov Zakaj brska blondinka s prstom po majonezi? - Ker isce Tomija! Med priljubljene Glasuj
2236 Glasov Od kod izhaja domneva,da smo ženske neumne? Ker zaradi ene klobasice vzamemo celega prasca... Med priljubljene Glasuj
2103 Glasov Manager leta "prejsne leto so podjetje pripeljali na rob propada; mi smo letos naredili korak naprej!" Med priljubljene Glasuj
1726 Glasov Kak dela blondinka marmelado??Olupi krofe. Med priljubljene Glasuj
2180 Glasov Zakaj se je Hitler ubil? Zato, ker je dobil racun od plinarne! Med priljubljene Glasuj
3076 Glasov Primem ga v roke, ponesem k ustom, medtem pa se moje roke potijo. Pocasi zacnem z obcutkom pritiskat nanj.........IN TE POKLICEM Med priljubljene Glasuj
2614 Glasov Glej jo luno,kako veselo se smeji,bodi faca in nasmehni se se ti...Skrij se pod odejo,cez glavo se pokrij,naj sladke sanje ti prezenejo skrbi! Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004