|
Trenutno po strani brska 1 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo
V bazi podatkov se nahaja 2252 šal
|
|
|
1989
Glasov
|
Ves zakaj lulcek ni koncal osnovne sole, ker ima luknjo v glavi zakaj ni koncal srednjo, ker je prevec sprical zakaj ne more delat ker osem ur ne stoji
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
4703
Glasov
|
Želim ti srečno novo leto, veliko uspehov in še veš ljubezni. Naj bo vsako novo jutro polno upanja in lepih trenutkov. Anja B :)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1889
Glasov
|
Dokazano je da homoseksualci koriste palac za čitanje poruka na mobilnom telefonu. Sada je kasno da promeniš prst. P E D E R U !
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1908
Glasov
|
Jest sem tvoja (*_*) ..................,če ne veš kaj to pomeni, me pokliči nazaj!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1849
Glasov
|
Sladke sanje, naj metulček te popelje vanje, tam naj vrtnice ti celo pot cvetijo in najlepše ptice naj pozdrave ti delijo!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1540
Glasov
|
Kaj reče Sebastian, ko ga natege pedr? V meni še živi boleč spomin!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1829
Glasov
|
Zakaj delajo samo umetne tice ne pa umetnih pizd? Zato ker se nobeden znanstvenik do sedaj ni najdel tako smrdljivega materijala.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1706
Glasov
|
Your ass is as big as elephants ass
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2090
Glasov
|
Yo mamma so fat...when she goes to the ZOO elephants throw her peanuts!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2995
Glasov
|
Pojdite k vragu. Spet mi je slo 25 SIT v nic.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3237
Glasov
|
Sam po parku se sprehajam, iz roke v roko si ga podajam. Oh kako je trd, kako je moker, ta moj deznik!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2137
Glasov
|
Ura je polnoč, zaspane so moje oči. Želim ti lahko noč, a na usta poljubček vroč, in ostani vedno moj, ker zate bije srček moj.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1713
Glasov
|
Kad bi glupost imala noge TI BI BIO STONOGA!!!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1913
Glasov
|
Pri tipu se prow vidi, kdaj je potreben, ker se mu poviša nivo NEUMNOSTI!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2181
Glasov
|
Pravijo,da smo ljudje na svetu zato,da se ljubimo,potem pa pomislim,zakaj se ne bi tudi midva?
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2368
Glasov
|
Sporočam ti, da te Božiček letos ne bo obiskal, saj je slišal, da si bil v tem letu priden in je umrl od smeha.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1902
Glasov
|
Veš kaj bo pisalo na tvojem nagrobniku?? Odg.Steklenica ti si kriva, da moja duša tu počiva! NA ZDRAVJE!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2182
Glasov
|
Zakaj brska blondinka s prstom po majonezi? - Ker isce Tomija!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2236
Glasov
|
Od kod izhaja domneva,da smo ženske neumne? Ker zaradi ene klobasice vzamemo celega prasca...
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2103
Glasov
|
Manager leta "prejsne leto so podjetje pripeljali na rob propada; mi smo letos naredili
korak naprej!"
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1726
Glasov
|
Kak dela blondinka marmelado??Olupi krofe.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2180
Glasov
|
Zakaj se je Hitler ubil? Zato, ker je dobil racun od plinarne!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3076
Glasov
|
Primem ga v roke, ponesem k ustom, medtem pa se moje roke potijo. Pocasi zacnem z obcutkom pritiskat nanj.........IN TE POKLICEM
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2614
Glasov
|
Glej jo luno,kako veselo se smeji,bodi faca in nasmehni se se ti...Skrij se pod odejo,cez glavo se pokrij,naj sladke sanje ti prezenejo skrbi!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
|
© GAJBA Network 1999-2004
|
|
|
|
|
|