|
Trenutno po strani brska 4 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo
V bazi podatkov se nahaja 2252 šal
|
|
|
3087
Glasov
|
******** frends are like stars... you don't always see them but you know they are there.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
25792
Glasov
|
Sta sla jez pa veverica po host, pa na jeza pade hruska, pa veverca ni znala strikat..HaHaHaHa
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2540
Glasov
|
Dok` si ziv, me na to stevilko ne bos dobil.Ce pa pogresas me, da se ti vrti, poklici 113!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1889
Glasov
|
Ljubiti ne pomeni gledati drug drugega, ampak skupaj gledati v isto smer!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1897
Glasov
|
Zakaj je bog izumil akohol? Da grde zenske ne bi ostale device!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2278
Glasov
|
Kaj je rdece in okroglo??? Zeleni trikotnik.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1898
Glasov
|
Kje ima blondinka največ črnih dlak? O: Med zobmi!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2775
Glasov
|
Grega, ljubila sm te,ti si to zlorabil,poigral si se z mojimi čustvi..zdaj je vsega konec,zakaj me ne razumeš? Pusti me,da v miru naprej živim!!tvoja mucka
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2043
Glasov
|
Smileee, you are on candid camera!!! :))
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2127
Glasov
|
Če solze bleščeče so v tvojih očeh, ne išči tolažbe pri tujih ljudeh. Svet je krut, ti pomagal ne bo, obrni se name in lažje ti bo.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
14210
Glasov
|
V norisnici LJ-POLJE smo ugotovili preko vase kartoteke, da vas ne moremo sprejeti, kajti tudi mi imamo svoj ugled!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2040
Glasov
|
Zakaj Mujo meče zele v tank? Da bi nahranu gosence!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2448
Glasov
|
Zakaj bosanc lovi ribe v dezju pod mostom? Ce pride kaksna riba slucajno pod streho.
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1428
Glasov
|
Srbija do Tokia. Vsim pravoslavcima sretna nova godina!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1970
Glasov
|
Kako se pocuti srb po bombnem napadu!! - " Zgreseno "
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
3087
Glasov
|
Če lahko bereš tole sporočilo, pomeni da si pismen in da držiš mobitel v roki, res si rojen pod srečno zvezdo.......
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2103
Glasov
|
Ti bi jednom,ja bi više...Ti bi glasno,ja bi tiše...Ti bi sporo,ja bi brzo...Ti bi nježno,ja bi grubo...Ti bi danu,ja bi noču...TI BAŠ NEČEŠ KAD JA HOČU!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2509
Glasov
|
Kaj pomeni kratica AMZS?Adijo Moji Zasluženi Soldi!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2329
Glasov
|
Policaj ustavi avto, ki je sumljivo vijugal po cesti. Vozniku rece: "Kolega, vi boste pa pihali !"
Pa mu voznik odgovori: "Ne, bruuuhal bom !"
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1911
Glasov
|
Ko v tisočih lučkah nebo zažari, ti vsaka zvezdica lahko noč zaželi. Naj to noč mesec nad tabo bedi in v lepi sanjah s tabo zaspi!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2480
Glasov
|
Rece gorenc stajercu: matr si ti prstjen, stajerc: ne jest sm pr drevjes
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
1872
Glasov
|
Kakšna je razlika med župnikom in penzjonistom. Župnik ne sme, penzjonist pa ne MORE!!!!!!!!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
5049
Glasov
|
Umij si vrat (tvoj vampir)
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
2702
Glasov
|
Zivljenje je neozdravljiva bolezen! Na koncu vsi umrejo!
Med priljubljene
|
Glasuj
|
|
|
© GAJBA Network 1999-2004
|
|
|
|
|
|