Trenutno po strani brska 2 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

2346 Glasov Ljubezen je lepa če se ljubita dva, še lepša bi bila če bi se ljubila midva! Med priljubljene Glasuj
1987 Glasov Kakšna je razlika med Hitlerjem in pralnim strojem? Hitler je imel še program za obešanje. Med priljubljene Glasuj
1883 Glasov Rekel si mi bye,bye, baby, ko si srecal drugo lady, dal si mi se kiss na fris, na spomin na prejsnjo miss!! Med priljubljene Glasuj
1847 Glasov Ti si moj jaz pa tvoja, dobra lizika je tvoja! Med priljubljene Glasuj
1750 Glasov V čem sta si podobni plača in menstruacija? Obe trajata sam en teden, potem pa je spet jebeno! Med priljubljene Glasuj
1918 Glasov Zakaj ima blondinka v torbici dva predala? V enem ima koruzo, v drugem pa potrdilo da ni kura. Med priljubljene Glasuj
1712 Glasov Rad bi umrl v spanju kot moj dedek,in ne kriče kot njegovi sopotniki v avtu. Med priljubljene Glasuj
2591 Glasov Ne bom ti več govoril,bodi to kar si,da že preveč je drugih,klasičnih ljudi!Ne bom ponavljal kot že tolikokrat tvoja drugačnost je zaklad!!! Med priljubljene Glasuj
2664 Glasov V cem je razlika med zensko in skretom? Skret ne rine za tabo, ko opravis... Med priljubljene Glasuj
2053 Glasov Q: kaj dobiš če križaš slona in muho? A: nobelovo nagrado Med priljubljene Glasuj
1863 Glasov Katero pesem posvetimo ženski, ki se je včeraj obesila? "Srečo imaš na vrvici" Med priljubljene Glasuj
2379 Glasov Ko sanje postanejo resničnost ni razloga za spanje....(L.B.) Med priljubljene Glasuj

1923 Glasov Društvo albanskih beguncev vam sporoča da ste zadeli enega begunca.Če nagrade ne boste dvignili pravočasno vam pošljemo celo dužino. Med priljubljene Glasuj
2594 Glasov Veš kaj čutim do tebe? Hudič bi temu rekel peklensko trpljenje,angeli bi temu rekli nebeško veselje.Ljudje pa bi temu preprosto rekli LJUBEZEN!! Med priljubljene Glasuj
4186 Glasov VILI!!! Lep pozdrav, saj veš čigav, saj veš od kod, pa priden bod! Med priljubljene Glasuj
2109 Glasov Kadar hodim, kadar stojim, povsod me spremlja tvoj spomin!!! Med priljubljene Glasuj
1466 Glasov Eva Steban, ljubim te in upam, de me boš kdaj uslišala. Če jo kdo pozna, naj ji to sporoči! Primož M. Med priljubljene Glasuj
2057 Glasov Sreča cd gramofon vinilko in jo vpraša? Čuj, si še vedno na igli? Med priljubljene Glasuj
2304 Glasov Zakaj programer ne more zamenjati žarnice ? - Zato, ker je to hardware. Med priljubljene Glasuj
2298 Glasov Ko mi bo hudo, pogledala bom v nebo in mi lažje bo, pogrešam te močno. V rosi jutranji zajokala bom v nebo, naj te angeli nam vrnejo... Med priljubljene Glasuj
2160 Glasov Goodnight...Sleep tight...Just keep me dear in your dreams when the stars shine bright Med priljubljene Glasuj
1599 Glasov Zakaj pustijo prekmurcem riti zunaj ko jih pokopljejo?... Da župnik potem lahko bicikl parkira! Med priljubljene Glasuj
1784 Glasov Najlepše dekle si, kar jih živi in za tvoj poljub je vredno umreti! Med priljubljene Glasuj
1970 Glasov Kako se pocuti srb po bombnem napadu!! - " Zgreseno " Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004