Trenutno po strani brska 1 obiskovalcev
Po strani brskate 1 sekundo

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

1758 Glasov Kadar misliš da si sam, da nihče te nima rad, vedi da se motiš!Kadar žalost te mori,pride solza ti v oči,kadar vidiš le temo,vedi da s tabo je nekdo!* Med priljubljene Glasuj
1870 Glasov Imam 10.000 postrov od Game Over. Pa nobenga ne dam, TUD MI SI MORMO Z NECIM RIT BRISAT Med priljubljene Glasuj
2159 Glasov Lepo je mislit nate, še lepše te je slišat, najlepše pa te je videt in objet.Zato te takoj pokličem,da se dogovoriva,kdaj se dobiva,da te vidim in objamem. Med priljubljene Glasuj
1890 Glasov M..... N....., kje si? Iščem te! Kličem te! Ljubim te! M...., ti pozabil si me! Zakaj??? Med priljubljene Glasuj
2400 Glasov I have two arms to hold you, two eyes to see you, two lips to kiss you, but I have just one heart to love you! Med priljubljene Glasuj
4228 Glasov I love you! You love me! Let us make a family! Med priljubljene Glasuj
2002 Glasov Berti Vogts: "Mislim, da lahko prvouvrščeno moštvo zmeraj premaga vodilni klub na lestvici." Med priljubljene Glasuj
1822 Glasov Kaj dobimo, če križamo želvo in opico? Policaja s čelado! Med priljubljene Glasuj
2388 Glasov Rave is DEAD, techno is BAD, fuck the rest, ROCK IS THE BEST!!! Med priljubljene Glasuj
2023 Glasov A ves kaj pomeni kratica ADIDAS? All Day I Dream About Sex!!! Med priljubljene Glasuj
2302 Glasov Bliža se pomlad. Ptički bodo to počeli. Metuljčki bodo to počeli. Čebelice bodo to počele. Bova tudi midva? POZABI! Ljudje vendar ne znamo leteti! :) Med priljubljene Glasuj
2465 Glasov Ne počutim se dobro ,rabim te da mi izmeriš temperaturo in temperament................. potem mi bo bogoče bolje. Med priljubljene Glasuj

1890 Glasov Bila sta dva slovenca........Mujo i Haso..... Med priljubljene Glasuj
1384 Glasov Vprašanje: Zakaj ko črnec je čokolado nosi bele rokavice? Odgovor: Da si prstov ne poje! Med priljubljene Glasuj
2109 Glasov Veš, kaj je predrznost? To, da greš v Cankarjev dom in vprašaš, če je Cankar doma. Med priljubljene Glasuj
1838 Glasov Zakaj blondinka shranjuje superge v kletko na dvorišču? Ker na supergah piše: PUMA Med priljubljene Glasuj
1868 Glasov Zakaj je slovenija tako zelena??? .....................zaradi zelenih tablic Med priljubljene Glasuj
1757 Glasov Cigan je fukal sestro pa rece ona: Ti si pa boljsi od fotra! Pa se pohvali on: Vem, saj mi je ze Mama povedala. Med priljubljene Glasuj
2184 Glasov Zakaj je v vecji gruci policajev vedno en pes?Da je vsaj eden solan. Med priljubljene Glasuj
1697 Glasov Janezek vpraša sošolca: "Ej a prideš dons k nam, veš šah špilamo, pa nam en kmet manjka!?" Med priljubljene Glasuj
2656 Glasov Če obstaja veselje, potem je to ko se srečam s tabo, če obstaja bolečina je to, ko nisem zraven tebe,če obstaja nekdo,ki si ga želim, potem si to samo ti! Med priljubljene Glasuj
2629 Glasov Tvoj pogled mi da krila, tvoj nasmeh me ponese v nebesa, tvoj dotik me iz tira spravi, a tvoj poljub v raj prestavi.Vrtnica Med priljubljene Glasuj
2443 Glasov Ti si moj svet in tvoji poljubi so slajši kakor med,ta tvoj pogled mi pravi, da me ljubiš,berem ti v očeh.Ko me pogledaš se topim kot med. by:Miška Med priljubljene Glasuj
2480 Glasov Mali ježek gre zvecer po puscavi. Nato se zaleti v kaktus, in vprasa: Mama, si ti? Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004