Trenutno po strani brska 13 obiskovalcev
Po strani brskate 3 sekunde

V bazi podatkov se nahaja 2252 šal


   Domov   |  SMS Šale   |  Naključnih 24   |  Moje priljubljene   |  Predlagaj Šalo
   Pojdi v podrubriko ->  |   Izpiši vse  |  Samo Šale  |  Samo Ljubezenski verzi  |  Samo Pregovori, misli, ..  |  Samo Voščila  |  
   Uredi izpise ->  |   Po Številu Glasov  |  

1782 Glasov Na meji reče carinik Janezu: mamila, tobak, alkohol... Ne, hvala. Čaj z limono prosim! Med priljubljene Glasuj
2958 Glasov Dokler imamo spomine, obstaja preteklost. Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost. Dokler imamo prijatelje je lepa sedanjost. Med priljubljene Glasuj
5355 Glasov Rezemo, sekljamo, meljemo - vse v sodelovanju z naravo p.s. Jack Razparac Med priljubljene Glasuj
2468 Glasov Kam greš?? Domov!! Zakaj??!! Ker tam stanujem!! Med priljubljene Glasuj
1876 Glasov Pravi prijatelj je tisti, ki pride, ko nas ves svet pusti na cedilu. Le čemu potem živimo, če ne zato, da drug drugemu olajšamo življeneje! Med priljubljene Glasuj
2300 Glasov If you wanna be a hipi, put you flower in your pipi... Med priljubljene Glasuj
2710 Glasov Tvoj ficfiric,k mu ti pravis moj velik tic, je tak hudic k kao vsako picko napic, v bistvu pa je tok zanic, da ce te ornk napic ne cutis cisto nic. Med priljubljene Glasuj
1648 Glasov Gresta gluh in slep na ohcet. Pa reče slep: a že plešejo; pa upraša gluh: a že špilajo? Med priljubljene Glasuj
3662 Glasov Ljubim te.Zajtrka ne jem,ker te ljubim.Kosila ne jem,ker te ljubim.Vecerje ne jem,ker te ljubim.Ponoci ne spim,ker sem lacen. Med priljubljene Glasuj
2699 Glasov Tip prilazi do zenske u baru i kaze:Da li zelis malo magije? Zenska:Kakve magije? Tip: Da odemo do mene doma, pojebemo se i ti nakon toga nestanes! Med priljubljene Glasuj
2057 Glasov Zakaj imjo policaji pec na sredini sobe ? Zato, da imajo centralno. Med priljubljene Glasuj
1873 Glasov Sta bla cigan pa ciganka.Pa je cigan ciganko za foro ustrelu,ona pa fore ni razumela, pa je umrla! Med priljubljene Glasuj

2579 Glasov Ljudje se poljubljajo, da se jim ni treba prepirati. Med priljubljene Glasuj
2152 Glasov Zakaj Adam ni imel tašče? Ker je živel v raju... Med priljubljene Glasuj
2593 Glasov Nova bančna ponudba za blondinke: Enoštevilčno geslo! Med priljubljene Glasuj
1764 Glasov Kakšna je največja podobnost med moškimi in spermiji? Na vsaka 2 milijona en dober! Med priljubljene Glasuj
2679 Glasov Dva policista med patruljiranjem: - Ti, a ves, da je na Marksu zivljenje ? - Ti si pa res lakaj ! To je zaenkrat samo se hipotenuza ! Med priljubljene Glasuj
2043 Glasov Smileee, you are on candid camera!!! :)) Med priljubljene Glasuj
1984 Glasov Kva je razlika med menstruacijo in štipendijo? NI JE! Dobis jo 1x na mesec, maš jo 1 tedn, pol se pa lohk jebeš.. :) Med priljubljene Glasuj
1753 Glasov Boli me pri srcu, resnično boli, dokler me ne pogledaš ti, želim si te, ne varaj me, lepo te prosim, ljubi me. Mojca Med priljubljene Glasuj
1772 Glasov Birdy, birdy in the sky, dropped poppy in my eye. I don't worry, I dont cry, I am just happy that cows dont fly. Med priljubljene Glasuj
2115 Glasov Dok sem bila mala, pišala sem tanko, a sad kurcu hvala, pišam kot centrala. Med priljubljene Glasuj
1597 Glasov zakaj imajo spermiji repke? Da jih ženske lažje potegnejo izza zobov =) Med priljubljene Glasuj
2364 Glasov Isn´t it a shame,that the body can´t go where the hearth is??? Med priljubljene Glasuj



© GAJBA Network 1999-2004